Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SwitchArcade Özeti: “Blizzard Arcade Collection” Oyunları, Bugünün Yeni Çıkanları, En Son Satışları ve Daha Fazlasını Ekliyor

SwitchArcade Özeti: “Blizzard Arcade Collection” Oyunları, Bugünün Yeni Çıkanları, En Son Satışları ve Daha Fazlasını Ekliyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • SwitchArcade Özeti: “Blizzard Arcade Collection” Oyunları, Bugünün Yeni Çıkanları, En Son Satışları ve Daha Fazlasını Ekliyor
SwitchArcade Özeti: "Blizzard Arcade Collection" Oyunları, Bugünün Yeni Çıkanları, En Son Satışları ve Daha Fazlasını Ekliyor

Merhaba nazik okuyucular, 14 Nisan 2021 SwitchArcade Round-Up’a hoş geldiniz. Bugünün makalesinde pek çok haber var, ancak maalesef yarın Indie World Showcase’in ayrıntılarına girmem gerekecek, çünkü henüz gerçekleşmedi yazı. Bakılacak birkaç yeni sürüm var ve ayrıca kontrol etmemiz gereken normal gelen ve giden satış listeleri de var. Hemen başlayalım!

Haberler

‘Blizzard Arcade Koleksiyonu’ İki Oyun Daha ve Daha Fazlasıyla Güncellendi

Blizzard Arcade Collection is a real cool set. It offers multiple versions of three great Blizzard-developed games from their earlier, more console-bound years. It also has some neat historical material to browse. My only big criticism of it is that it isn’t complete. Sure, not much could be done about the licensed DC Superheroes games, but what about Lost Vikings 2 or RPM Racing? In a move that has frankly shocked me, Activision has issued a free update to Blizzard Arcade Collection that adds the Super NES versions of those two games to the set. Two more games! Free! Wowie! The update also adds some more material to the museum section, and adds in a Streamer Mode for the remaster of Rock ‘N Roll Racing that substitutes in the MIDI versions of the tunes so as to avoid copyright flags. You still can’t save your game in that version though. Nevertheless, a couple of extra games, one of which is very good indeed, at no added cost makes for a hard update to argue with.

Nintendo Presents Another Indie World Showcase Today

Ah, troublesome timing. By the time you read this, the latest Indie World Showcase presentation will be finished. It was around 20 minutes long, and it probably had some very interesting things in it! But I cannot speak of those things here, because it is at present nine hours in the future for me. Yes, 9:00 AM PT/12:00 PM ET on April 14th, that’s when it was. When it will have been. When it will be having been. With all those fresh and new indie games. Some of them will look/did look great! A few will be/were not so interesting. That is how it goes/went, future friends. If you haven’t seen it yet, you can probably watch it in the video right above this paragraph.

The Next Switch Lite is Feeling Blue

Don’t you hate it when you buy a system and then the manufacturer comes out with a cool new color that you would have preferred over the one you bought, but you’re not going to buy a whole new system for a simple cosmetic difference? Anyway, the Nintendo Switch Lite is getting a new color on May 21st. It’s blue! It’s a really nice blue, in fact. Kind of a navy variant. It will sell for $199.99 US, which is the same as other Switch Lite systems. This launch coincides with the release of Miitopia, but there’s no particular connection between the two as far as I know. With the rumors of the Switch Pro intensifying over the last few months, I can’t see myself biting on this no matter how awesome that color is. But maybe you will?

‘Street Fighter’ Characters Crash the ‘Power Rangers’ Party May 25th

If you want to deliver Shoryukens to the competition as Ryu and Spinning Bird Kick people in the face as Chun Li in a fresh fighting game on your Switch, your only choice is… Power Rangers: Battle for the Grid? Yes friends, as of May 25th that pair of iconic Street Fighter characters will be joining the playable roster of the Power Rangers fighting game in their Crimson Hawk Ranger and Blue Phoenix Ranger forms. Well, as long as you pay anyway. The characters will be available for $5.99 each or in a bundle for $12.49. Mobile gaming fans will probably remember these versions of the characters from their appearances in Power Rangers: Legacy Wars. I wasn’t expecting them to come to Battle for the Grid, but I’m happy to see them.

