Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Capcom’dan “Monster Hunter Hikayeleri” Sınırlı Bir Süre için 19,99 ABD Dolarından 4,99 ABD Dolarına Düştü

Capcom’dan “Monster Hunter Hikayeleri” Sınırlı Bir Süre için 19,99 ABD Dolarından 4,99 ABD Dolarına Düştü

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • Capcom’dan “Monster Hunter Hikayeleri” Sınırlı Bir Süre için 19,99 ABD Dolarından 4,99 ABD Dolarına Düştü
Capcom'dan "Monster Hunter Hikayeleri" Sınırlı Bir Süre için 19,99 ABD Dolarından 4,99 ABD Dolarına Düştü

Capcom’dan Monster Hunter Stories (4,99 $), birkaç yıl önce Nintendo 3DS sürümünün ardından sıra tabanlı dövüşü ve muhteşem görselleri iOS ve Android’e getirdi. O zamandan beri, Capcom birkaç kez indirim yaptı ve modern iPhone ekranlarını daha iyi desteklemek için yakın zamanda güncelledi. Maalesef, en son güncellemeden itibaren hala modern iPad tam ekran desteğine sahip değil. Bugün Capcom, sınırlı bir süre için iOS ve Android’de Monster Hunter Stories’e indirim yaptı. İOS ve Android sürümleri, 3DS orijinalinden çok daha yüksek bir çözünürlükte çalışır ve eski iOS cihazlarda bile sorunsuz bir performansla oynamaktan keyif alır. Monster Hunter Stories’i herhangi bir platformda oynamadıysanız, aşağıdaki fragmanı izleyin:

Bu indirim, fiyatı 19,99 ABD dolarından 9 Mayıs’a kadar 4,99 ABD dolarına düşürür. Küresel sürüm için çevrimiçi çok oyunculu modun yalnızca aynı küresel iOS sürümüne sahip olanlar için mevcut olduğunu ve Japonca sürümünün kullanılamayacağını belirtmek gerekir. Monster Hunter Stories incelememizi buradan okuyun. Ayrıca piyasaya sürüldüğünde Haftanın Oyunu olarak öne çıkardık. Keyif alacağınız bir şey olup olmadığından emin değilseniz, demoya bir şans verin. MHST The Adventure Begins olarak mevcuttur. Oyunun tamamı burada App Store’da 4,99 ABD doları ve Google Play burada mevcuttur. Monster Hunter Stories 2’nin bu Temmuz ayında PC ve Nintendo Switch’te yayınlanmasıyla, henüz oynamadıysanız orijinali denemek için şimdi harika bir zaman. Monster Hunter Stories 2’yi dört gözle bekliyor musunuz ve Monster Hunter Rise oynuyor musunuz?

Kaynak : https://toucharcade.com/2021/04/23/monster-hunter-stories-mobile-discount-end-date-ios-android-price-capcom/
Capcom’dan “Monster Hunter Hikayeleri” Sınırlı Bir Süre için 19,99 ABD Dolarından 4,99 ABD Dolarına Düştü YAPILAN YORUMLAR