Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SwitchArcade Özeti: “FEZ”, “SaGa Frontier Remastered” ve Çok Fazla Yeni Sürüm, Artı Çok Fazla Yeni Satış

SwitchArcade Özeti: “FEZ”, “SaGa Frontier Remastered” ve Çok Fazla Yeni Sürüm, Artı Çok Fazla Yeni Satış

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • SwitchArcade Özeti: “FEZ”, “SaGa Frontier Remastered” ve Çok Fazla Yeni Sürüm, Artı Çok Fazla Yeni Satış
SwitchArcade Özeti: "FEZ", "SaGa Frontier Remastered" ve Çok Fazla Yeni Sürüm, Artı Çok Fazla Yeni Satış

Merhaba nazik okuyucular ve 15 Nisan 2021 SwitchArcade Round-Up’a hoş geldiniz. Bundan daha önce bahsetmiştim, ancak bu giriş paragrafları bu makaleler için yazdığım son şeylerden biri. Sana bir şey söyleyeyim: Yorgunum. Ben çok çok yorgunum Bugün Indie World Showcase’de olanları gözden geçireceğimi söylediğimi biliyorum, ancak bu yüzlerce satış düşmeden ve birkaç ek oyun programa atlamadan önceydi. Özünü istiyorsanız, YouTube’daki Indie World sunumunu izleyin. Bazı oyunlar duyuruldu. Harika görünüyorlar. Konami bir indie değil, ama yine de orada bir oyun vardı. Hem OlliOlli hem de Oxenfree oyun vardı ve bu büyük bir tesadüf. Hepsi bu, bugünün çığına!

Yeni sürümler

SaGa Frontier Remastered (24.99 $)

SwitchArcade Vurgu!

Okay, we’ve seen rereleases, remasters, and remakes of classic Square Enix games, but how many of them actually go back and finish a game that shipped with a substantial piece of the puzzle missing? That’s what they’ve done here. Now, whether you want more SaGa Frontier is another question. This game got raked over the coals back in the day for being the unfortunate Square game to come after Final Fantasy 7, but even setting that framework aside this is very much a SaGa game. The new character and scenario that has been added helps round out the story properly, and there are some new features to sand off a few of those SaGa edges if you so desire, but this isn’t a friction-free RPG by any means. I’ll have a review of one version of this game or another soon enough, so do watch out for that.

FEZ ($14.99)

SwitchArcade Highlight!

You know, I kind of thought FEZ had already come to the Switch ages ago. Well, there you go. The perspective-shifting puzzle-platformer filled to the brim with mysteries to solve is now on our favorite hybrid console. If you haven’t played it before, many would say that it is a good idea to do so. You play as a little fellow named Gomez who thought he lived in a 2D world only discovering the shocking truth behind his reality. After this revelation, he sets out on a journey through time and space. Plenty of reviews out there for this game on other platforms, and there’s no reason why the Switch shouldn’t be able to handle the game properly. So read up if you have to and make your decision, friends.

There Is No Game: Wrong Dimension ($12.99)

SwitchArcade Highlight!

Despite how that screenshot may look, this is a point-and-click style adventure game. It is a game about games, and you have to have the right angle on the medium to solve its many tricky puzzles. It’s quite unique in a lot of ways and actually legitimately funny at times. The idea is that you’re traveling through various game universes and need to play along with the game to get back home. But wait, there is no game. Or is there? A quirky one, to be sure, but it might be just the medicine you’re looking for.

Rain On Your Parade ($14.99)

SwitchArcade Highlight!

This is some simple, silly fun. And it is fun, to be sure. You play as a cardboard cloud that can make it rain, and that’s just what you need to do. Make mischief as you go through more than fifty levels, unlocking new abilities and mechanics as you go.Şehir sakinlerine biraz gök gürültüsü ve şimşek at. Bazı mahsulleri yok edin, sorun değil. Dinozorları meteorlarla patlatın. Bunun ahlakı biraz sorgulanabilir, ancak burası bulutlar için yargısız bir bölge. Elbette, işlerin en fazla yorucu olması değil, ama hoşuma gitti. Bunun gibi saçma oyunlar aşkı hak ediyor.

The Darkside Detective: A Fumble in the Dark (12,99 $)

SwitchArcade’de Öne Çıkanlar!

Darkside Detective eğlenceli bir işaretle ve tıkla tarzı macera oyunuydu ve bu devam filmi benzer bir deneyim sunmalı. Dedektif Francis McQueen, Lanetli İkiz Göller şehrinde geçen altı vakada tekrar iş başında. Yedekte yardımcısı Memur Dooley ile birçok garip paranormal aktivite vakasını araştıracak. Orijinal oyunu kaçırdıysanız, şu anda satışta olduğuna ve kesinlikle oynamaya değer olduğuna inanıyorum. Ancak, onu oynamak istemiyorsanız, bu oyun, hikayesinin tadını çıkarmak için olmanız gereken yere sizi götürecek kısa bir özet içerir. Bu özel tür lezzetinden hoşlananlar için kesinlikle bir göz atın.