Blow It All Up in the Next ‘Super Smash Bros.Nihai. Bu sefer başka bir turnuva. Odak noktası bombalar ve patlayıcılardır, bu nedenle Link, Steve ve Mega Man gibi hileler kullanan karakterlerle sınırlı kalacaksınız. Eşyalar ayrıca çeşitli türlerdeki patlayıcılarla sınırlı olacaktır. Her zamanki gibi, turnuva Cuma günü başlayacak ve hafta sonu üç gün boyunca devam edecek.

Yeni Çıkanlar

Cannon Brawl (9,99 $) {4 }

Bu tür şeylerin nasıl gittiğini bilirsiniz. Tarlada birbirinden iki üs kuruldu. Toplanacak ve kullanılacak kaynaklar. Diğer oyuncuyu yenmeye çalışmak için uygun gördüğünüz birimleri oluşturun. Bir hava gemisini kontrol ediyorsunuz ve onu düşmana biraz doğrudan ısı getirmek için kullanabilirsiniz. Yerel olarak başka bir oyuncuyla savaşabilir veya çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz. Oynamak için on beş kadar birim ve aralarından seçim yapabileceğiniz bir avuç farklı zeplin pilotu var. Ayrıca burada yirmi görev ve bazı havalı patron dövüşleriyle oldukça sağlam bir harekât elde edersiniz. Genel olarak, muhtemelen hepimizin oldukça aşina olduğumuz bir melodidir, ancak en azından burada iyi çalınır.

Kingdom of Arcadia (5,99 $)

{ 1}

Bu oyunun kahramanı Sam için Ağlayın. Bir video oyununun içine çekilmek gibi heyecan verici bir deneyim yaşadı. Maalesef bu video oyunu. Bu, aptal ya da basmakalıp olduğu için bir mecazla dalga geçen sinir bozucu mizah tarzını kullanan ve sonra yine de kullanan oldukça mülayim bir aksiyon platform oyunu. Hayatta kalma ümidine sahip olmak istiyorsanız yeni teçhizat almak için madeni paraları öğütmeniz gerekecek şekilde yapılandırılmıştır. Oynamak falan korkunç değil, ama Goblin Sword veya Devious Dungeon gibi oyunlardan çok daha iyisiniz.

ReactorX (4,99 $)

Sokoban tarzı bir blok itici ile bir Lights Out bulmacası arasında bir tür çapraz olan ReactorX, maalesef benim zevkime göre yeterince uzağa taşımayan güzel bir konsepte sahip. Otuz aşama elde edersiniz ve zorluk asla olması gerektiği gibi artmaz. Zorlanmadan blok zorlayan bulmacalar mı? Bu sadece iş ahbap. Daha büyük oyunlar arasında oynayabileceğiniz hafif bir şey olarak konumlandırılıyor ve çok yorucu olmadığı doğru. Bunların hepsi iyi ve güzel, ama çok da ilgi çekici değil. Bu fiyat noktasında Switch üzerinden satın alabileceğiniz çok sayıda harika bulmaca oyunu göz önüne alındığında, bunu önemsemek için bir neden bulmakta zorlanıyorum.

Knight Squad 2 (14,99 $) {4 }

Şövalye odaklı parti oyunu bu devam filminde geri dönüyor ve orijinal oyunun hayranları için bir dizi iyileştirme sunacak gibi görünüyor. Esas olarak daha fazla mod ve silah, zaten orada ne kadar olduğu göz önüne alındığında etkileyici. Yerel ve çevrimiçi çok oyunculu aracılığıyla sekiz oyuncuya kadar aksiyona katılabilir, ikincisi çapraz platform oyun sunar. Farklı modlar arasında battle royale, Kâse’yi ele geçirme, ruh avı ve çok daha fazlası bulunur. Tıpkı Lancelot’un eski hikayelerde Kral Arthur’a nefis şeytani şakalar yaptığı gibi, silahlar yaylardan ve oklardan yakınlık madenlerine kadar uzanır. Başka bir eğlenceli arena savaşçısı arayışındaysanız, bu sağlam bir seçimdir.

Isolomus (1,99 $)

Bu yalnızca avuç içi modudur ve çok kısa bir deneyimdir. En fazla yirmi dakika. Oyun mekaniği çoğunlukla dokunarak, sürükleyerek ve bırakarak bulmacaları çözmeyi içeriyor olsa da, pek çok tuhaf görüntüye sahip bir tür korku oyunu. Görülecek iki son var ve ikisi de oldukça kötü. Bunun benzersiz satış noktası, görsellerin hepsinin macun ve stop motion tarzı animasyondan yapılmış olmasıdır. Sanırım tuhaf bir şey istiyorsan ve iki doları fazla önemsemiyorsan, bunu deneyebilirsin. Tekrar vurgulayacağım: çok, çok kısa. Ve onu tekrar oynatmak için pek fazla neden yok.

