Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SwitchArcade Özeti: “Astro Aqua Kitty”, “Poison Control” ve Daha Fazlasını İçeren Mini Görünümler, En Son Çıkanlar ve Satışlar

SwitchArcade Özeti: “Astro Aqua Kitty”, “Poison Control” ve Daha Fazlasını İçeren Mini Görünümler, En Son Çıkanlar ve Satışlar

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • SwitchArcade Özeti: “Astro Aqua Kitty”, “Poison Control” ve Daha Fazlasını İçeren Mini Görünümler, En Son Çıkanlar ve Satışlar
SwitchArcade Özeti: "Astro Aqua Kitty", "Poison Control" ve Daha Fazlasını İçeren Mini Görünümler, En Son Çıkanlar ve Satışlar

Merhaba sevgili okuyucular, 19 Nisan 2021 SwitchArcade Round-Up’a hoş geldiniz. Bugünün makalesinde, son üç sürüm için Mini-Views var: TikiPod’s Astro Aqua Kitty, Crescent Moon ve Ratalaika’s Ravensword: Shadowlands, ve NISA’nın Zehir Kontrolü. Özellikle etkileyici bir grup olmasa da, birkaç yeni sürüme de göz atıyoruz. İşler, olağan gelen ve giden satış listeleri ile biter. Devam edelim!

Mini Görünümler

Astro Aqua Kitty (14,99 $)

{2 }

Orijinal Aqua Kitty, Eugene Jarvis’in klasik Savunucusu’na mükemmel bir saygı duruşuydu ve onu farklı hissettirecek kadar ekliyordu. Astro Aqua Kitty, daha derin mekanikler ve önemli ölçüde daha yüksek seviyeler eklerken, selefinin hızını ve çok yönlü hareketini koruyarak işleri çok daha ileri götürür. Beyaz parmak eklemli atış eylemini güzel bir şekilde tamamlayan, oyunu oynamaya dahil olan çok sayıda keşif var. Bir Metroidvania veya başka bir şey olduğu kadar ileri gitmez, ancak ilerlemek için gereken hedefleri tamamlamak için oldukça geniş alanların etrafında dolaşmanız gerekecek. Etrafınıza bakarken, atış ve manevra becerilerinizi teste tabi tutacak düşman gruplarıyla karşılaşacaksınız. Düşmanlarla savaşırken tecrübe kazanacak ve seviye atlayacak, bu da gücünüzü uygun gördüğünüz şekilde geliştirmenize olanak tanıyacak.

Bu yeni yaklaşım, oyuna mal olsa da, orijinal oyun o kadar iyi somutlaştı ki, her yerde daha yoğun, daha zengin bir deneyim olarak kazanıyor. Atış eyleminin hiçbir ritmi kaçırmamasına yardımcı olur. Bu kurulumla oyuncuya tatmin edici şekillerde dalga fırlatmanın daha zor olacağını düşünürdünüz, ancak alanın, engellerin ve kapalı bölümlerin dikkatli kullanımı, her savaş alanını başa çıkmayı keyifli hale getirir. Patronlar ayrıca, üstesinden gelinmesi gereken bazı inanılmaz zorluklarla birlikte sunarlar. Ve evet, her şeyin bir kedi temasına sahip olmasından zarar gelmez. Oyun salonu tarzı shoot-em-up aksiyonunun daha geniş bir çerçeveye aşılanmasıyla ilgileniyorsanız, muhtemelen Astro Aqua Kitty’ye bir şans vermek isteyeceksiniz.

SwitchArcade Puanı : 4/5

Ravensword: Shadowlands (6,99 $)

Ravensword: Shadowlands, App Store’a geri döndüğünde Aralık 2012, saf sihir gibiydi. Burada, on doların altında satılan ve benzerlerinden yıllar önce olduğunu hisseden bağımsız bir yayıncıdan orijinal bir iOS RPG vardı. Hayır, gerçek bir Elder Scrolls oyunu kadar muhteşem veya önemli değildi, ancak diğer mobil oyunlara kıyasla hem dudak uçuklatan hem de içerik açısından zengindi. 2016 yılında RPG Reload için oyunu tekrar ziyaret ettiğimde, oyun o yıl yeni çıkmış olsaydı, platformdaki en iyilerden biri olarak kabul edileceğini söyledim. Köprünün altında beş yıl daha su geçiren ve başka bir platformun ekosistemine giren Ravensword: Shadowlands bugün ne durumda? Şaşırtıcı bir şekilde, çok kötü değil, ama kesinlikle yaşını gösteriyor.