Relicta (19,99 $)

Hey dostum, ya sen sağlam bir hikayesi olan iyi bir fizik bilmecesi gibi mi? Harika, evet. Tamam, iyi bulmacaları olan ama hikayesi zayıf olan birine ne dersiniz? Çünkü bu çantanın içindekiler bu. Yardım edilemez. Terk edilmiş bir Ay üssüne hapsolmuş bir fizikçi olarak oynuyorsunuz. Görünüşe göre kızınızın hayatı tehlikede. Ama gerçekten, yerçekimi ve manyetizma içeren bazı bulmacalar yapmak için buradasınız. Kesinlikle çözülmesi gereken düzgün sorular var ve bunları çözmek oldukça tatmin edici. Bir hikayeyi devam ettirme girişimleri daha az başarılıdır. Çevresel hikaye anlatımı ve gözlemci oyuncuların bulması için isteğe bağlı şeyler ile tüm kutuları işaretlemeye çalışır. Ama hiçbirini umursamıyordum. Bak, en azından bulmacaları var.

Deiland: Pocket Planet Sürümü (16,99 $)

Ne kadar soğuk bir oyuna mı geliyor? Cevap Deiland olabilir. Bu bir çiftçilik / zanaatkarlık / kaynak toplama simülasyonudur ve Switch’te yürümek oldukça ölümcül bir arenadır. Bunun hilesi, kendi küçük gezegeninize bakmanız, ki bu o kadar büyüleyici ki oyunu sevmek istiyorum. Ama yapmayacağım! Bu nispeten rahat kategorinin standartlarına göre bile çok yavaş ve sıkıcı. Yeterince iyi başlar, ancak bir süre sonra kraliyet mücadelesi olur. EShop’ta bu tür şeyler söz konusu olduğunda, seçeneklerin zenginliği göz önüne alındığında, özellikle bunu tavsiye etmek zor. Bu utanç verici çünkü gerçekten bir düğme kadar sevimli.

Emily Archer ve Tutankhamun’un Laneti (9,99 $)

Ocean Media, bugün sunulan bir çift gizli nesne macerasına sahiptir. İşte 1920’lerde geçen ilki. Leydi Okçu, Tutankhamun’un hazinesini görmesi için Mısır’a davet alır. Ne yazık ki, geldikten sonra, kendisini davet eden arkadaşının öldürüldüğünü ve Tutankhamun maskesinin çalındığını keşfeder. Değerli eseri kurtarması ve arkadaşının cinayetini çözmesi gerekiyor ve bunu gizli nesneleri bularak, mini oyunlar oynayarak ve bulmacaları çözerek yapacak. Birinin yaptığı gibi. Bu türün çok sayıda hayranı var ve hepiniz kim olduğunuzu biliyorsunuz. Akşam yemeği zilini düşünün.

Myastere -Ruins of Deazniff- (19.99 $)

Bu, Metroidvania tarzı bir oyun. Umihara Kawase’nin yapımcıları ve kesinlikle öyle hissettiriyor. Bazı kalıntıları keşfetmek için tabancasını ve fırlatıcıyı kullanan Aaurae adlı özel bir araştırma ekibinin üyesi olarak oynuyorsunuz. Becerilerinizi genişletmek ve harabeleri daha kapsamlı keşfetmenize yardımcı olmak için yeni silahlara, cephaneye, kalıntılara ve diğer öğelere erişebileceksiniz. Doğal olarak, bu tel fırlatıcıyı sallanmak ve tırmanmak için kullanacaksınız ve daha önce bir Umihara Kawase oyunu oynadıysanız, çok tanıdık gelecektir. Alanları nasıl ele aldığınıza bağlı olarak hikaye biraz değişecektir. Keşke bunun bir sonraki harika Metroidvania olduğunu söyleyebilseydim, ancak ilk izlenimlerim, bunun Umihara Kawase Fresh’e biraz daha az uyumsuz bir yaklaşım olduğu ve bundan daha iyi olmadığı yönünde.

Takım Birlikleri (15,50 $ )

Bu görsellerin çok basit görünümüne rağmen, bu oyun aslında sekiz oyuncuya kadar uygun çevrimiçi çok oyunculu aksiyon sunuyor.Oynayacak kimseniz yoksa ve kullanabileceğiniz bir dizi farklı silah varsa botlara karşı oynayabilirsiniz. Free For All, Team Death Match ve Capture the Flag dahil olmak üzere oynayabileceğiniz üç farklı oyun modu vardır. Ayrıca oynanacak dört farklı sınıf vardır. Ne kadar iyi olduğu konusunda şüpheliyim ve özellikle görece yüksek bir fiyata değip değmeyeceğini merak ediyorum, ancak bunlar yirmi oyun ve üç yüz satış hakkında yazmadığım bir günde cevaplanması gereken sorular. .

Godstrike (14,99 $)

Bu bir 3D patron acele kurşun cehennem oyunudur ve kağıt üzerinde gerçekten kulağa hoş geliyor. Buradaki hile, yapmanız gereken şeyi yapmak için belirli bir süreye sahip olmanız ve yetenek satın almak veya hasar almak size bunun bir kısmına mal olacak. Bu aslında Şubat 2020’de çıkan Profane adlı bir oyunun yeniden piyasaya sürülmesi ve başlangıçta bu oyunun tadını çıkarırken beklediğimden daha hızlı giydiğini buldum. Maalesef bu yeni fikir üzerinde yapılan iyileştirmelere rağmen, onu başka bir oyun için Furi’yi harekete geçirmekten daha az zevkli buluyorum. Sorun değil sanırım.

