Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Magic: Manastrike Ön Kayıtlara Giriyor

Magic: Manastrike Ön Kayıtlara Giriyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • Magic: Manastrike Ön Kayıtlara Giriyor
Magic: Manastrike Ön Kayıtlara Giriyor

Video oyunlarını kesinlikle sevmeme rağmen, genel olarak taktik oyunlarla ilgili her şeyin büyük bir hayranıyım (bildiğiniz gün boyunca sadece ekrana yapışık oturmuyorum!). Uzun yıllardır hayranı olduğum bir tür CCG türü ve 2000’lerin başından beri Magic: The Gathering’i oynuyorum. Bilgisayar ekranlarımızda bu serinin bazı mükemmel yinelemeleri olmuştur ve eğlenceli ve PC’de oynaması ücretsiz bir şey arıyorsanız, MTG Arena ‘ya bir göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Yine de, mobil cihazlara özellikle özel bir şeyin geldiğini görmedik. Netmarble’ın üstündeki millet, Magic: Manastrike ile bunu değiştirmek için çalışıyor.

Magic: Manastrike şu anda ön kayıt aşamasındadır ve erken girmeyi düşünürseniz, oyun başladığında adınızı yazmak için zaman ayırarak bir sürü güzellik alacaksınız. Bahsedilen ürünler arasında altın (oyun içi para birimi), mücevherler (premium para birimi), oyuncu simgesi ve Magic: The Gathering’in Planeswalkers temalı beş emojisi bulunur.

MTG’yi tanıyanlarınızın, bilgi veya işlerin nasıl yürüdüğü hakkında gerçekten çok fazla bilgiye sahip olmasına gerek yok. Bir büyünün eserini tanımayanlarınız biraz bilgi isteyebilir. Bu, bir dizi güçlü büyü yapmak ve onları korumak için ölümcül yaratıkları çağırmak için beş mana rengini kullanabilen güçlü bireyler olan Planeswalkers hakkında bir oyundur. Onlar da istedikleri zaman çeşitli gerçeklik düzlemleri arasında seyahat edebilirler, dolayısıyla isimleri de budur. Daha sonra ustalık için düello yapıyorlar ki bu benim diyebileceğim kadarıyla.

Franchise’ı araştırmak size saatlerce okuma ve bir makaleye sığdırabileceğimden çok daha fazla bilgi verecektir. Neler olup bittiğine dair gerçek bir ipucu istiyorsanız kesinlikle yapmaya değer. Alternatif olarak gidip buradan Peter Daubert’in Başlangıç ​​Kılavuzunu okuyun. Aslında, devam edin bunu yapın (bu iyidir). Teknik olarak MTG Arena için olsa da, yine de size ana fikri verecektir.

Magic: Manastrike’da MTG’nin en güçlü kötü adamı Nicol Bolas (özellikle kötü bir ejderha Planeswalker), rakiplerinin zayıflıklarını test etmek için paralel bir evren yarattı. Onun evrenindeki Planeswalkerları ve yaratıkları kontrol ederek savaş verilerini sağlamak için onunla bir sözleşme yapacaksınız. Bu adam neredeyse bir tanrıdır, bu nedenle taleplerine uymamak muhtemelen akıllıca bir karar değildir.

Bu, öğrenmesi kolay ama ustalaşması son derece zor bir oyundur. Kartları toplarken ve MTG’nin yüksek kaliteli 3 boyutlu etkileyici animasyonlarla sunulan geniş orijinal büyü ve karakter evrenini deneyimledikçe, dünyanın her yerinden oyuncularla PVP düellolarına katılacaksınız. Bu sadece kazanmak için en güçlü kartları toplamakla ilgili bir oyun değil – muzaffer olmak için büyüleri kendi benzersiz stratejinize ve oyun tarzınıza uyarlamanız gerekecek.

Magic: Manastrike, çok uzak olmayan bir gelecekte küresel olarak Amazon App Store ve Google Play’e gelecek. Gördüklerinizi beğendiyseniz ve dahil olmak istiyorsanız, gidip buradan ön kayıt yaptırabilirsiniz. Tahsil kart oyunlarını seviyorsanız veya sadece biraz taktiksel düşünmeyi seviyorsanız, zaman ayırmaya değer olabilir.

Görseller, Games Press’in izniyle kullanılmıştır.

Kaynak : https://www.thatvideogameblog.com/magic-manastrike-hits-pre-registration/
Magic: Manastrike Ön Kayıtlara Giriyor YAPILAN YORUMLAR