İyi noktalar? Karakterinizi oluştururken düşmanları yenmek ve alt görevleri tamamlamak hala çok eğlenceli. Düşük fiyat noktası, Switch üzerindeki benzer kalitedeki birçok RPG’ye göre ona avantaj sağladığından, yine de büyük bir değerdir. Görsellerinde en çok darbe aldı. Bunun oldukça doğrudan bir liman olduğunu unutmayın. Bu modeller ve dokular asla bu kadar büyük ekranlarda görülmemiştir. Ve korkunç derecede sert çıkıyorlar. Fizik ve animasyon da zaman zaman oldukça zayıf görünüyor. Gerçekten, bu 2021’deki yedi dolarlık bir oyun gibi görünüyor ve kulağa geliyor. Ama yine de iyi oynuyor ve kendimi bir kez daha basit zevklerinin içine çekilirken buldum. Artık zamanının ötesinde olmayabilir, ancak burada yine de takdir etmeye değer bir şey var.

SwitchArcade Puanı: 3,5 / 5

Zehir Kontrolü (39,99 $)

Hemen yoldan çekelim: Poison Control’ün oyun mekaniği pek de zorlayıcı değil. Daha kötü üçüncü şahıs nişancı oyunlarını oynadım, ancak bu tür içinde standart hale gelen ve size telafi etmek için pek bir not vermeyen pek çok nezaket eksik. Mülayim sahne düzenlerinde dolaşır ve düşmanları vururken diğer benliğinizi de etrafa saçılan zehri temizlemek için kullanırsınız. Karakterin değişmesi başlangıçta işleri renklendirdi, ama çabucak bıktım.Her biri, yardım etmeye çalıştığınız kişiyle bağlantılı bir anlam ifade etmeye çalışıyor. Bunun beni herhangi bir eylemden daha fazla tuttuğunu fark ettim.

Hikaye çok daha iyi. Öbür dünyada uyanırsın, iyi bir yerde değil. Kendinizi, sizinle yaşayanların ülkesine döndüğünüzü ve onun Cennete gönderildiğini görebilecek bir anlaşma yapan Poisonette adında garip bir iblisle takım halinde buluyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey, bir tür problem yaşayan çeşitli yaşayan insanların zihinlerindeki zehri uzaklaştırmaktır. Bu durumlardan bazıları çok ağır konuları ele alıyor ve her birinin nasıl çözüleceği konusunda kendimi en azından biraz meraklı buldum. Poisonette’in süregelen gizemi ve sizin kendi durumunuz, etkileyici, kapsamlı bir olay örgüsüne dönüştü. Etkileyici olmayan mekaniklere rağmen sonuna kadar oynamak istedim.

SwitchArcade Puanı: 3.5 / 5

Yeni Çıkanlar

Okçuluk Patlaması (3,99 ABD Doları)

Merhaba Pix Arts. Böyle bir yay tutman gerektiğini sanmıyorum. Her neyse. Bu bir okçuluk değil… oh, bu bir okçuluk oyunu. İyi gidiyorsun. Pix Arts, her zamanki kalite parlaklığını okçuluk sporuna uygular ve beklenen sonucu alır. 60’tan fazla seviyede nişan alma ve ateş etme becerilerinizi geliştirmek için farklı yerlere seyahat edin. Hedefleri vurun, yüksek bir puan almaya çalışın. Biraz renkli görseller içeren ve başka pek az şey içeren çok basit bir atış galerisi deneyimi.

Ogre It’i Edinin (11,99 $)

{2 } Bu başka bir roguelite, ama en azından yeni bir veya iki fikri var. Her şeyden önce, bu daha çok savaşmaya çalışmaktan çok kaçmakla ilgili. İkincisi, formunuz sürekli olarak bir goblininki ile bir insanınki arasında değişecektir. Hangi formda olduğunuza bağlı olarak, bazı NPC’ler arkadaş canlısı olacak ve bazıları düşmanca olacaktır. Birçok oyun, bu form değişiklikleri vurduğunda nerede olduğunuzu yönetmeyi içerir, çünkü etrafınız düşmanlarla çevrili olduğunda uzun süre hayatta kalamazsınız. Deneyimin doğası gereği, bazen bir roguelitten çok bir bulmaca oyununa benziyor, ama bu muhtemelen aynı eski şeyi yapmaktan daha iyidir. Ayrıca, o başlık için ekstra puanlar. Çok beğendim.

Bağlayın! (2,99 $)

Tamam, bu neredeyse tam olarak geçen Cuma çıkan Colorfall oyununa benziyor. Tuhaf. Bu yüzden, her ikisinin de burada dolandırdığı popüler bir oyun olduğunu tahmin ediyorum ve ne olduğunu bilmiyorum. Bu, Piotr Skalski’den geliyor ve yalnızca avuç içi modunda oynanabilir, ancak ol ‘Piotr en azından oyunu Colorfall’dan daha iyi tanımladı. Bu aslında farklı bir bakış açısıyla Slitherlink / PathPix’tir. Oynamak için 200’den fazla seviye elde edersiniz ve bu muhtemelen hiç isteyemeyeceğiniz kadar fazladır. Fiyat, içerik ve açıklamada, Colorfall’ı devralan bu işi kabul edeceğimi sanıyorum.

