Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
E3 2021 dilek listesi: Ne görmek istiyoruz

E3 2021 dilek listesi: Ne görmek istiyoruz

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • E3 2021 dilek listesi: Ne görmek istiyoruz
E3 2021 dilek listesi: Ne görmek istiyoruz

e3 2021 logo

Geçen yılki E3 2020, küresel salgın nedeniyle bir çöküş oldu, ancak bu yıl E3 2021 tüm hızıyla ilerliyor. Tamamen sanal etkinlik önceki yıllardan oldukça farklı olacak, ancak bu heyecan verici oyun duyuruları ve fragmanlarıyla dolu olmayacağı anlamına gelmiyor.

Android Authority olarak biz de aynı şekilde heyecanlandık geri kalanınız olarak biz de bu E3 2021 dilek listesine heyecan katmaya karar verdik. Nintendo, Xbox ve bir dizi üçüncü taraf yayıncı için umut ve beklentilerimizi kapsar. Hadi başlayalım.

İlgili: PS5 – Xbox Series X – hangi yeni nesil oyun konsolunu satın almalısınız?

Bir bakışta E3 2021

{ 1} Tam istek listesine geçmeden önce, E3 2021 ile ilgili bazı temel ayrıntıları bilmelisiniz. Bu yıl 26. ve tamamen dijital olarak yapılacak ilk yıl olacak. 12-15 Haziran tarihleri ​​arasında yayınlanacak ve katılmak isteyen herkes bunu ücretsiz olarak yapabilir.

Şimdiye kadar Nintendo, Xbox, Capcom ve Konami gibi bazı büyük isimler katılım için onaylandı. Şirket daha önce 2019 ve 2020 sürümlerini de (iptal edilmeden önce) devre dışı bırakmış olsa da, Sony gözle görülür şekilde yok. Square Enix gibi diğer yayıncıların resmi konferansa katıldıkları onaylanmadı, ancak yine de aynı zaman diliminde yeni fragmanlar yayınlayabilirler.

Bununla birlikte, E3 2021 umutlarımıza ve tahminlerimize gelelim .

E3 2021 istek listesi ve tahminler

1. Wild of the Wild devamı

Nintendo’nun The Legend of Zelda’nın devam filmini duyurmasının üzerinden neredeyse iki yıl geçtiğine inanmak zor: Breath of the Wild, E3 2019’da geri döndü (yukarıdaki fragman). O zamandan beri, büyük ölçüde radyo sessizliği oldu.

Yine de, muhtemelen şu anda en çok beklenen Nintendo Switch oyunu ve resmi bir çıkış tarihini duyurmak için E3 2021’den daha iyi ne olabilir?

{ 1} Oyuna Şubat 2021 Nintendo Direct ‘te değinilmişti, ancak en çok önerilen “geliştirme sorunsuz ilerliyor ve bu yıl size bazı bilgiler sunabilmeliyiz” ifadesiydi. {3 }

Umarım bu uzun bekleyişin neredeyse bittiği anlamına gelir. 2022 yayın tarihi olan başka bir fragman olsa bile, herhangi bir haber Zelda hayranları için iyi bir haber olacaktır.

2. Nintendo Switch Pro

PlayStation 4 and Nintendo Switch 12

Breath of the Wild, Nintendo’nun Nintendo Switch için katil lansman oyunuydu, bu nedenle, devam filminin bazı yeni donanımlarla birlikte piyasaya sürülmesi mantıklı geliyor.

Bu “Nintendo Switch Pro” veya “Super Nintendo Switch” ya da ne demek istediğimiz uzun süredir söylentiler dolaşıyor, ancak bu söylentiler doğruysa, çıkış tarihine yaklaşıyor. Bu, mutlaka 2021 çıkış tarihi göreceğimiz anlamına gelmez, ancak umarım Nintendo en azından varlığını kabul eder.