Fırlat! Hayvan Parkı (4,59 ABD Doları)

Ahh, oyunlar devam ederken matematik hesaplamalarımı kafamda yapmamı zorlaştıran sinir bozucu fiyat etiketlerinden bir diğeri satılık. Teşekkürler Tom Create. Görünüşe göre buradaki fikir, parkta hayvanların görünmesi için hayvanları çöp kutularına atmanız mı? Ve aynı hayvanı vurmaya devam ederseniz, park versiyonu daha mı büyüyecek? Garip gibi görünüyor, ancak yerel çok oyunculu aracılığıyla iki oyunculu bir mod sunuyor, böylece bir arkadaşınızı tuhaflığa çekebilirsiniz. Bunun için beş para harcayacağımı sanmıyorum, ama siz kendi cüzdanlarınızın patronusunuz arkadaşlar.

Otostopçu – Bir Gizem Oyunu (19,99 $)

{ 6}

Bu, insanları tanıyarak konuşmalar ve bir gizemi çözme ile ilgili bir oyundur. Bunu, itibarlı otostopçu olarak seninle beş yolculuk boyunca yapacaksın. Aracın etrafına bakabilir ve birkaç nesneyi kontrol edebilirsiniz, ancak asıl odak noktası her zaman size bu sürüşleri veren kişilerdir. Onlarla konuşacak, sorunlarını öğrenecek, neyle ilgili olduklarını öğrenecek ve belki hedefinize biraz daha yaklaşacaksınız. Tartışmalara rehberlik edecek diyalog akışı olarak bazı seçimler yapmanız gerekir. Her şeyi baştan sona oynamak birkaç saat sürer ve bazı keskin yazılar ve sağlam karakter çalışmaları sayesinde oldukça ilgi çekici bir deneyimdir. Herkes için olmayacak, ancak ilginç bir çerçevede yer alan ilgi çekici bir hikaye istiyorsanız, bu sizin işiniz olabilir.

Pocoyo Partisi (29,99 $)

Pocoyo’nun kim olduğunu bilmiyorum ama senin için bir parti oyunu var ve bu eğitici. İddiaya göre. Yerel çok oyunculu modda en fazla dört oyuncunun keyfini çıkarabileceği altı eğitici mini oyun içerir. Oyun büyük ölçüde 3 ila 5 yaş arası çok küçük çocuklara yöneliktir, bu nedenle bunun yetişkin oyun partileri için iyi oynamasını beklemeyin. Bana uzaktan bile hedeflenmediğinden, onun yararlarını ya da eksikliklerini tartışırken kendimi o kadar rahat hissetmiyorum. Çocuklarınız Pocoyo’yu seviyorsa, ona daha yakından bakmak isteyebilirsiniz. Her şeyi orada bırakacağım, sanırım.

Dragon Audit (9,99 $)

Tüh, bunlar bazı korkunç çokgenler. Dragon Audit, karakterlerle tanıştığınız ve alışılmadık sorunlarında onlara yardım etmeye çalıştığınız, kendi tanımınıza göre bir yürüme simülatörüdür. Keşfedilecek basit bir 3D dünya var ve tüm oyun baştan sona yaklaşık bir buçuk saat sürüyor. George adında bir savaş muhasebecisi olarak oynuyorsunuz (sormayın) ve ödenmemiş vergileri toplarken bir ejderhadan bir prensesi kurtarmanız gerekiyor. Ejderha, şövalyeleri savuşturmaktan bıktı ve kendini kurtarmak istiyordu, bu yüzden George’u prenses yerine onu alması için kandırmak için bir plan kurdu. Bu harika bir oyun değil, ama kötü de değil. Romantik komedi eğilimleri sayesinde kesinlikle bir çekiciliği var. Açıklamayı beğendiyseniz, bir şans verin.

The Seven Chambers (9,99 $)

Bu başka Ocean Media’daki insanlardan gizli nesne macera oyunu.Yedinci Oda denen bir yere gitmeli ve düşmüş bir melekle savaşmalı. Kayıp bir ruha aşık olunca işlere bir anahtar atılır ve onu özgürlüğü ile sevgisi arasında seçim yapmaya zorlar. Yüksek konseptli bir ortam ama kim bilir? Sizin için çalışabilir.

Arcade Archives Frisky Tom (7,99 $)

Pekala, bakın. Bu, kaba bir adamın duş alan bir bayana dikizlemeye çalıştığı bir oyundur. Bunun iki yolu yok. Duş almak için suya ihtiyacı var ama tüm borular bozulmuş. Böylece haşerelerden kaçınırken etrafa tırmanır ve boruları değiştirirsiniz. Suyu düzgün akıtın ve Frisky Tom bir muamele olarak küçük bir suç işleyecektir. Ne Nichibutsu’nun en güzel saati ne de en kötüsü. Hamster mı? Eh, kim söyleyecek? Oyun 1981’den geliyor, bu yüzden sahneyi nihayet temizlediğinizde heyecanlanma konusunda çok fazla şey beklemeyin. Hamster öykünmeyle her zamanki iyi işlerini yaptı, bu yüzden tıpkı sizin hatırladığınız gibi.

The Longing (14,99 $)

{6 } Bu ilginç bir oyun. Bunun arkasındaki fikir, kralının 400 günlük uykudan uyanmasını bekleyen yalnız bir Shade olarak oynamanızdır. Ve bu gerçek bir 400 gün arkadaşlar. Oyun başladığınız andan itibaren geri saymaya başlayacak ve oynasanız da oynamasanız da saat geri saymaya devam edecek. Bununla birlikte, 400 gerçek gün geçene kadar bir son alamazsınız. Gölgeden ayrılıp sonunu görmek için bir yıl sonra geri dönebilirsin, ama zavallı küçük adam çok üzülecek. Ya da bazen uğrayabilir ve Shade’ın inini süslemek için güzel şeyler bulmak için mağaraları keşfetmeye gidebilirsiniz. Belki bir veya üç bulmacayı bile çözebilirsin? Çok güzel bir konsept. Potansiyelini tam olarak karşıladığından emin değilim, ancak kötü bir iş de yapmıyor.