Satışlar

(Kuzey Amerika eShop, ABD Fiyatları )

Hafta sonu boyunca indirim listesine yine de birkaç oyun daha kaydı. 2K Games ve Ubisoft, her zamanki oyun seçimleriyle birlikte geldi ve bu oyunları satışta görmek neredeyse hiç ender görülmese de, bunların çoğu oldukça iyi. Sen değil, WWE 2K18. Limited Run’ın dijital olarak yayınladığı oyunların çoğu, daha önce satın almadıysanız da satışa sunuluyor. Aşçı, Servis Et, Lezzetli! Zaman yönetimi işlerinden hoşlanıyorsanız oyunlar da almaya değer. Günün ucuz seçimi Super Skelemania, şu anda sadece iki buçuk dolara alabileceğiniz kısa ama eğlenceli bir Metroidvania. Yolculuk sırasında giden kutusuna da bir göz atın.

İndirimli Yeni Oyunlar Seçin

Gözleme Çubuğu Tycoon (4,99 ABD Dolarından 4/23 ABD Dolarına 2,49 ABD Doları)
The Skylia Kehaneti (6,99 ABD Dolarından 4 / 23’e kadar 5,59 ABD Doları)
Birlikte Yemek Yapalım (19,99 ABD Dolarından 13,99 ABD Doları) 23 Nisan’a kadar)
Bombalar! (13,99 ABD Doları’ndan 23 Nisan’a kadar 9,79 ABD Doları)
Geniş Okyanus Büyük Ceket (7,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları) {11 } Moon Hunters (14,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 3,74 $)
The Shrouded Isle (14,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 3,74 $)
WWE 2K18 (59,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 19,79 ABD Doları)
WWE 2K Savaş Alanları (39,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 15,99 ABD Doları)
NBA 2K21 (59,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 19,79 ABD Doları)
PGA Turu 2K21 (59,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 19,79 ABD Doları)
XCOM 2 Koleksiyonu (49,99 ABD Doları ile 4/26 arasında 14,99 ABD Doları)
Dış Dünyalar (59,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 29,99 ABD Doları)
BioShock: Koleksiyon (49,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 19,99 ABD Doları)
BioShock Yeniden Düzenlendi (19,99 ABD Dolarından 7,99 ABD Doları) 26 Nisan’a kadar)


BioShock 2 Remas tered (19,99 ABD Dolarından 4 / 26’ya kadar 7,99 ABD Doları)
BioShock Sonsuz: Tamamlandı (19,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 7,99 ABD Doları)
Borderlands Efsanevi Koleksiyonu (19,99 ABD Doları, 26 Nisan’a kadar 49,99 ABD Doları)
Borderlands GOTY Sürümü (29,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 11,99 ABD Doları)
Borderlands: Yakışıklı Koleksiyonu (39,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 15,99 ABD Doları) { 11} NBA 2K Playgrounds 2 (29,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
Karnaval Oyunları (39,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
Sid Meier’s Civilization VI (59,99 ABD Dolarından 4/26 ABD Dolarına 19,79 ABD Doları)
Boş Zaman Giysisi Larry: WDDD (39,99 ABD Dolarından 4 / 27’ye kadar 7,99 ABD Doları)
Söndürme (19,99 ABD Dolarından 7,99 ABD Doları 30 Nisan’a kadar)
Wuppo: Kesin (14,99 ABD Dolarından 30 Nisan’a kadar 6,99 ABD Doları)
Golf Hikayesi (14,99 ABD Doları ile 30 Nisan tarihleri ​​arasında 7,49 ABD Doları)
{ 3} BFF or Die (7,99 $ ‘dan 4 / 30’a kadar 5,99 $)
Immortals Fenyx Rising (59,99 $’ dan 5 / 1’e kadar 29,99 $)
Scott Pilgrim vs.Yarın geri döneceğiz … bir şeyle, umarım. Programda yeni oyun yok, bu nedenle haberler ve indirimler gelmezse bazı inceleme konularına geri dönmemiz gerekebilir. Ne olacağını görmemiz gerekecek. Umarım hepiniz harika bir Pazartesi geçirirsiniz ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkürler!

.

Kaynak : https://toucharcade.com/2021/04/19/switcharcade-round-up-mini-views-featuring-astro-aqua-kitty-poison-control-and-more-plus-the-latest-releases-and-sales/
SwitchArcade Özeti: “Astro Aqua Kitty”, “Poison Control” ve Daha Fazlasını İçeren Mini Görünümler, En Son Çıkanlar ve Satışlar YAPILAN YORUMLAR