Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Lenovo ikinci nesil Legion oyun telefonu, çift soğutma fanı içeriyor

Lenovo ikinci nesil Legion oyun telefonu, çift soğutma fanı içeriyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • Lenovo ikinci nesil Legion oyun telefonu, çift soğutma fanı içeriyor
Lenovo ikinci nesil Legion oyun telefonu, çift soğutma fanı içeriyor

lenovo legion phone duel 2

Kredi: Lenovo
  • Lenovo, ikinci nesil oyun telefonu Legion Phone Duel 2’yi tanıttı.
  • Çift soğutma fanı, bir Snapdragon 888, 18 GB’a kadar RAM ve 44 MP açılır kamera içerir.
  • Mayıs ayında Avrupa’da satışa sunulacak – ancak bir Kuzey Amerika sürümü yayında.

Söylentiler doğruydu. Lenovo, ikinci nesil oyun telefonu Legion Phone Duel 2’yi tanıttı ve ilk modelden çok daha cesur bir tasarıma sahip.

Legion Phone Duel 2, çift soğutma fanlı bir buhar odasıyla eşleşen yeni bir soğutma sistemi etrafında şekilleniyor. Diğer bir deyişle, içindeki Snapdragon 888 serin kalmalı ve uzun oyun seansları sırasında bile en yüksek performansı korumalıdır. Muhtemelen fark ettiğiniz gibi, soğutma, telefonun benzersiz görünümünü belirler – Snapdragon, yatay yönde oyun oynarken soğutmada “benzersiz simetri” sağlamak için çipin ortasına oturur.

lenovo phone duel 2 front

Kredi: Lenovo

En son çevrimiçi kavgayı oynamadığınız zamanlarda da bir dizi yükseltmeyi yararlı bulacaksınız. Legion Phone Duel 2, HDR10 + desteği ve ekstra hızlı 720Hz dokunmatik örnekleme oranına sahip daha da büyük bir 6,92 inç (eğer hala 1080p) 144Hz AMOLED ekrana sahiptir. Ayrıca, özçekimler ve canlı yayın için 18 GB’a kadar RAM, daha büyük 5.500 mAh pil ve yükseltilmiş 44 MP açılır yan kamera bulacaksınız.

Kontrol, Legion Phone Duel 2’de önemli bir rol oynar. Lenovo, dört ultrasonik omuz düğmesi, iki arka kapasitans noktası ve ekranın kendisinde iki kuvvet temelli nokta dahil olmak üzere sekiz sanal tuş sunar. Hızlı tempolu oyunlar için birçok kısayolunuz olacak. Buna göre, yeni bir ikili dokunsal geribildirim sistemi, eylemlerinize daha kesin yanıtlar verir.

İlgili: Şimdiye kadar piyasaya sürülen tüm Snapdragon 888 telefonlar

Duel 2, 64 MP ana kamera, 16 MP ultra geniş kamera, çift USB-C bağlantı noktası ve ilk Legion Phone’un 90 W hızlı şarjını taşır. Bununla birlikte, çift hücreli pil düzeni 30 dakikada tam şarj vaat ettiğinde çok az şikayet olabilir.

Lenovo’nun en son modelini satın alma şansı da daha yüksek. Legion Phone Duel 2, siyah ve beyaz renk şemalarında Nisan ayında ana Çin’de piyasaya sürülüyor, ancak aynı zamanda 12GB RAM ve 256GB depolama alanıyla 799 € (yaklaşık 948 $) veya € ‘dan başlayarak Mayıs ayında Avrupa’ya geliyor. 16 GB RAM ve 512 GB alan ile 999. Ve en önemlisi, gezegenin diğer tarafındaki insanlar dışarıda bırakılmayabilir. Lenovo, yalnızca Kuzey Amerika mevcudiyetinin “belirleneceğini” söylerdi, ancak bu yine de ilk Lejyon’un gösterilmemesine göre çok büyük bir gelişme.

Geçen yıl olduğu gibi, Lenovo’nun bir ana sorunu var: Asus. ROG Phone 5 benzer bir performans sunuyor ve zaten mevcut. Sadece hızlı bir oyun telefonu istiyorsanız, şimdi bir şeyler satın alabilirsiniz. Bununla birlikte, Legion Phone Duel 2, 12 GB biçiminde (benzer şekilde 16 GB’lık trim olarak fiyatlandırılır) daha ucuzdur, daha hızlı şarj sağlar, daha fazla sanal kontrol sunar ve ekstra soğutma için bir eklenti gerektirmez. Lenovo konusunda rahatsanız ve beklemeyi önemsemiyorsanız, daha güçlü bir değer sunabilir.

Kaynak : https://www.androidauthority.com/lenovo-legion-phone-duel-2-1216122/
Lenovo ikinci nesil Legion oyun telefonu, çift soğutma fanı içeriyor YAPILAN YORUMLAR