Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SwitchArcade Özeti: “Astro Aqua Kitty”, “Super Fowlst 2”, “Island” ve Bugünün Diğer Yeni Çıkanları ve Satışları

SwitchArcade Özeti: “Astro Aqua Kitty”, “Super Fowlst 2”, “Island” ve Bugünün Diğer Yeni Çıkanları ve Satışları

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • SwitchArcade Özeti: “Astro Aqua Kitty”, “Super Fowlst 2”, “Island” ve Bugünün Diğer Yeni Çıkanları ve Satışları
SwitchArcade Özeti: "Astro Aqua Kitty", "Super Fowlst 2", "Island" ve Bugünün Diğer Yeni Çıkanları ve Satışları

Merhaba nazik okuyucular, 8 Nisan 2021 SwitchArcade Round-Up’a hoş geldiniz. Bugünün makalesinde, o gün için tüm yeni sürümlerin üzerinden geçeceğiz. Epeyce var! Gerçekten çok büyük isimler yok, ancak bu dikkate alınacak iyi oyunlar olmadığı anlamına gelmez. Ayrıca her zamanki gibi gelen ve giden satışların listelerimiz de var. Ve hemen hemen bu kadar, ama söz veriyorum çok fazla. Hadi hadi bakalım!

Yeni sürümler

Astro Aqua Kitty (14,99 ABD doları)

SwitchArcade Vurgu!

I rather enjoy Tikipod’s games. Iron Crypticle was a great top-down twin-stick game, and Rock Boshers DX almost perfectly recreated a particular time and place. And then there’s Aqua Kitty UDX, an excellent homage to Defender. Now here’s a follow-up to that game, and it takes things to a whole new level. It’s kind of an action-RPG exploratory game, but with the same quality shoot-em-up mechanics seen in the original Aqua Kitty. I’ll be doing a review of this one soon, but I think it’s pretty cool. If you, like me, enjoy this developer’s work, rest assured that it has once again delivered.

Maiden & Spell ($12.99)

SwitchArcade Highlight!

Here’s a magical girl projectile battler for up to four players, and it apparently even includes online multiplayer. There’s a story mode if you want to play solo, as well. Anyway, you choose your favorite magical girl from a cast of eight, each of whom has her own abilities, and go into aerial battles against other magical girls to see who will come out victorious. It’s basically a bullet hell battler, and its reception on other platforms has been very sunny indeed. I can’t say I’ve seen a game quite like this before, and it works quite well at first glance. Worth looking into if you want a slightly different way to battle your buddies.

Super Fowlst 2 ($4.99)

SwitchArcade Highlight!

Oh hey, Dadish creator’s latest Switch port is here. And zowie, it’s Super Fowlst 2. I really dug this game on mobile, and I dig it here too. This game describes itself as an endless action game, and that’s because the levels are different every time you play. There’s also a different bonus treasure to search for each day, encouraging you to come back. The key to this game is in Fowlst’s unique movement. It jumps up-right and up-left. It can also stomp and use power-ups. A small list of moves, to be sure, but one that gets put to its test by some truly inventive stage mechanics. And hey, the price is only a little higher than the mobile version. How about that?

Island ($59.99)

SwitchArcade Highlight!

This visual novel comes from the same developer as The Fruit of Grisaia, and if you enjoyed that one you’ll probably really dig this. A tropical island called Urashima was once a paradise, but a mysterious disease threatens its very existence. A man washes up on a beach claiming to be a time traveler, but he has lost most of his memories save that he is supposed to complete a mission. He meets three girls who are the key to saving the island… and maybe more than that. Like in Grisaia, there are plenty of choices to make along the way that will determine the ending you ultimately reach. Island has gotten plenty of acclaim on other platforms, and I expect it will go over just as well with Switch-owning visual novel fans.

Arcade Archives Saboten Bombers ($7.99)

This is a 1992 release from NMK, and while it’s not the most famous thing around it apparently did pretty well in Japan back in the day.Bunda, diğerine bomba atan iyi bir kaktüs, ahlaki açıdan daha belirsiz kaktüsler ve ayrıca böcekler olarak mı oynuyorsunuz? Etik açıdan nerede durduklarından emin değilim. Ama yine de onları bombalamalısın. Renkli, şirin, sorun değil. Her zaman olduğu gibi, Hamster oyunu Switch’e getirmek için uygun bir iş çıkardı. Saboten Bombardıman uçakları, neyi sevmemeli?

