Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
En İyi iPhone Oyun Güncellemeleri: “Bloodstained”, “The Quest”, “Matchington Mansion”, “Teppen” ve Daha Fazlası

En İyi iPhone Oyun Güncellemeleri: “Bloodstained”, “The Quest”, “Matchington Mansion”, “Teppen” ve Daha Fazlası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • En İyi iPhone Oyun Güncellemeleri: “Bloodstained”, “The Quest”, “Matchington Mansion”, “Teppen” ve Daha Fazlası
En İyi iPhone Oyun Güncellemeleri: "Bloodstained", "The Quest", "Matchington Mansion", "Teppen" ve Daha Fazlası

Herkese merhaba, haftaya hoş geldiniz! Son yedi günün kayda değer güncellemelerine bir kez daha bakmanın zamanı geldi. Bazı olağan şüphelilere ek olarak, bu haftaki grupta Shaun’un oynamayı çok sevdiği bir avuç oyun var. En azından ilginç bir karışım. Elbette, AppShopper’ı kullanarak veya TouchArcade forumlarına katılarak güncellemelere kendiniz göz atabilirsiniz. Bu haftalık özet, kaçırmış olabileceğiniz şeyler hakkında sizi bilgilendirmek için burada. Bunun için gidelim!

Bloodstained:RotN, $9.99 Netease’s excellent port of Bloodstained: Ritual of the Night only really loses out to its peers on other platforms by virtue of being a bit behind on updates. As such, I’m always happy when another piece of the puzzle arrives. This last week saw a big one come in with free DLC that allows you to play as Zangetsu. You have to beat the game first, of course. There’s also a new setting for the virtual directional pad, some bug fixes, and further performance optimizations. So if you’ve beaten the game and are looking for something new to do, there you go. Zangetsu is waiting for you.

The Quest, $3.99 A new update for The Quest typically means there’s a new expansion out, and yes, that is indeed the case here. Mythril Horde II will probably be familiar to those who played every last expansion for the original iOS version of The Quest, and it’s now available as an add-on for the rebuilt version. As always, you have to buy the expansion separately but once you do you can activate it in the main app and access it from there. This update also makes a couple of bug fixes and adjusts a few quests.

PicoPico – 8bit Retro Games, Free PicoPico has five more games to add to its selection in this latest version, all MSX games. That brings the total in the North American version of the game up to 51 games. Now, about those new games. From the Nihon Telenet catalog, there’s American Truck and Final Zone Wolf. The former is a top-down driving game where you control a trailer truck traveling down the highway, while the latter is an Ikari Warriors-style top-down shooter. The other three games come from Falcom. Xanadu (Dragon Slayer 2), Romancia (Dragon Slayer 3), and Dragon Slayer 4 (known mostly in the West for its NES port Legacy of the Wizard) are available for subscribers to play. Very cool stuff.

Marvel Contest of Champions, Free Howard the Duck steps back into the spotlight for this update. Howard and the Summoner get transported to a mysterious part of Battlerealm and need to fight to survive and find out who pulled them there and why. There’s another event involving Platinumpool (if you have to ask, you don’t want to know), and a Back Issues event that brings back Arachnid Action. This new version of the game also makes improvements to the Auto-Fight feature and makes some adjustments to a few Champions.

TEPPEN, Free Teppen has a number of new things in its latest update for players to dig into.Bu, birkaç düzeyde uğursuz geliyor. Muhtemelen beni ilgilendirmez. Görünüşe göre Wall Jump (COR 072) için özel bir tasarım hediye olarak mevcut. Yeni bir dereceli eşleme “V ” eklendi ve bir dizi denge değişikliği ve hata düzeltmesi uygulandı. Çok heyecan verici bir şey değil, ama sanırım birkaç hafta böyle devam ediyor.

AFK Arena , Ücretsiz 100 SUMMON MEVCUT! TAMAM, ANLADIM. AFK Arena’nın en yeni güncellemesinde yeni bir kahraman var. Wilder kahramanı, Raku the Rascal. Haha, rakun falan mı merak ediyorum. Bakayım. Evet, bu bir rakun. Nasıl bildiğimi açıklayabilirim, ancak bunun anime ve istilacı girişiyle bağlantılı olduğunu söyleyelim. Her neyse, Raku’da onu deneyebileceğiniz bir Bountiful Trials etkinliği var. Aynı şey diğer yeni ek, Lightbearer kahramanı Değerli İnci Peggy için de geçerli. Her zamanki gibi yeni maceralar ve eserler. Bu kadar eğilimli olup olmadığınıza bakın.

