Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Planner 5D – Interior Design 1.26.17 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Planner 5D – Interior Design Hile Apk Kullanımı

Planner 5D – Interior Design hileli apk’da ücretli öğelerin kilitleri açıktır ve yüksek kaliteli görüntüler oluşturabilirsiniz. Oyuna girdiğinizde hile aktif hale gelir.

Planner 5D – Interior Design, profesyonel olarak yapılar tasarlayacağız bir uygulamadır. Eğer bir şeyler tasarlamayı ve yaratmayı seviyorsanız bu uygulama tam size göre! Planner 5D – Interior Design uygulamasında evler, iş yerleri ya da daha farklı konaklama yapıları inşa edebilirsiniz. Uygulamada bir arazi üzerine istediğiniz ölçülerde bir alana yapınızı inşa edebiliyorsunuz. Bu tamamen sizin hayal gücünüze kalmış bir şey çünkü uygulamada yapabilecelerinizin sınırı yok. İsterseniz tek katlı müstakil bir ev yapabilirsiniz, isterseniz de devasa büyüklükte 3 katlı bir villa inşa edebilirsiniz.

Tabii sadece dış yapıdan bahsetmiyorum aynı zamanda kurduğunuz bu ev ya da iş yerinin içerisini keyfinize göre onlarca eşya ile doldurabilirsiniz. Duvarların deseninden, kapıların tipini kadar her şeyi sizler belirliyorsunuz. Bir garaj yapıp içerisine araba bile park edebiliyorsunuz. Yaptığınız her şeyi 2 boyutlu ya da 3 boyutlu olarak detaylı şekilde inceleyebiliyorsunuz ve fotoğraf olarak cihazınıza kaydedebiliyorsunuz. İsterseniz proje dosyası olarak da kaydedip daha sonra üzerinde değişiklikler de yapabiliyorsunuz.

Planner 5D – Interior Design 1.26.17 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir BENZER İÇERİKLER
Planner 5D – Interior Design 1.26.17 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir YAPILAN YORUMLAR