Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Şu anda satın almanız gereken en iyi Mario Switch oyunları

Şu anda satın almanız gereken en iyi Mario Switch oyunları

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • Şu anda satın almanız gereken en iyi Mario Switch oyunları
Şu anda satın almanız gereken en iyi Mario Switch oyunları

Mario, sevilen ve klasik bir Nintendo karakteridir. Nintendo’nun yolculuğunun başlangıcından beri Mario her zaman oradaydı. Tek başına oyunlarda veya Luigi veya Yoshi gibi diğer karakterlerle oyunlarda, Mario Switch oyunları genellikle popülerdir.

Mario’nun oynadığı pek çok harika oyun var. Listeyi daraltmak zor olsa da başarılı olduk. İşte Switch’inizde şu anda oynayabileceğiniz en iyi Mario oyunlarından 9’u.

En İyi Mario Switch oyunları

Super Mario Odyssey {4 }

Switch’inizde bunun dışında başka Mario oyununuz yoksa sorun değil. Super Mario Odyssey, Switch 2017’de ilk çıktığında taze bir soluk aldı ve şimdi hala harika bir oyun.

Oyunda, Mario ve yeni şapka arkadaşı Cappy ile Odyssey zeplin içinde dolaşırsınız. Her birinin farklı estetiği, toplanacak belirli sayıda Güç Ayı ve çok daha fazlası olan çeşitli krallıkları ziyaret ediyorsunuz. Bu oyunda keşfedilecek çok şey var ve yol boyunca oynanış inanılmaz hissettiriyor.

Göz atın: Çocuklar için en iyi Switch oyunları

Nihai göreviniz elbette Princess Peach’i kurtarmak. Ama bu bir Mario oyunu, bu yüzden orada yeni bir şey yok. Boss savaşları, önceki Mario patron savaşları ile aynı tekrarlayan doğaya sahiptir, ancak Mario’nun şapka arkadaşını kullanmasını gerektiren benzersiz kıvrımlara sahiptir.

Bu oyun iki oyunculu bir deneyim olabilir, ancak en iyi şekilde tek oyunculu bir oyun olarak deneyimlenir.

Amazon’dan Satın Alın

Mario + Rabbids Kingdom Battle

Mario + Rabbids Kingdom Battle, Mario serisini Rabbids serisiyle birleştiren eğlenceli bir çevrimiçi oyundur. Oyun, Rabbids’i Mantar Krallığı’na getiren bir girdabın ardından geliyor.

Mantar Krallığı’nı eski ihtişamına döndürme mücadelesinde Mario, Luigi, Prenses Şeftali, Yoshi veya Rabbid kahraman muadilleri olarak oynayabilirsiniz. Oynanacak, çözülecek ilginç bulmacalar ve toplanacak silahlarla dolu dört dünya var.

Super Mario

Super Mario Party

üzerinden satın alın Parti, Switch için en iyi yerel çok oyunculu oyunlardan biridir. Mario’nun içinde oynanabilir olması onu daha da iyi hale getiriyor.

Super Mario Party’i arkadaşlarınız ve ailenizle oynamanın birkaç farklı yolu vardır. Geleneksel sanal tahta oyununu oynayabilir ve yıldızlar ve madeni paralar için rekabet edebilirsiniz. Veya, üzerinden geçebileceğiniz tonlarca mini oyun da vardır.

Üçüncü bir seçenek de var – çevrimiçi oyun. Çevrimiçi oynamak için, bir Nintendo Switch Online üyeliği satın almanız ve ayrıca bir Nintendo hesabınız olması gerekir. Tüm bunlar ayarlandıktan sonra, Çevrimiçi Mariothon’da dünyanın her yerinden oyunculara karşı rekabet etmekte özgürsünüz.

Amazon’da Satın Alın

New Super Mario Bros. U Deluxe

{ 1} Yeni Super Mario Bros. U Deluxe, hepimizin bildiği ve sevdiği klasik yandan kaydırmalı Mario oyunlarının bir başka bölümüdür.Her dünya eğlenceli seviyeler, patronlar ve zorluklarla doludur.

Ayrıca, oyunu biraz zor bulan daha az deneyimli oyuncular için yardım sunan özel karakterler de vardır. Yardım istiyorsanız, yepyeni bir oynanabilir karakter olan Toadette veya Nabbit olarak oynayabilirsiniz.

Bu oyun, günün sonunda sadece kısa bir süre atlamak isteyen sıradan oyuncular için harika. . Veya yüz yüze oynayabileceğiniz 1-3 aile üyeniz veya arkadaşınız varsa, çok oyunculu bir oyun olarak çok eğlenceli olabilir.

Amazon’da Satın Alın

{5 } Mario Kart 8 Deluxe

Mario Kart 8 Deluxe, genel olarak Switch için en iyi oyunlardan biridir, yalnızca biri değil en iyi Mario oyunları. İster tek oyunculu, ister arkadaşlarınız ve ailenizin üyelerine karşı yarışmak eğlencelidir.

