Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Apex Legends, Android ve iOS’a geliyor

Apex Legends, Android ve iOS’a geliyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • Apex Legends, Android ve iOS’a geliyor
Apex Legends, Android ve iOS'a geliyor

apex legends mobile android

  • Respawn ve EA, Android ve iOS için Apex Legends Mobile’ı duyurdu.
  • Battle royale başlığı, dokunma dostu kontroller ve “optimizasyonlar” sunar.
  • Nisan ayı sonlarında Hindistan ve Filipinler için beta sürümü başlıyor ve daha sonra daha fazla oyuncu erişim sağlanacak.

Fortnite ve PUBG Mobile gibi mobil battle royale nişancı oyunlarının artık başka bir büyük rakibi var. Respawn ve EA, Android ve iOS için Titanfall tabanlı son bir ayakta duran oyunun telefon dostu bir sürümü olan Apex Legends Mobile’ı tanıttı.

Geliştirici, Apex Legends Mobile’ın konsolundan ve PC’deki benzerlerinden ne kadar farklı olacağına dair tüm ayrıntılar konusunda utangaçtı. Ancak Respawn’dan Chad Grenier, daha küçük ekranlar için özel olarak tasarlanmış dokunmatik ekran kontrolleri ve “düşünceli optimizasyonlar” sözü verdi. Yeni olurdu, ancak “orijinaline sadık” dedi.

apex legends android shooting

Oyun, rakip oyunculara üstünlük sağlayan ücretli öğeler olmadan ücretsiz oynanmaya devam edecek. Bazı benzersiz Savaş Geçişleri, kozmetikler ve açılabilirler bekleyebilirsiniz. Yine de Apex Legends Mobile kullanan diğer platformlarla rekabet etmeyi beklemeyin. Özel olarak mobil cihazlar için tasarlandığından, konsol veya PC oynatıcılarla çapraz oyun bulamazsınız.

Grenier, Respawn’ın “diğer ortaklarla” birlikte Apex Legends Mobile üzerinde çalışan bir şirket içi ekibi olduğunu da belirtti. Diğer bir deyişle, bu, bazı uyarlamalar gibi tamamen dış kaynaklı bir proje değildir.

Ayrıca bkz .: Android’de PUBG Mobile veya Fortnite gibi en iyi 10 battle royale oyunu

Nerede yaşadığınıza bağlı olarak, oynamak için uzun süre beklemeniz gerekmeyebilir. Bölgesel betalar, Hindistan ve Filipinler’deki “birkaç bin” Android oyuncunun Apex Legends Mobile’a erken erişim sağlayacağı Nisan ayı sonlarında başlıyor. Daha fazla bölge, daha fazla oyuncu ve iOS kullanıcısı 2021 boyunca erişime sahip olacak.

Bu, mobil dünya için potansiyel olarak büyük bir lansmandır. Apex Legends, battle royale oyunlarında (ölü takım arkadaşlarını canlandırmak gibi) şu anda yaygın olan birkaç özelliğe öncülük etti ve Nisan ayının başlarında toplam 100 milyon oyuncuya ulaşmasına yardımcı olan istikrarlı bir büyüme yaşadı – Call of Duty: Warzone’un 75 milyonunun rahatça üstünde. . Apex Legends Mobile’ın piyasaya sürülmesi, çok fazla ilgi olduğunda gelir ve daha önce oynayamayan kişilere ulaşarak daha da büyük bir oyun haline gelmesine yardımcı olabilir.

Kaynak : https://www.androidauthority.com/apex-legends-mobile-android-ios-1219183/
Apex Legends, Android ve iOS’a geliyor YAPILAN YORUMLAR