Ayrıca bkz .: Nintendo Switch Pro – görmek istediklerimiz yükseltilmiş bir Anahtar konsolu

Bu yeni donanım için ayrı bir istek listemiz var, ancak iyileştirme için bolca yer olduğunu söylemek yeterli. Bluetooth ses desteği ve geliştirilmiş Joy-cons gibi küçük şeyler bile güzel olurdu, ancak tabii ki yuvada bazı güçlendirilmiş dahili bileşenler ve hatta yeni 4K hazır donanımlar umuyoruz.

3. Metroid Prime 4

Metroid Prime 4 logo

Nintendo’dan devam etmeden önce, E3 2021’de görmeyi umduğumuz bir büyük başlık daha var ve bu Metroid Prime 4’tür. ilk olarak E3 2017’de duyuruldu, geliştirme, Nintendo’nun kendi iç standartlarını karşılamadığına karar vermesiyle esasen 2019’un başlarında sıfırdan yeniden başladı .

Bu, iki yıldan daha uzun bir süre önceydi, yani dünya yenilenen devam filminin ne gerektirdiğinin tadına varma zamanı. Bu sadece bir fragman olsa bile, 2007’den beri seride yeni bir oyun oynamayan Metroid Prime hayranları için harika bir haber olacaktır.Halo Infinite

halo infinite master chief

Kredi: 343 Industries / Microsoft Studios

E3 istek listemizdeki tüm öğelerden garantili olan tek şey bu. Halo Infinite, geçen yıl Xbox Series X lansmanının temel taşı olarak belirlenmişti, ancak salgın nedeniyle yaşanan gecikmeler bu planları askıya aldı.

İlk açıklamanın E3 2020’de gerçekleşeceği bildirildi, ancak Etkinliğin iptal edilmesinden sonra, bunun yerine canlı yayın yoluyla duyuruldu. O zamanlar, oyun fragmanı büyük ölçüde kaydırılmıştı, ancak umarım fırında biraz daha fazla zaman geçirmek, Cyberpunk 2077 gibi başka bir felaketle sonuçlanan sürümden kaçınmak için kenarların yumuşatılmasına yardımcı olmuştur.

E3 2021, ortaya çıkarmak için mükemmel bir zaman olacaktır. oyun hakkında daha fazla bilgi edinin ve 2021’in ilerisi için kesin bir lansman tarihi belirleyin. 2021 tatiline denk gelirse, kolayca yılın en büyük sürümlerinden biri olur.

5. Psychonauts 2

Halo ile aynı seviyede olmasa da, E3 2021’de görmeyi umduğumuz nispeten küçük bir başlık Psychonauts 2. Akıllara durgunluk veren platform oyunu, 2016’da kısmen kitle fonlamasıyla sağlandı ve oyuna ilk kez 2018’de baktık (fragman yukarıda).

O zamandan beri, geliştiricisi Double Fine, Microsoft tarafından satın alındı ve Xbox Oyun Stüdyoları. Bu (ve diğer faktörler), oyunun gelişmiş bir Xbox Series X sürümünün eklenmesiyle 2021’e ertelendiği anlamına geliyordu. Neyse ki Xbox’a özel olmayacak ve diğer platformlarda çıkmaya devam edecek. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmeyi ve E3 2021’de son bir çıkış tarihi görmeyi umuyoruz.

6. Starfield

RPG hayranları için çıkacak en heyecan verici oyunlardan biri Bethesda’nın Starfield’ı. Bu, stüdyonun 25 yılı aşkın süredir ilk yeni IP’si ve Mass Effect ve diğer bilim kurgu RPG’lerinden benzersiz, cesur bir bilim kurgu deneyimi sunuyor.

Bununla birlikte, fazla bir şey bilmiyoruz. Yukarıdaki fragman pek fazla göstermiyor, ancak on yıldan fazla bir süredir geliştirilmekte olan oyunla birlikte, E3 2021’de bir şeyler görmeliyiz. Listedeki diğer birkaç geliştirici gibi, Bethesda bu yılın başlarında Microsoft tarafından satın alındı, ancak bu Starfield için pek değişmemeli. En fazla, birinci gün Xbox Game Pass’e dahil edileceği anlamına gelir.