{9 } BAŞKA BİR EDEN , Ücretsiz Genellikle AFK Arena güncellendiğinde, Başka bir Cennet. Muhtemelen her iki oyunun da ne sıklıkta bir şeyler eklediğinden kaynaklanıyor. Bir başka Eden yakın zamanda bilgisayarda piyasaya sürüldü, bu yüzden bunun ileride mobil sürümü etkileyip etkilemeyeceğini göreceğiz. Bu güncelleme Song of Sword ve Wings of Lost Paradise Bölüm 7, yeni karakter Milsha ve bazı yeni karşılaşmalar içeriyor. Ayrıca özel bir harekat yoluyla kapmak için bonus bir Cazibeli Gölge Düşüşü var. Bazı olağan performans iyileştirmelerini, metin ayarlamalarını ve hata düzeltmelerini ekleyin ve aşağı yukarı öyle. Ancak, bir oyun bu kadar sık ​​güncellendiğinde bu oldukça fazladır.

Matchington Malikanesi , Ücretsiz İşte haftalık zorunlu ücretsiz eşleştirme bulmaca güncellememiz. Outdoor Cinema adında yeni bir oda etkinliği var. Aslında süslemesi eğlenceli bir şey gibi geliyor. Güncelleme ayrıca, daha fazla kış dekorasyonunun kilidini açmanıza izin verecek 51 yeni seviye ile Ice Lounge Part 3’ü de içeriyor. Olaylar gittikçe garip bir çift gibi görünüyor. Elbette, hala kış yapıyorsak, açık hava sineması yapmaz mıydık? Ama bu yıl hava böyle sanırım. Yeterince iyi bir güncelleme, sanırım. Kesinlikle bu Blast oyunlarından daha ilginç.

Merge Dragons! , Ücretsiz Tamam, ikiye katladım -Bunu sadece emin olmak için kontrol ettim, ama gerçekten de geçen haftadan yeni bir güncelleme ve sadece güncelleme notlarını tekrarlamakla kalmıyor. Kontrol ettim çünkü bunun asıl amacı bir Paskalya olayı. Maalesef biraz geç. Ah peki, o sevimli Tavşan Ejderhasını tekrar çıkarmak için herhangi bir bahane, sanırım. Hadi Partoy etkinliği de bir geri dönüş yaparak Oyuncak Bebek ve Tulum Ejderhalarını geri getiriyor. O ejderhaları Canavar Dergimde gördüğümü hatırlamıyorum!

{ 9} The Last Campfire , Apple Arcade’e çok hızlı bir şekilde göz atalım, işte The Last Campfire için kayda değer bir güncelleme. Gerçekten isteyeceğiniz her şeye sahiptir.Bağımsızdırlar, bu nedenle herhangi bir hikaye hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. Daha önce tamamladığınız bulmacalardan herhangi birinin üzerinden geçmek isterseniz, artık bulmacaları ana menüden tekrar oynayabilirsiniz. Bu yeni sürüm ayrıca, topladığınız tüm günlük girişlerini okumanıza olanak tanıyan Gezginin Günlüğü’nü de ekler. Wanderer’ın hikayesini tek bir yerde toplamak daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir. Bu hafta rekabet çok sıkı geçti, ancak bu haftanın gıpta ile bakılan UMMSotW ödülünü The Last Campfire’ı vermeye karar verdim. Vay canına!

Bu, geçen haftanın önemli güncellemelerini tamamlıyor. Yine de bazılarını kaçırdığımdan eminim, bu yüzden lütfen aşağıya yorum yapmaktan çekinmeyin ve bir şeyden bahsedilmesi gerektiğini düşünüyorsanız bunu herkese bildirin. Her zaman olduğu gibi, büyük güncellemeler bu hafta boyunca büyük olasılıkla kendi haberlerini alacak ve önümüzdeki Pazartesi boşlukları özetleyip doldurmak için geri geleceğim. İyi haftalar!

.

Kaynak : https://toucharcade.com/2021/04/12/best-iphone-game-updates-bloodstained-the-quest-matchington-mansion-teppen-and-more/
En İyi iPhone Oyun Güncellemeleri: “Bloodstained”, “The Quest”, “Matchington Mansion”, “Teppen” ve Daha Fazlası YAPILAN YORUMLAR