Her Zaman Bazen Canavarlar (9,99 $)

Bu oyunu en son oynadığımda oldukça garip bir mobil bağlantı noktası üzerinden yapıldı. Hikayeyi oldukça ilginç bulmuş olsam da, en iyi izlenimini bırakmadım. Neyse ki, bu oyunun daha basit bir limanı. Hâlâ onunla ilgili birkaç sorunum var, ama burada oldukça iç karartıcı hikayelerle sorun yaşamıyorsanız, gitmeye değecek kadar fazilet var. Oyun orijinal olarak RPG Maker kullanılarak oluşturulmuş olsa da, hepsini birbirine yapıştıran bazı oynanabilir parçalarla görsel bir roman gibi hissediyor. Şu ana kadar bu motorun deneysel kullanımlarını pek çok kez görmemiş olmamıza benziyor. Her neyse, bu oyunun diğer platformlar için tonlarca incelemesi var. Bu bağlantı noktasında, bu önceki değerlendirmeleri alakasız kılacak özel bir şey yok.

Sakura in Gameland (9,99 $)

Ha… iyi burada ne diyebilirim? Bu, onu Woe Büyücüsü’ne karşı savunmak için GameLand’e taşınan Sakura adlı bir karakter hakkında bir 2D platform oyunu. Her biri belli belirsiz bir şekilde popüler bir oyun etrafında temalara sahip sekiz farklı dünyada geçiyor. Benim izlenimim, bunun tek kişilik bir ekibin ürünü olduğu yönünde, bu yüzden bu konuda çok sert davranmayacağım. Ancak bunun eShop’taki on dolarınız için muhtemelen en iyi patlama olmadığını söylemenin güvenli olduğunu düşünüyorum. Yine de, küçük bir geliştiriciyi desteklemek istiyorsanız, bunu yapmanın bir yolu budur. En azından sevimli bir fikir.

Cozy Grove (14,99 $)

Kısa süre önce Apple Arcade’de ilk kez görüldü , Cozy Grove şimdi Switch’e geliyor. Henüz oynamadıysanız, bu Animal Crossing’e benziyor. Benzer şekilde, özellikle Yeni Ufuklar’da tamamen bitmişseniz ancak “günlük sıkıcı işleri” kaşınmak istiyorsanız, bu işe yeterince iyi hizmet edecektir. Günler geçtikçe sizi yavaş yavaş hikayesini ve dünyasını besler, bu yüzden Herhangi bir oturumda yapabileceğiniz çok fazla şey var. Oyun kavramsal olarak Switch için çok uygun, ancak avuçiçi modunda bazı teknik sorunlar var. Çok ciddi bir şey yok, dikkat edin. Şahsen, bence en iyisi bu oyunda. bir mobil cihaz, özellikle cebimde pizza parası tuttuğu için, ancak bir aboneliğe bağlı kalmamayı tercih ederseniz, Switch için de yeterince iyi.

Legends of Talia: Arcadia (2,99 ABD Doları)

Bu, büyük ölçüde gösterişli Sakura serisiyle tanınan bir geliştirici olan Winged Cloud’dan kısa bir görsel romandır. Bu roman kadar riskli değil geliştiricinin tipik meselesi, ancak iş için de tam olarak güvenli değil. Arcadia adlı efsanevi bir şövalye, bir iş için ona kızan bir kasabaya geliyor geçmişte meydana gelen kimlik. Bir ejderha şehre saldırdı, onu yerle bir etti ve oradaki neredeyse herkesi öldürdü. Ne oldu? Arcadia neden burada? Ve nasıl bitecek? Tam üç dolar doksan dakika kadar size cevaplarınızı verecektir arkadaşlar.

Lezzetli! Pretty Girls Mahjong Solitaire (5,99 ABD Doları)

Kanıtlanmış bir oyun konseptiyle soytarılan çizgi film kadınlarıyla evlenme hakkında başka bir EastAsiaSoft oyunu. Bu sefer Mahjong Solitaire ve açıkçası bu kombinasyonun Switch’te bu kadar uzun sürmesine şaşırdım. Her halükarda, oyunu oynuyorsunuz ve tahtayı temizledikçe hanımlar cimri kostümlere dönüşüyor. Bir avuç farklı bayan var ve her birinin birkaç kostümü var. Bu tür şeylerden sık sık gördüğümüz gibi, sanat tamam ama umduğunuz kadar iyi değil. Burada söylenecek pek bir şey yok. Oyun, sunduğu şeyler konusunda oldukça nettir, bu yüzden satın almak isteyip istemediğiniz size bağlıdır.