Park Inc (2,99 $)

Oh hey , Pix Arts. Son bir avuç yayınlarından bu yana üç gün geçti. Sanırım zamanı gelmiştik. Bu, her aşamada başka arabalara veya engellere çarpmadan arabanızı park alanından çıkarmanız gereken bir oyundur. Bunun 150’den fazla seviyesi vardır ve bu neredeyse kesinlikle ihtiyacınız olandan fazladır.Aynı zamanda düşük bir fiyatı da var, bu da bir hevesin alınmasını kolaylaştırıyor. Bunu tavsiye etmeyeceğim, ama ona herhangi bir zehir de tüküreceğim. Yalnızca avuçiçi modu, natch.

Satışlar

(Kuzey Amerika eShop, ABD Fiyatları)

bugün gelen kutusu, ancak gün geçtikçe bunun geçerli olup olmayacağını göreceğiz. Orada Earthlock ve Ninjin: Clash of Carrots gibi bazı harika oyunlar var ve tabii ki Subnautica oyunları için ön sipariş indirimleri artık yayında. Ancak bunlar genel olarak birkaç haftada bir satışa çıkan oyunlardır. Giden kutusunda bol bol ve en azından Atelier Ryza oyunlarına, Power Rangers: Battle for the Grid’e ve Panzer Dragoon: Remake’e bakmak isteyeceksiniz. Ryza oyunları sık sık satışa çıkmıyor, Power Rangers’ın yeni ve harika DLC’si geliyor ve Panzer Dragoon ne olduğu için aptalca ucuz. Kelimeleri biliyorsunuz: Herhangi bir şey olup olmadığını görmek için dikkatli olun.

İndirimli Yeni Oyunları Seçin

{ 3} Ninjin: Clash of Carrots (9,99 ABD Dolarından 4/20 ABD Dolarına 1,99 ABD Doları)
Ayrılık Dereceleri (19,99 ABD Dolarından 4/20 ABD Dolarına 5,99 ABD Doları)
3 Yaş Grubu : Make & Break (29,99 $ – 4/20 arası 9,89 $)
Skully (29,99 $ – 4/20 arası 8,99 $)
Ary & the Secret of Seasons (39,99 ABD Dolarından 4/20 ABD Dolarına 19,99 ABD Doları)
Yeniden Yapılandırılmış: Kırık Porselen (29,99 ABD Dolarından 4/20 ABD Dolarına 14,99 ABD Doları)
Geyik Sürücü Efsaneleri (19,99 ABD Doları’ndan 4 / 20’ye kadar 3,99 ABD Doları) 20)
Ayı Benimle: Kayıp Robotlar (4,99 ABD Dolarından 4/20 ABD Dolarına 1,99 ABD Doları)
Geçersiz Kılma: Mech City Brawl (29,99 ABD Dolarından 4/20 tarihine kadar 14,99 ABD doları) { 8} Override 2: Super Mech League (29,99 $ – 4/20 arası 19,49 $)
Beast Quest (29,99 $ – 4/20 $ arasında 5,99 $)
Trine : Ultimate Collection (49,99 $ – 4/20 arası 14,99 $)


Trine 4: Nightmare Prince (29,99 $ – 4/20 arası 7,49 $)
Troll ve ben (2,99 ABD Doları, 29,99 ABD Dolarından 4/20)
Earthlock (29,90 ABD dolarından 5 / 3’e kadar 5,98 ABD doları)
Jurassic Pinball (2,99 ABD dolarından 5 / 3’e kadar 2,00 ABD doları)
Dünya Futbol Pinball (2,99 ABD Dolarından 5/3 ABD Dolarına 2,00 ABD Doları)
8 Top Cep (5,99 ABD Dolarından 5 / 3’e kadar 2,03 ABD Doları)
Yoga Ustası ( 03 Mayıs’a kadar 24,99 ABD Doları)
Subnautica (29,99 ABD Doları’ndan 14 Mayıs’a kadar 26,99 ABD Doları)
Subnautica: Sıfırın Altında (29,99 ABD Doları’ndan 5/14’e kadar 26,99 ABD Doları)