Ayrıca bkz .: Nintendo Switch için en iyi çok oyunculu oyunlar

Yarışılacak çok sayıda harika Nintendo karakteri var. Tabii ki, Mario’nun birkaç farklı versiyonu var, ancak Yoshi, Bowser, Princess Peach, Luigi ve daha fazlası olarak da oynayabilirsiniz. Hangi karakter olarak yarışmaya karar verdiğinize bağlı olarak, aracınız buna göre küçük, orta veya büyük olacaktır.

Yeni öğelerin kilidini açtığınızda, aracınızı özelleştirmek ve farklı hız, yol tutuşu ve hızlanma kombinasyonlarını denemek eğlencelidir. Daha az deneyimli oyuncular için, otomatik yönlendirme ve otomatik hızlanma gibi oyunu biraz daha kolaylaştırmanın yolları vardır.

Amazon’da Satın Alın

Super Mario Maker 2

Super Mario Maker 2, kendi seviyelerinizi oluşturma becerisiyle birleştirilmiş klasik yandan kaydırmalı Mario macerasıdır.

Seviyeleri oluşturmak size göre gelmiyorsa, bu tamamen sorun değil. Oyunda oynayabileceğiniz bir hikaye modu var ve seviyeler bazen oldukça zorlayıcı olabilir. Veya diğer oyuncuların oluşturduğu seviyelerde de oynayabilirsiniz.

Kendinizi yaratıcı hissediyorsanız veya her zaman kendi video oyun seviyenizi oluşturmak istiyorsanız, bu seçeneğe sahipsiniz. İlk başta korkutucu görünse de, Super Mario Maker 2’de seviye oluşturmak gerçekten çok kolay. Diğer oyuncuların da seviyenizi deneyimlediğini görmek çok eğlenceli!

Amazon’dan Satın Alın { 1}

Mario Tennis Aces

Mario Tennis Aces hem yerel olarak hem de çevrimiçi olarak oynamak eğlencelidir (Nintendo Online aboneliğiyle) veya kendiniz. Eğer sadece tenis oynamak istiyorsanız, kesinlikle bunu yapabilirsiniz. Veya Macera modunda oynayarak işleri daha ilginç hale getirebilirsiniz.

İlgili: Nintendo Switch için en iyi spor oyunları

Macera modunda becerilerinizi geliştirebilirsiniz Görevler yaparak ve patronlarla savaşarak. Macera modunda ustalaştıktan sonra, arkadaşlarınızla ve ailenizle oynayabilir veya CPU’yu alabileceğiniz Turnuva modunu deneyebilirsiniz.

Daha erişilebilir kontrollere ihtiyaç duyanlar için, Swing modu mevcuttur; Hareket kontrolleriyle oynayabilirsiniz ve CPU, karakterinizin sahanın her yerinde otomatik olarak hareket etmesine yardımcı olur.

Amazon’da Satın Alın

Super Mario 3D All-Stars

{2 } Super Mario 3D All-Stars, üç harika oyun paketidir: Super Mario 64, Super Mario Sunshine ve Super Mario Galaxy.

Super Mario 64’te resimlere atlayabilir ve Mario’nun ilk 3B platform maceralarını deneyimleyebilirsiniz. Bu oyun ilk olarak 1996’da piyasaya sürüldü. Bir makyaj yapılmış olmasına rağmen, temel kontroller aynı ve oyun hala bir mücevher.

Super Mario Sunshine’da, göreviniz kirli bir adayı her yere su püskürterek tüm yapışkanlığından temizlemek.Adayı temizlerken ortaya çıkacak düşmanlar ve gizemler var.

Super Mario Galaxy’de, gezegenden gezegene uçarsınız, tüm düşmanları devirir ve galakside ilerlersiniz. Bu oyun ilk olarak 2007’de piyasaya sürüldü. Nihai göreviniz Princess Peach’i Bowser’dan kurtarmaktır, ancak oraya ulaşmak için izleyeceğiniz yol yerçekimine meydan okumaktır.

Amazon’dan Satın Alın

Paper Mario: The Origami King

{2 } Bu, Paper Mario serisinin en son taksitidir ve harika bir oyun. Paper Mario oyununun yayınlanmasının üzerinden epey bir zaman geçti ve Nintendo bununla hayal kırıklığına uğratmadı.

Ayrıca okuyun: En iyi ücretsiz Nintendo Switch oyunları

Nintendo, origami’yi en yeni Paper Mario oyununa yaratıcı bir şekilde dahil etti. Oyunda Mario ve Luigi, Prenses Şeftali’den Kurbağa Kasabasındaki bir origami festivaline katılmaları için bir davetiye alır. Ancak oraya vardıklarında, Prenses Şeftali’nin Origami Krallığı’nın hükümdarı Kral Olly tarafından origamiye dönüştürüldüğünü öğrenirler.

Görevleri, Kral Olly’nin kız kardeşi ile birlikte Kral Olly’yi yenmektir. Bowser, bir Mario oyununda hiç görmediğiniz bir şey olan yol boyunca onlara yardım etmeyi bile bitiriyor.

Bu çok eğlenceli, benzersiz bir Mario oyunu ve kesinlikle koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz bir Mario oyunu.

.

Kaynak : https://www.androidauthority.com/best-mario-switch-games-1198920/
Şu anda satın almanız gereken en iyi Mario Switch oyunları YAPILAN YORUMLAR