ZombieVital DG (14,30 $)

{9 }

Bu, bir zindanın efendisi olduğunuz ve onu alt etmeye çalışan maceracıları püskürtmek için canavarlar, tuzaklar ve eşyalar yerleştirmeniz gereken yönetim tarzı bir oyundur. Evet, bu tek oyun gibi. Ve diğer oyun da. Başlangıçta bir Android oyunuydu, ancak şaşırtıcı bir şekilde orada bile ücretsiz değil. Bu konudaki incelemeler en iyi ihtimalle ortalama görünebilir, ancak bu özel kaşıntıyı kaşımak istiyorsanız, eShop’ta seçim yapabileceğiniz çok az şey var. Böyle olmak zorunda değil EA. Yapabilirsin… bir şeyler gerçekleştirebilirsin. Böyle bir mucize gerçekleşene kadar bu oyuna göz atmaktan çekinmeyin.

Canlı Yayın: Hotel Izanami’den Kaçış (19,99 $)

{ 6} Bu, gizemini çözmek için terk edilmiş bir oteli ararken üç yayıncıyı takip ettiğiniz yandan kaydırmalı bir aksiyon macera oyunudur. Oops, ortalıkta cani bir maskot var ve şimdi talihsiz kahramanlarımız katledilme riski yüksek! Kaçabilirler mi? Şimdiye kadar bununla ilgili herhangi bir geri bildirim bulamadım ve henüz oynama şansım olmadı. Genellikle orta kalitede görsel romanlar yazan Qureate’den. Belki de bu bilgi düşüncelerinizde faydalı olacaktır. Belki de hayır.

Satışlar

(Kuzey Amerika eShop, ABD Fiyatları)

Bu liste zaten seçilmiş. İlk üç yüz oyunu geçtikten sonra oldukça ağır bir şekilde ekleyebilirim. Herkesin ilgisini çekecek tüm oyunları burada almaya çalıştım, ancak başka bir bağımsız oyunun satışa çıkıp çıkmadığını görmek için eShop’u ve istek listelerinizi kontrol edin. Orada bir sürü güzel şey var, bu yüzden sana bırakıyorum. Çıkarken de giden kutusunu kontrol edin, içinde güzel şeyler var.

İndirimdeki Yeni Oyunları Seçin

{3 } Horizon Chase Turbo (19,99 ABD Dolarından 4 / 25’e 6,79 ABD Doları)
88 Kahramanlar: 98 Kahramanlar Sürümü (29,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 5,99 ABD Doları)
Deru: Art of İşbirliği (14,99 ABD Dolarından 4/25 ABD Dolarına 4,99 ABD Doları)
Yoldan Kurtulma (19,99 ABD Dolarından 4 / 25’e 9,99 ABD Doları)
Kasabalar: Yeniden İnşa Edilen Bir Krallık ( 25 Nisan’a kadar 19,99 ABD Doları)
Asla Vazgeçme (14,99 ABD Doları’ndan 25 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
Meraklı Keşif Gezisi (14,99 ABD Doları’ndan 4/25’e kadar 8,99 ABD Doları)
Light Tracer (14,99 ABD Dolarından 4 / 25’e 7,49 ABD Doları)
Aşırı Basınç (12,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 3,89 ABD Doları)
Kız Arkadaşım Deniz Kızı !? (24,99 ABD Dolarından 4 / 25’e 12,49 ABD Doları)
Trover Evreni Kurtarıyor (29,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 16,49 ABD Doları)
Jet Lancer (14,99 ABD Dolarından, 4/25)
Rakip Megagun (14,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 7,49 ABD Doları)
Nairi: Shirin Kulesi (4,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 1,99 ABD Doları)
Hata: Dönüm Noktası Bir (14,99 ABD Dolarından 4 / 25’e kadar 8,99 ABD Doları)
Ölümden Daha Kötü (9,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 1,99 ABD Doları)
Dışarı Yüzün (5,99 ABD Doları’ndan 4/25’e kadar 1,99 ABD Doları)
Öncü (29,99 ABD Dolarından 4/25 ABD Dolarına 5,99 ABD Doları)
Günlerden Sonra Suçtan Önce İkiye Katlama (45,99 ABD Dolarından 4 / 25’e kadar 36,79 ABD Doları)
A Büyülü Liseli Kız (14,99 ABD Dolarından 4/25 ABD Dolarına 8,99 ABD Doları)
The Darkside Dedektifi (12,99 ABD Dolarından 4 / 25’e kadar 5,84 ABD Doları)
Saygısız Ölüm (3,99 ABD Doları 19,99 $ ‘dan 4 / 25’e kadar)
Stick It to The Man (11,99 $’ dan 4 / 25’e kadar 2,39 $)
Relic Hunters Zero: Remix (12,99 $ ‘dan 4 / 4’e kadar 8,70 $ / 25)
The Adventure Pals (14,99 ABD Doları’ndan 25 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
Etherborn (16,99 ABD Doları ile 4/25 arasında 7,64 ABD Doları)
Pawarumi (19,99 ABD dolarından 4 / 25’e kadar 9,99 ABD doları)
Clouds & Sheep 2 (9,99 ABD dolarından 4 / 25’e kadar 1,99 ABD doları)
Ironcast (12,99 ABD dolarından 4 / 25’e kadar 6,49 ABD doları / 25)
Conga Master Party (9,99 $ ‘dan 4 / 25’e kadar 1,99 $)