Vazgeçmeyin: Alaycı Bir Hikaye (9,99 $) {5 }

Bunun Undertale’den ilham alıp almadığını bilmiyorum ama kesinlikle öyle hissettiriyor.Burada, savaşlar çoğunlukla çözmeniz gereken bulmacalar gibi geliyor. Ana karakteri sevmek biraz zor, neredeyse iğrenç, ama sanırım bugünlerde bu bir tür. Bu türlerin sıklıkla yaptığı gibi, hikaye boyunca daha iyi hale gelirler. Bunu bir sanat eseri olarak yargılamak zor çünkü son derece kişisel bir eser, ancak bir ürün olarak alındığında tavsiye etmenin biraz zor olduğunu düşünüyorum. Birçoğu, yazı ve mizahın sizinle ne kadar iyi bağlantı kurduğuna bağlı ve benimle gerçekten hiç bağlantı kurmadı.

Pixel Game Maker Series Osyaberi! Horijyo! Holin Slash (11,99 $)

Hem Pixel Game Maker hem de Osyaberi serisinin en sonuncusu, oldukça sade görünen yandan kaydırmalı bir platform oyunudur. Gevezelik eden Anna Holinski, çalmak, hazine avına çıkmak için bir maceraya çıkar. Ekipmanınızı ve bununla istatistiklerinizi yükseltmek için cevherleri ve diğer değerli eşyaları toplayın. Güvencesiz platformlarda ve su kütlelerinde ilerlerken karada, denizde ve havada düşmanlarla savaşın. Bilmiyorum arkadaşlar. Bu iyi görünüyor, ancak aynı zamanda bir kişinin hayal edebileceği en orta yol kenarı kaydırma aksiyon platform oyunu gibi görünüyor. Yarı fiyatına üzerine zar atmak isterdim, ancak on iki dolara eShop’ta bu satırlarda daha iyi şeyler bulabileceğinizden son derece eminim.

Graviter (7,99 $) { 4}

Ah, bu harika görünüyor. Buradaki temel fikir, kuyrukluyıldızı 101 aşamadaki pençe izlerine yönlendirmeniz gerektiğidir. Bununla birlikte, kuyruklu yıldızı doğrudan kontrol edemezsiniz. Aksine, yerçekimi kuvvetlerini ve dolayısıyla küçük kuyruklu yıldızınızın yolunu etkilemek için gök cisimlerinin konumunu ve boyutunu değiştirmelisiniz. Benzer fikirlere sahip bulmaca oyunları gördük, ancak bu hala ilgi çekici bulduğum kadar taze bir kavram. Mobil oyunların eski güzel günlerinden gelmiş gibi hissettiren zeki bir bilmecenin peşindeyseniz, kesinlikle buna bir göz atmak isteyeceksiniz.

İksir Partisi (9,99 $ )

Bugün pek çok parti oyunu var arkadaşlar. Bu, yerel çok oyunculu aracılığıyla en fazla dört oyuncu içindir ve iksir yapmak ve en iyi simyacı olmak için işbirliği yaptığınızı veya rekabet ettiğinizi görür. Simya dükkanınızdan iksirler yaratın, birleştirin ve satın. Ayrıca, mağazanızı ilerledikçe yükseltebilir ve dekore edebilirsiniz. Tekli oyuncuya yönelik bir hikaye modu ve sonsuz bir mod ve diğer oyuncularla takımlara ayrıldığınız bir karşı mod içeren üç mod vardır. Oyunda çok fazla çeşitlilik olmasa da biraz Overcooked gibi hissettiriyor. Oyun gördüğümüz en orijinal oyun olmasa bile iyi görünüyor. Overcooked yerine seçer miydiniz? Pekala, bunu size bırakıyorum.

Dr. Jekyll ve Bay Hyde’ın Gizemli Vakası (9,99 $)

{6 } Gizli nesne macerası, Ocean Media’nın bu yeni sürümünde bir korku edebiyatı klasiğiyle buluşuyor. Sör Danvers Carew cinayetini araştıran bir müfettiş olarak oynuyorsunuz. Tüm parmaklar kötü şöhretli Bay Hyde’ı gösteriyor ve kasanın altına inmek için gizli nesneleri bulmanız ve mini oyunlar oynamanız gerekecek. Oyun açıklaması “korkunç bir sır” keşfetmekten bahsediyor, bu özel masalın ne kadar ünlü olduğu düşünüldüğünde biraz sevimli. Spoiler uyarısı: hekkin’in başlığında.