Satışlar Yarın, Perşembe, 15 Nisan

Eski AER Anıları (19,99 ABD dolarından 4/15 tarihine kadar 1,99 ABD doları )
Alphaset By POWGI (7,99 $ ‘dan 4 / 15’e kadar 3,99 $)
Art Sqool (12,99 ABD Dolarından 4/15’e 6,19 ABD Doları)
Asdivine Dios (12,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 7,79 ABD doları)
Asdivine Hearts (12,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 7,79 ABD doları)
Asdivine Hearts 2 (12,99 ABD dolarından 4’e kadar 7,79 ABD doları / 15)
Asdivine Kamura (14,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 8,99 ABD doları)
Asdivine Tehdit (12,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 7,79 ABD doları)
Atölye Ryza 2: LL ve tSF (59,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 47,99 ABD doları)
Atölye Ryza: ED ve tSH (5 ABD dolarından 29,99 ABD doları 9,99 – 4/15)
Yatağa Dönüş (4,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 1,99 ABD doları)
Batu Ta Batu (4,99 ABD dolarından 4/15’e kadar 1,99 ABD doları) {8 } Block-A-Pix Deluxe (7,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 3,99 ABD doları)
Kasap (9,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 3,99 ABD doları)
Deponia’da Kaos (19,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 1,99 ABD doları)


Kül (19,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 1,99 ABD doları)
Sakar Hücum {4 } (4,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 1,99 ABD doları)
Cozy Grove (14,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 13,49 ABD doları)
NecroDancer Crypt (19,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 3,99 ABD doları 15)
POWGI Tarafından Kripto (7,99 ABD Dolarından 4 / 15’e kadar 3,99 ABD Doları)
Siber Protokol (9,99 ABD Doları’ndan 4 / 15’e kadar 1,99 ABD Doları)
Darkwood (14,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 10,49 ABD doları)
Gün Işığında Ölü (29,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 14,99 ABD doları)
Deponia (39,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 3,99 ABD doları 15)
Deponia Kıyamet (19,99 ABD Dolarından 4 / 15’e kadar 1,99 ABD Doları)
Boyut Sürücüsü (12,99 ABD Doları’ndan 4 / 15’e kadar 1,99 ABD Doları)
Doom ve Destiny (11,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 7,19 ABD doları)
Dragon Sinker (12,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 7,79 ABD doları)
Epik Kelime Arama Koleksiyon (7,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 3,99 ABD doları)
Epic Kelime Arama Koleksiyonu 2 (7,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 3,99 ABD doları)


{3 } POWGI’dan Elli Kelime
(7,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 3,99 ABD doları)
Yengeçle Mücadele (19,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 14,99 ABD doları)
Fill-A-Pix: Phil’s Avans. (7,99 ABD dolarından 4/15’e kadar 3,99 ABD doları)
Gnomes Garden 3: TToC (4,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 1,99 ABD doları)
Elveda Deponia (1,99 ABD doları 19,99 ABD Doları’ndan 4/15’e kadar)
Zarif Patlama Makinesi (12,99 ABD Doları’ndan 4/15’e kadar 3,20 ABD Doları)
Grizzland (4,99 ABD Doları’ndan 4/15’e kadar 1,99 ABD Doları)
Headspun (12,99 $ ‘dan 4 / 15’e kadar 7,14 $)
Inferno 2 (4,99 $’ dan 4 / 15’e kadar 1,99 $)
Jet Ski Rush (1,99 $ 3,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar)
Yalnızca POWGI Tarafından Bir Cümle (7,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 3,99 ABD doları)
Lichtspeer: Double Speer (9,99 ABD dolarından 4 / 4’e kadar 2,99 ABD doları 15)
Link-A-Pix Deluxe (7,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 3,99 ABD doları)
Kayıp Kanat (7,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 3,19 ABD doları)
{ 3} Luckslinger
(9,99 ABD dolarından 4/15’e kadar 7,99 ABD doları)