Fısıldayan Söğütler (9,99 ABD dolarından 4’e kadar 1,99 ABD doları / 25)
Karınca Yuvası (9,99 ABD dolarından 3,99 ABD doları 25 Nisan’a kadar)
SteamWorld Heist (19,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 4,99 ABD Doları)
SteamWorld Dig (9,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 2,49 ABD Doları)
{3 } SteamWorld Dig 2 (19,99 ABD Dolarından 25 Nisan’a kadar 7,99 ABD Doları)
SteamWorld Görevi (24,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 12,49 ABD Doları)
The Spectrum Retreat (6,49 ABD Doları 12,99 ABD dolarından 4 / 25’e kadar)
Through the Darkest of Times (14,99 ABD Dolarından 4 / 25’e kadar 7,49 ABD Doları)
Blackmoor 2 (4,99 ABD Doları’ndan 4/25’e kadar 4,49 ABD Doları)
Heaven’s Vault (17,99 USD’den 25 Nisan’a kadar 10,79 USD)
Hotline Miami Collection (24,99 USD’den 26 Nisan’a kadar 6,24 USD)
River City Girls (29,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 20,99 ABD Doları)
Ağır Ho (9,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 4,99 ABD Doları)
Yeniden Açıldı: İşkence Gören Babalar (29,99 ABD Dolarından, 26 4/4)
Newt One (9,99 ABD dolarından 26 Nisan’a kadar 3,99 ABD doları)
Castle Crashers Yeniden Düzenlendi (14,99 ABD dolarından 26 Nisan’a kadar 8,99 ABD doları)
{3 } Neon Drive (9,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 2,99 ABD Doları)
Zenith (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
Fight’N Rage ( 26 Nisan’a kadar 19,99 ABD doları)
As Oyuncular: NoviNews (13,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 9,79 ABD Doları)
Kürek Şövalyesi: Hazine Hazinesi (39,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 29,99 ABD Doları)
Kürek Şövalyesi: Kürek Kürek {4 } (14,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 11,99 $)
Shovel Knight: Spector of Torment (9,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 7,99 $)
Shovel Knight: King of Cards ( 26 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları’ndan 7,99 ABD Doları)
Kürek Şövalyesi Karşılaşması (9,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 7,99 ABD Doları)
Flinthook (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 8,99 ABD Doları) {12 } Haven (24,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 19,99 ABD Doları)
Huntdown (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 11,99 ABD Doları)
Into the Dead 2 ( 34,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 17,49 ABD Doları)
Nelly Cootalot: Fowl Filosu (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 11,99 ABD Doları)
ŞUBAT (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 13,49 ABD Doları)

Songbird Symphony (16,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 9,34 ABD Doları)
Mighty Switch Force! Koleksiyon (19,99 ABD Dolarından 4/26 ABD Dolarına 11,99 ABD Doları)
Toplayıcı (19,99 ABD Dolarından 4 / 26’ya Kadar 11,99 ABD Doları)
MazM: Jekyll ve Hyde (14,99 ABD Dolarından 10,49 ABD Doları) 26 Nisan’a kadar)
Bir Katla (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
Amberland Efsaneleri: TFC (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 10,99 ABD Doları) { 12} Kırık Çizgiler (24,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 12,49 ABD Doları)
Rascal Dövüşü (11,99 ABD Doları’ndan 4 / 26’ya kadar 8,39 ABD Doları)
Killer Queen Black {4 } (19,99 ABD Dolarından 4 / 26’ya kadar 15,99 ABD Doları)
Ara’nın Gözleri (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
Arıların Bal Yaptığı Yer (9,99 ABD Dolarından 1,99 ABD Doları) 26 Nisan’a kadar)
Zamanında Bir Şapka (29,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 20,99 ABD Doları)
Perili: 86 Cadılar Bayramı (9,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları)
Görünmez Yumruk (9,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları)
Hanımefendi (6,99 ABD Doları’ndan 4 / 26’ya kadar 2,79 ABD Doları)
Lumines Remastered (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
Suyun Tadının Şarap Gibi Olduğu Yer (19,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 4,99 ABD Doları)
Gungeon’a Girin (14,99 ABD Dolarından, 4/26)
Gungeon’dan Çık ( 9,99 ABD dolarından 26 Nisan’a kadar 6,69 ABD doları)
Şehirler: Skylines (39,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
Highrise Projesi (39,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 19,99 ABD Doları) { 12} Cardpocalypse (24,99 $ ‘dan 26 Nisan’a kadar 14,99 $)
Princess Maker Go! Başla! Prenses (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 10,49 ABD Doları)
Prenses Yapıcı: FTCT (29,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 20,99 ABD Doları)
Kutsal Taşlar (9,99 ABD Doları’ndan 4,99 ABD Doları) 26 Nisan’a kadar)
Wandersong (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 4,99 ABD Doları)
Depixtion (7,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları)
Bloodroots (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 13,99 ABD Doları)
Dostum, Durdur (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 8,99 ABD Doları)
Neon City Binicileri (19,99 ABD Dolarından, 4/26)
Bir Sokak Kedisi Masalı (7,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 6,39 ABD Doları)