7. Elder Scrolls 6

Kasım ayında Elder Scrolls 5: Skyrim’in yayınlanmasının üzerinden tam on yıl geçecek, bu yüzden Bethesda’nın zamanı geldi serideki bir sonraki oyunun nelere sahip olacağına en azından bir göz atmamızı sağladı. Bir çıkış tarihi istemiyoruz, ancak en azından bir fragman iyi olurdu. Hatta ayar veya bir altyazı hakkında bazı haberler. Kelimenin tam anlamıyla herhangi bir şey, lütfen.

Şu ana kadar tek bildiğimiz, E3 2018’de (fragman yukarıda) onaylandığı üzere oyunun geliştirilme aşamasında olduğudur. Yukarıda belirtildiği gibi, Bethesda o zamandan beri Microsoft tarafından satın alındı, bu da artık en azından konsollar için Xbox’a özel olduğu anlamına gelebilir. Starfield (umarız) 2021’de / 2022’nin başlarında çıkacak, bu en azından Elder Scrolls 6 için geliştirme bant genişliğini biraz serbest bırakacaktır.

8. Elden Ring

Elden Ring trailer screenshot

Elden Ring, geçmiş bir E3’te duyurulan, ancak yıllarca radyo sessizliğinin izlediği bir başka oyundur. Bu durumda, 2019’da tekrar duyuruldu ve arkasında ciddi bir soyağacı var. Oyun, Game of Thrones kitaplarının yazarı George R.R. Martin tarafından dünya inşası ile Souls serisinden Hidetaka Miyazaki tarafından yönetiliyor.

Bu bile hayranları heyecanlandırmak için yeterli. 2020’de daha fazla fragman düşülmemesine rağmen, geçen yılki Oyun Ödülleri ‘nde en çok beklenen oyun seçildi. Dark Souls serisi, Bloodborne ve Sekiro: Shadows Die Twice gibi diğer FromSoftware oyunları gibi, bunu sağlamalıdır zorlu RPG oynanışı, ancak bu sefer keşfedilmeyi bekleyen tamamen açık bir dünya var.

9.Yeni nesil bir sürümün bu yıl daha sonra çıkacağını zaten biliyoruz, bu nedenle E3 2021 için yeni bir fragman ve çıkış tarihi kesin.

Ancak, gerçekten duymak istediğimiz şey, GTA 6. Oyunun en az birkaç yıl daha çıkmasını beklemiyoruz, ancak gerçek anlamda yeni nesil bir GTA’nın tanıtım fragmanı yılın en önemli duyurularından biri olacak.

10. Final Fantasy 7 Remake Part 2

final fantasy vii remake best ps4 games

Square Enix, E3 2021’in onaylanmış bir katılımcısı olmasa da, şirketin E3 sezonundan kendi “Square Enix Aynı zaman diliminde “Presents” etkinliği. Ve olduğu gibi, bu, Final Fantasy VII Remake Intergrade adlı FF7’nin yenilenmiş PS5 sürümünün 10 Haziran’da piyasaya sürülmesiyle neredeyse aynı zamana denk geliyor.

Bu nedenle, bazı haberler duymayı umuyoruz. sonraki taksit hakkında. İkinci bölümün 2019’dan beri geliştirilme aşamasında olduğunu biliyoruz, ancak herhangi bir somut sürüm ayrıntısı duymayı beklemiyoruz. En iyi ihtimalle, 2022 (hatta 2023) çıkış tarihiyle bir fragman için parmaklarımızı çarpıştırdık.

.

Kaynak : https://www.androidauthority.com/e3-2021-1216981/
E3 2021 dilek listesi: Ne görmek istiyoruz YAPILAN YORUMLAR