Lumini (9,99 ABD dolarından 4’e kadar 2,99 ABD doları / 15)
Mastercube (5,49 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 2,19 ABD doları)
Maden Savaşı (7,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 4,79 ABD doları)
Monster Energy Süper Kros 2 (39,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 7,99 ABD doları)
MotoGP 20 (39,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 9,99 ABD doları)
MouseCraft (9,99 ABD dolarından 4’e kadar 3,99 ABD doları / 15)
My Magic Florist (6,99 $ ‘dan 4 / 15’e kadar 1,99 $)
My Memory of Us (14,99 $’ dan 4 / 15’e kadar 4,49 $)
{ 3} Nirvana Pilot Yume (4,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 1,99 ABD doları)
OMG Police: Car Chase TV (4,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 1,99 ABD doları)
One Escape { 4} (4,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 3,99 ABD doları)
Panzer Dragoon: Yeniden Yapın (24,99 ABD Dolarından 4 / 15’e 6,24 ABD Doları)
Parti Gezegeni (19,99 ABD Dolarından 4 Eylül’e kadar 4,99 ABD Doları / 15)
Pic-A-Pix Deluxe (7,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 3,99 ABD doları)
Pic-A-Pix Parçaları (7,99 ABD dolarından 4/15’e kadar 3,99 ABD doları )
Power Racing Bundle 2 (16,99 $ ‘dan 4 / 15’e kadar 8,49 $)


Power Rangers: BftG (19,99 $’ dan 12,99 $ ‘a kadar 15 Nisan)
Project Starship X (9,99 ABD Doları’ndan 4 / 15’e kadar 6,99 ABD Doları)
Warlock Projesi (1 ABD Dolarından 899 ABD Doları 4,99 4 / 15’e kadar)
Yağmur Sulu (9,99 ABD Doları’ndan 4 / 15’e kadar 2,99 ABD Doları)
Kızıl Ölüm (4,99 ABD Doları’ndan 4 / 15’e kadar 1,99 ABD Doları)
{3 } Regalia: Of Men & Monarchs
(24,99 $ ‘dan 4 / 15’e kadar 14,99 $)
POWGI Tarafından Tamamlama (7,99 $’ dan 4 / 15’e kadar 3,99 $)
Sakura in Gameland { 4} (9,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 7,99 ABD doları)
Sessizlik (39,99 ABD Doları’ndan 4 / 15’e kadar 3,99 ABD Doları)
Space Elite Force (2,99 ABD Doları’ndan 4 / 15’e kadar 1,99 ABD Doları )
Speedway Bundle S&T (19,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 9,99 ABD doları)
Tükürükler (14,99 ABD Doları ile 4/15 arasında 8,99 ABD Doları)
Akıl Durumu (39,99 ABD Dolarından 4 / 15’e kadar 3,99 ABD Doları)
Kurbağa Tiz Encore (8,99 ABD Doları’ndan 4 / 15’e kadar 6,99 ABD Doları)
Böcek Kasabı (1,99 ABD Doları, 15 Nisan)


Eve Uzun Yolculuk (29,99 ABD dolarından 4/15 tarihine kadar 2,99 ABD doları)
Sütun: Bulmacadan Kaçış ( 9,99 $ ‘dan 4/15’ e kadar 6,99 $)
The Snake King (7,99 $ ‘dan 4 / 15’e kadar 1,99 $)
Tic-Tac-Letters By POWGI (7,99 $’ dan 3,99 $ ‘a kadar 15 Nisan)
Vasara Koleksiyonu (9,99 $ ‘dan 4 / 15’e kadar 1,99 $)
Kelime Bulmacaları POWGI (7,99 ABD dolarından 4/15’e kadar 3,99 ABD doları)
POWGI’ye Göre Kelime Arama (7,99 ABD Dolarından 4 / 15’e kadar 3,99 ABD Doları)
POWGI Tarafından Kelime Sudoku (3,99 ABD Doları 7,99 $ ‘dan 4 / 15’e kadar)
Word Wheel By POWGI (7,99 $’ dan 4 / 15’e kadar 3,99 $)
Wordsweeper By POWGI (7,99 $ ‘dan 4 / 15’e kadar 3,99 $)

Hepsi bugün için arkadaşlar.Indie World Showcase’in günü biraz daha yoğun hale getirmesini bekliyorum. Tüm bu oyunların özetine sahip olacağız, Indie World Showcase’den gelen haberlere bir çeşit bakacağız ve tabii ki yeni ve süresi dolan satışların olağan listeleri. Umarım hepiniz harika bir çarşamba geçirirsiniz ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkürler!

.

Kaynak : https://toucharcade.com/2021/04/14/switcharcade-round-up-blizzard-arcade-collection-adds-games-todays-new-releases-the-latest-sales-and-more/
SwitchArcade Özeti: “Blizzard Arcade Collection” Oyunları, Bugünün Yeni Çıkanları, En Son Satışları ve Daha Fazlasını Ekliyor YAPILAN YORUMLAR