Yuvarlak Koruma (19,99 ABD Dolarından 4/26)
Sky Racket (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 5,24 ABD Doları)
Azure Saga: Pathfinder (9,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 3,99 ABD Doları)
{ 3} Uurnog Uurnlimited
(9,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 1,99 $)
Little Dragons Cafe (29,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 17,99 $)
World Tree Marche ( 11,99 ABD dolarından 26 Nisan’a kadar 5,99 ABD doları)
Eğlenceli! Eğlence! Hayvan Parkı (29,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 14,99 ABD Doları)
Ruh Avcısı: Ölüm İşareti (49,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 19,99 ABD Doları)
Ruh Avcısı: NG (49,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 24,99 ABD Doları)
Fallen Legion: Rise to Glory (39,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 9,99 $)
Fallen Legion: Revenants (39,99 $ ‘dan 31,99 $ 26 Nisan’a kadar)
Hayalet Geçit Töreni (39,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 19,99 ABD Doları)
La-Mulana (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
{ 3} La-Mulana 2
(24,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 12,49 ABD Doları)
Kemono Kahramanları (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 8,99 ABD Doları)
Kingdom Rush Frontiers (9,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 5,99 $)
Headsnatchers (15,00 $ – 4/26 $ arasında 3,75 $)
Strange Telephone (9,99 $ – 4/26) {12 } Vitamin Bağlantısı (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 13,99 ABD Doları)
Dezatopia (19,99 ABD Doları’ndan 4 / 26’ya kadar 13,99 ABD Doları)
Tanrıların Ritmi (8,99 ABD Dolarından 4 / 26’ya kadar 4,04 ABD Doları)
Ara Düştü: Geliştirilmiş (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
Eden’dan Bir Adım (19,99 ABD dolarından 4’e kadar 13,99 ABD doları / 26)
Operencia: Çalıntı Güneş (29,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 13,49 ABD Doları)
Tazmanya Kaplanı HD (29,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 19,79 ABD Doları)
Hayfever ( 26 Nisan’a kadar 14,99 ABD Doları)
Valley (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 4,49 ABD Doları)
The Red Strings Club (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
Rusya Ana Kanamaları (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 3,74 ABD Doları)

Ölü Hücreler (24,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 17,49 ABD Doları)
PuPaiPo Space Deluxe (4,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 2,49 ABD Doları)
Mozaik (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 11,99 ABD Doları)
Kahve Konuşması (9,09 ABD Doları 12,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar)
Sisters Royale: FSUF (13,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 5,59 ABD Doları)
Willy Jetman (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları) { 12} Delilik Yükselişi (9,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 3,99 $)
Hypercharge Kutusuz (19,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 13,99 $)
Under Night In- Doğum EXE Gecikme (39,99 ABD Dolarından 4/26 ABD Dolarına 19,99 ABD Doları)
Kod: Gerçekleştir: Yeniden Doğuşun Koruyucusu (39,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 27,99 ABD doları)
Kod: Farkında olun: Gelecek Kutsamalar (27,99 ABD Doları, 39,99 ABD Dolarından 4/26)
Collar X Malice (39,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 27,99 $)
Collar X Malice Unlimited (49,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 34,99 $)
Piofiore: Fated Memories (49,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 34,99 ABD Doları)
Cafe Enchante (49,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 34,99 ABD Doları)
Ciddi Sam Koleksiyonu {4 } (29,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 14,99 ABD Doları)
Yeni Yığınlar (24,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 17,49 ABD Doları)
Ikenfell (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 14,99 ABD Doları) { 12} QV (14,99 $ ‘dan 26 Nisan’a kadar 11,99 $)
PGM Series Steos (9,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 6,99 $)
PGM Series Dungeon of Nazarick (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 10,49 ABD Doları)
PGM Serisi Kurt Adam Prenses Kaguya (9,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 6,99 ABD Doları)
PGM Serisi The Witch ve 66 Mantar {4 } (6,60 ABD Dolarından 4 / 26’ya kadar 4,62 ABD Doları)
PGM Serisi Uzaktan Bombardıman Uçağı (9,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 6,99 ABD Doları)
PGM Serisi Bulmaca Yayalar (14,99 ABD Dolarından, 4/26)
Sea of ​​Solitude: Yönetmen Kesintisi (19,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 13,99 ABD Doları)
Uzay Otter Charlie (14,99 ABD Dolarından 13,49 ABD Doları 26 Nisan’a kadar)
Yasal Zindan (9,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 7,99 ABD Doları)
Pako Karavan (7,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 4,79 ABD Doları)
{3 } Rüzgar Zirveleri
(14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 10,49 ABD Doları)


Süper Metboy! (9,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 7,99 ABD Doları)
{3 } Everhood
(14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 11,24 ABD Doları)
Olija (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 10,04 ABD Doları)
Ritim Savaşçısı (16,99 ABD Doları’ndan 4’e kadar 11,89 ABD Doları / 26)
Ponpu (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 4,49 ABD Doları)
Empire of Sin (39,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 31,99 ABD Doları)
Güzel Prenses Partisi (39,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 27,99 ABD Doları)
Wildfire (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 11,24 ABD Doları)
John Wick Hex (19,99 ABD Dolarından 4/26)
Grindstone (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 14,99 ABD Doları)
Nekopara Cilt 4 (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 11,99 ABD Doları)
Landflix Odyssey (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 4,49 ABD Doları)
Dadish (5,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 2,09 ABD Doları)
Batbarian: İlkellerin Ahit (15,99 ABD Doları 19,99 ABD Doları 26 Nisan’a kadar)
Roki (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
Per e Jackbox Parti Paketi 7 (29,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 19,49 ABD Doları)
Dustoff Z (12,99 ABD Doları’ndan 4 / 26’ya kadar 3,59 ABD Doları)
Bright Paw (6,49 ABD Doları 12,99 $ ‘dan 4/26’ ya kadar)
The Coma: Recut (14,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 7,49 $)
The Red Lantern (24,99 $ dan 4/26’ya kadar 17,49 $)
GONNER2 (12,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 7,79 ABD Doları)
Supraland (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 14,99 ABD Doları)
Disk Odası ( 14,99 $ ‘dan 4/26’ ya kadar 11,99 $)
Carto (19,99 $ – 4/26 $ arası 14,99 $)
Barbearian (11,99 $ ‘dan 4/26 tarihine kadar 8,39 $)
{ 3} Clea (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 10,49 ABD Doları)
Tavuk Polisi Kırmızıya Boyayın! (19,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 12,99 ABD Doları)
Evergate ( 9,99 ABD Doları 26 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
Manifold Bahçesi (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 13,99 ABD Doları)
Raji: Eski Bir Destan (24,99 ABD Doları’ndan 4/26 tarihine kadar 12,49 ABD Doları )