What the Dub ?! (7,99 ABD doları)

Bu, yerel olarak bir video klibi izlediğiniz ve ardından belirli anlar için kendi repliklerinizi yaptığınız en fazla on iki oyuncu için bir parti oyunudur. Metin. girdiğiniz metin okuma ile okunur ve sonra herkes favorilerine oy verir. Toplamda 300’den fazla film klibi var, bu çok gibi görünüyor, ancak muhtemelen düşündüğünüzden daha hızlı bitecek. Yine de, eğlenceli bir fikir ve fiyat kesinlikle doğru görünüyor. Bunun doğru grupla iyi oynadığını görebiliyordum, ancak en az iki esprili kişi olduğundan emin olun, aksi takdirde hızla sıkılabilir. Telefonunuzu, tabletinizi veya hatta temiz bir şekilde yanıtlarınız için metni girmek için bilgisayarınızdan.

Rahat Kamp – Sanal – Fumoto Kamp Alanı (20,99 $)

Sanırım başka bir kepçe için geri dönüyorlar. onunki.Bu kez Fumoto Kampinginde karakterlerle kısa bir hikayeye oturacaksınız. Bu anime bölüm uzunluğundaki deneyimde fotoğraf çekin, biraz yemek yiyin ve Nadeshiko, Rin ve ekibin geri kalanıyla karakter anlarının tadını çıkarın. Açıklama, VR ile ilgili ipuçlarını veriyor, bu nedenle Toy-Con Goggles ile çalışabilir. Ya da olmayabilir. Bunu öğrenmek için yirmi doları harcamayacağım, üzgünüm. Her neyse, diziyi beğendiyseniz veya Motosu Gölü’nde güzel vakit geçirdiyseniz, muhtemelen bunu ortalama bir insandan daha fazla takdir edeceksiniz.

Satışlar

{ 3} (Kuzey Amerika eShop, ABD Fiyatları)

Her zaman olduğu gibi, yazım sırasında satışların çoğu henüz başlamadı, ancak şu ana kadar bakmamız gereken iyi bir listemiz var . Yaklaşan Atelier Mysterious Trilogy limanlarına lansman öncesi indirimler uygulandı, This War of Mine: Complete chip kadar ucuz ve hem Moonlighter hem de Children of Morta çok uygun fiyatlarla. Karşılaştırmak gerekirse, giden kutusunda kendinizi fazla kaptırmak için çok fazla şey yok. Yine de iyi bakın arkadaşlar.

İndirimli Yeni Oyunları Seçin

Art Sqool (6,19 $ 12,99 ABD Doları’ndan 4 / 15’e kadar)
Gameland’deki Sakura (9,99 ABD Doları’ndan 4 / 15’e kadar 7,99 ABD Doları)
Siber Protokol (9,99 ABD Doları’ndan 4/15’e kadar 1,99 ABD Doları) {8 } OMG Police: Car Chase TV (4,99 $ ‘dan 4 / 15’e kadar 1,99 $)
Clumsy Rush (4,99 $’ dan 4 / 15’e kadar 1,99 $)
Nirvana Pilot Yume (4,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 1,99 ABD doları)
Yırtık Masallar: Yeniden Başlamak (7,99 ABD dolarından 4 / 21’e kadar 4,39 ABD doları)
Azurebreak Heroes (6,99 ABD dolarından 3,49 ABD doları 21 Nisan’a kadar)
Demon’s Rise: Lords of Chaos (7,99 $ ‘dan 4 / 21’e kadar 5,59 $)
Atelier Sophie DX (39,99 $ dan 4 / 22’ye kadar 35,99 $)
Atelier Firis DX (39,99 ABD dolarından 4 / 22’ye kadar 35,99 ABD doları)
Atelier Lydie & Suelle DX (39,99 ABD dolarından 22 Nisan’a kadar 35,99 ABD doları)
Atelier Mysterious Trilogy (89,99 $ ‘dan 4/22’ ye kadar 80,99 $)
Rain on Your Parade (14,99 $ ‘dan 4 / 22’ye kadar 13,49 $)
What the Dub?! {4 } (7,99 ABD Dolarından 4 / 23’e kadar 6,99 ABD Doları)


