Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Alien: Blackout’un ücretsiz bir kopyasıyla Alien Day’i kutlayın

Alien: Blackout’un ücretsiz bir kopyasıyla Alien Day’i kutlayın

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • Alien: Blackout’un ücretsiz bir kopyasıyla Alien Day’i kutlayın
Alien: Blackout'un ücretsiz bir kopyasıyla Alien Day'i kutlayın

Uzun süredir Alien serisinin hayranı olarak, herkesin en sevdiği Xenomorph’u temel alan yeni bir oyunu oynamaya her zaman hazırım. Bu nedenle, geliştirici D3 Go , 26 Nisan’da hayranların yarattığı tatil olan Alien Day’i kutlamak amacıyla, Apple ve Android kullanıcılarına, Alien: Blackout adlı oyunlarının ÜCRETSİZ indirilmesini sunuyor!

Alien serisine önceki gezilerden farklı bir şekilde gelen bu oyun, kesinlikle Alien: Colonial Marines’ten daha iyi bir deneyim olan stratejik ve çok yoğun bir maceradır, ancak bunu yapmak tamamen zor değildir.

Kendinize, Alien: Blackout, serideki diğer oyunlara nasıl dayanıyor diye soruyor olabilirsiniz. Birincisi, bu bir FPS değil, bu yüzden Alien: Isolation’da yaptığınız gibi karakterinizi doğrudan kontrol edemezsiniz.

Bunun yerine, bu oyunda farklı karakterleri, kuyrukları sıcak olan Xenomorph’tan uzakta, hasarlı bir uzay istasyonunda yönlendiriyorsunuz. Ayrıca mürettebat üyeleri öldürüldüklerinde kalıcı ölümü de içerir, böylece bir oyun taktiği olarak, Ripley’in hayatta kalmasını sağlamak için onları feda edebilirsiniz.

Alien: Blackout’un Alien zaman çizelgesine uyduğu yere kadar, bu oyunun olayları Alien: Isolation’ın bitiminden hemen sonra gerçekleşir. Hâlâ İzolasyon üzerinde çalışıyorum ama sanırım bu gece hemen Blackout’a atlayacağım.

Bazen Uzaylı oyunları vurulabilir veya kaçırılabilir, ancak bunun “oynanması gerekenler” listesine eklenebileceğini düşünüyorum. Alien: Blackout hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Kaynak : https://www.thatvideogameblog.com/celebrate-alien-day-with-a-free-copy-of-alien-blackout/
Alien: Blackout’un ücretsiz bir kopyasıyla Alien Day’i kutlayın YAPILAN YORUMLAR