Çinli Ebeveynler (12,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 9,09 ABD Doları)
Phoenotopia: Uyanış (19,99 ABD Doları’ndan 4/26 tarihine kadar 14,99 ABD Doları )
Aokana: Mavinin Karşısında Dört Ritim (29,99 $ ‘dan 22,49 $ 26 Nisan’a kadar)
En çok (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 12,74 ABD Doları)
Düz Yol Yok (39,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 26,79 ABD Doları)
{3 } Zürafa ve Annika (29,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 17,99 ABD Doları)
Glitch’in Gezisi (12,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 6,49 ABD Doları)
West of Dead (12,99 ABD Doları 29,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar)
Cadı Gözü (4,99 ABD Doları’ndan 4/26 ABD Doları’na kadar 2,99 ABD Doları)
Kahraman Saatleri Sözleşmesi (3,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları)
Commander Keen: Keen Dreams Definitive (9,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 1,99 $)
Nexomon: Extinction (29,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 14,99 $)
Spinch { 4} (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 11,24 ABD Doları)
Niş: Genetik Hayatta Kalma (19,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 14,99 ABD Doları)
Shaolin’e karşı Wutang (9,99 ABD Dolarından 4/26)
OkunoKA Madness (14,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 7,49 $)
Minoria (19,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 13,99 $)
Ölüm ve Vergiler (12,99 ABD Dolarından 4/26 ABD Dolarına 6,49 ABD Doları)
Kingdom Rush Origins (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 8,99 ABD Doları)
Ghost Grab 3000 ( 26 Nisan’a kadar 4,99 ABD doları)
Süperliminal {4 } (19,99 ABD dolarından 4 / 26’ya kadar 13,99 ABD doları)
Neversong (14,99 ABD dolarından 26 Nisan’a kadar 11,15 ABD doları)
Radikal Tavşan Yahnisi (15,99 ABD dolarından 4/26’ya kadar 3,99 ABD doları)
Konuşmalıyız (6,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 4,89 $)
Warhammer 40k: Mechanicus (39,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 19,99 $)
Panzer Paladin (19,99 ABD Dolarından 4 / 26’ya kadar 14,99 ABD Doları)
Carrion (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 13,39 ABD Doları)
Time Tenshi (14,99 ABD Doları’ndan 4 / 4’e kadar 8,99 ABD Doları) 26)
Kingdom Rush (9,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 5,99 ABD Doları)
Hotel Sowls (7,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 6,39 ABD Doları)

{19 }
Heroes of Hammerwatch (19,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 12,99 $)
Bir Zindanda Kızları Seçmek Yanlış mı? (39,99 $’ dan 4/26 tarihine kadar 25,99 $ )
Hizmetçi Afişi (16,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 11,04 ABD Doları)
Volta-X (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
Faeria (19,99 ABD Dolarından 4/26 ABD Dolarına 13,39 ABD Doları)
Darkestville Kalesi (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 10,49 ABD Doları)
Büyükelçi: FT (14,99 ABD Dolarından 7,49 ABD Doları 26 Nisan’a kadar)
Bölünemez (29,99 ABD dolarından 20,99 ABD doları
StarCrossed (9,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 4,99 $)
Dread Nautical (19,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 6,79 $)
Yamyam Mutfağı (12,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 6,49 ABD Doları)
Vahşi Gezegene Yolculuk (29,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 20,99 ABD Doları)
Atomicrops (7,49 ABD Doları, 26 Nisan’a kadar 14,99 ABD Doları)
Hata Masalları: TES (24,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 17,49 ABD Doları)
Fly Punch Patlaması! (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 8,99 ABD Doları)
Peri Şövalyeleri (9,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 4,99 ABD Doları)
Arcade Ruhları (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 13,39 ABD Doları)
Tek Renkli Dünya {4 } (9,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 1,99 $)
Void Bastards (29,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 14,99 $)
Öyküler (9,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 2,49 $)
Büyük Kepçe (4,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 2,49 ABD Doları)
Boomerang Fu (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 8,99 ABD Doları)
Hapishane Mimarı {4 } (29,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 7,49 $)
Ape Out (14,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 7,49 $)
Dandara: Trials of Fear (14,99 $ – 4 $ arasında 5,24 $ / 26)
Cadı ve Kahraman (unti 4,99 ABD dolarından 1,99 ABD doları l 4/26)
Cadı ve Kahraman 2 (4,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 2,49 ABD Doları)
Superbrothers: Sword & Sworcery EP (9,99 ABD dolarından 4/26’ya kadar 4,99 ABD doları )
Rock Boshers DX (6,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 3,49 $)
Iron Crypticle (9,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 4,99 $)