Monster Blast ( 26 Nisan’a kadar 5,99 ABD Doları)
Kelime Ağı (6,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 2,09 ABD Doları)
Radon Patlaması (3,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları)
{ 3} Moonlighter
(24,99’dan 4 / 27’ye kadar 6,24 ABD doları)
This War of Mine: Tamamlandı (39,99 ABD dolarından 4 / 27’ye kadar 7,99 ABD doları)
Beat Cop (14,99 ABD Dolarından 27 Nisan’a kadar 2,24 ABD Doları)
Morta Çocukları (21,99 ABD Doları’ndan 27 Nisan’a kadar 10,99 ABD Doları)
Bubble Cats Rescue (3,99 ABD Doları ile 4/28 ABD Doları arasında 1,99 ABD Doları) )
Lezzetli! Pretty Girls Solitaire (5,99 ABD Dolarından 4/29 ABD Dolarına 4,79 ABD Doları)
Graviter (7,99 ABD Dolarından 4/29 ABD Dolarına 6,39 ABD Doları)
#SinucaAttack (4,99 ABD Dolarından 4/29)
Many Faces (4,99 $ ‘dan 4 / 29’a kadar 1,99 $)
Kawaii Deathu Desu (4,99 $’ dan 4 / 29’a kadar 2,49 $)
{3 } Zero Strain (9,99 $ ‘dan 4 / 29’a kadar 3,99 $)
Skatemasta Tcheco (4,99 $’ dan 4 / 29’a kadar 1,99 $)
Kayıp Deniz (9,99 $ ‘dan 2,99 $ 29 Nisan’a kadar)

Satışlar Yarın, 9 Nisan Cuma Bitiyor

Adam’s Venture: Origins (39,99 ABD dolarından 4 / 9’a kadar 23,99 ABD doları)
İyileştirilmiş Uyku Arasında (24,99 ABD dolarından 4 / 9’a kadar 6,99 ABD doları)
Brawl Satranç (9,99 ABD dolarından 4 / 9’a kadar 4,99 ABD doları )
Cargo Crew Driver (11,99 $ ‘dan 4 / 9’a kadar 8,99 $)
CATTCH (6,99 $’ dan 4 / 9’a kadar 5,59 $)
Feshedildi {4 } (14,99 ABD dolarından 4 / 9’a kadar 1,99 ABD doları)
Köpek Görevi (19,99 ABD dolarından 4 / 9’a kadar 1,99 ABD doları)
Galaktik Asker Armada (5,99 ABD dolarından 4 / 9’a kadar 2,99 ABD doları )
Gangsta Paradise (9,99 ABD dolarından 4 / 9’a kadar 7,49 ABD doları)
Gorilla Büyük Macera (2,9 ABD doları 9 4,99 ABD dolarından 4 / 9’a kadar)


Haydi Şarkı Söyle 2021 (39,99 ABD dolarından 4 / 9’a kadar 27,99 ABD doları)
Monstrum (19,99 ABD doları 29,99 ABD dolarından 4 / 9’a kadar)
My Little IceCream Booth (3,00 ABD dolarından 4 / 9’a kadar 2,40 ABD doları)
Pix the Cat (9,99 ABD dolarından 4 / 9’a kadar 1,99 ABD doları)
Hayır Deyin! Daha fazla (14,99 ABD dolarından 4 / 9’a kadar 13,49 ABD doları)
Kamyon Sürücüsü (49,99 ABD dolarından 4 / 9’a kadar 34,99 ABD doları)
Bilinmeyen Kader (14,99 ABD dolarından 4 / 9’a kadar 8,99 ABD doları / 9)
Tespit Edilemez (11,99 ABD Dolarından 4 / 9’a 9,59 ABD Doları)
Vampire: New York Coteries (19,99 ABD Dolarından 4 / 9’a kadar 8,99 ABD Doları)
{ 3} Vampire: Shadows of New York
(12,99 $ ‘dan 4 / 9’a kadar 8,44 ABD Doları)

Hepsi bugün için arkadaşlar.Cold Steel IV’ün İzleri, The House in Fata Morgana ve Ravensword: Shadowlands gruba liderlik ediyor, ancak kontrol edilecek başka oyunlar da var. Ve onları kontrol edeceğiz. Her zaman Cuma günleri olduğu gibi, muhtemelen sıralanacak çok büyük bir satış paketi olacaktır. Bu, Gelecek Shaun için bir sorun. Umarım hepiniz harika bir Perşembe geçirirsiniz ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkürler!

.

Kaynak : https://toucharcade.com/2021/04/08/switcharcade-round-up-astro-aqua-kitty-super-fowlst-2-island-and-todays-other-new-releases-and-sales/
SwitchArcade Özeti: “Astro Aqua Kitty”, “Super Fowlst 2”, “Island” ve Bugünün Diğer Yeni Çıkanları ve Satışları YAPILAN YORUMLAR