{20 }
Kan Lekeli: RotN (39,99 ABD dolarından 4 / 26’ya kadar 27,99 ABD doları)
OlliOlli: Duruşu Değiştir (14,99 ABD dolarından 26 Nisan’a kadar 2,99 ABD doları)
Yeni Super Lucky’s Tale (29,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 23,99 ABD Doları)
Golf Evi (9,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 3,99 ABD Doları)
Yaga ( 26 Nisan’a kadar 24,99 ABD Doları)
Hala Orada (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
Kara Gelecek ’88 (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları) {12 } Çam (24,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
Yıldız Gökyüzü (4,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları)
Nekopara Cilt 3 (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
Terraria (29,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 14,99 ABD Doları)
Wonder Boy Geri Dönüyor Remix (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
Güzel Kızım (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 5,99 ABD Doları)
Küçük Arkadaşlar: Köpekler & Cats (49,99 ABD Dolarından 4 / 26’ya kadar 33,49 ABD Doları)
Kardeşler: İki Oğulun Hikayesi (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 10,49 ABD Doları)
Gato Roboto (7,99 ABD Dolarından 4/26’ya kadar 3,99 ABD Doları)
Zaman Döndürücü (19,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 11,99 ABD Doları)
Dadish 2 (7,00 ABD Doları’ndan 4/26’ya kadar 2,45 ABD Doları) {12 } O ve Işık Taşıyıcısı (9,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 4,99 ABD Doları)
Kuleyi Öldür (24,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 14,99 ABD Doları)
Vosaria: Unutulmuşlar Yuvası (9,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları)
Batık (9,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları)
Büyük Taç: Hesaplaşma (2,59 ABD Doları 12,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar)
Stay (11,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 2,99 $)
Crossing Souls (14,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 3,74 $)
{ 3} Sea King
(4,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları)
Arkadaşım Pedro (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
İnce: Varış (9,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 2,99 ABD Doları)
Tiny Troopers Joint Ops XL (12,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 3,24 ABD Doları)
Anne Oyunumu Sakladı! (4,99 ABD Dolarından 3,99 ABD Doları) 26 Nisan’a kadar)
Fairune Koleksiyonu (4,99 ABD Doları, 26 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
Dark Witch Müzikli Bölüm (7,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 3,99 ABD Doları)
Aaero: Tamamlandı (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları) { 12} JCB Pioneer: Mars (24,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
ChromaGun (19,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları)
Asi Kahramanlar {4 } (19,99 ABD Dolarından 4 / 26’ya kadar 8,99 ABD Doları)
Keçi Simülatörü: KEÇİ (29,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 17,99 ABD Doları)
Pikuniku (12,99 ABD Doları’ndan 4 / 4’e kadar 6,49 ABD Doları) 26)
Orada: Omega The Alliance (14,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 4,49 $)
The Rainsdowne Players (3,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 1,99 $)
Downwell (2,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 2,00 ABD Doları)
Kaptan StarONE (9,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 4,99 ABD Doları)
Reverie: Sweet As Edition (12,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 3,89 ABD Doları)
Pirinç Şehri (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 3,99 ABD Doları)
Bombfest (12,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 2,59 ABD Doları) { 12} Stardust Galaxy Warriors: SC (9,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 4,99 $)
Drawful 2 (9,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 5,49 $)
Furi { 4} (19,99 ABD dolarından 26 Nisan’a kadar 5,99 ABD doları)
Ejderhanın L air Trilogy (19,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 9,99 $)
Batman: The Telltale Series (14,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 7,49 $)
Batman: The Enemy Within {4 } (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
Geçit Şövalyeleri (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 7,99 ABD Doları)
Kötü Kuzey (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 5,99 ABD Doları)
Atomik: RunGunJumpGun (7,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları)
Doodle Mafia: Suç Şehri (6,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları)
Görev Avcısı (29,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 10,49 ABD Doları)
Shio (12,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 9,09 ABD Doları)
Viking Volgarr (9,99 ABD Doları’ndan 1,99 ABD Doları) 4/26)
Momodora: RUtM (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
Danmaku Sınırsız (9,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 4,99 ABD Doları)

{6 }
Shalnor Legends: Sacred Lands (9,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 1,99 $)
The Swords of Ditto: Mormo’s Curse (14,99 $’ dan 4 / 4’e kadar 7,49 $ 26)
İkonoklastlar (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 7,99 ABD Doları)
Croixleur Sigma (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 7,99 ABD Doları)
Mulaka {4 } (19,99 ABD dolarından 4 / 26’ya kadar 8,99 ABD doları)
Galak- Z: The Void (14,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 5,24 ABD Doları)
Shogun’un Kafatasları (19,99 ABD Doları’ndan 4 / 26’ya kadar 6,99 ABD Doları)
Astebreed (5,99 ABD Doları 19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar)
Lovecraft’ın Anlatılmamış Hikayeleri (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
Burç (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 2,99 ABD Doları)
Transistör (19,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 3,99 ABD Doları)
Hades (24,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 19,99 ABD Doları)
Refleks Birimi 2 ( 26 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
Ori ve Perilerin İradesi (29,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 23,99 ABD Doları)
Nevaeh (12,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 5,19 ABD Doları)
Lost Ember (29,99 $ ‘dan 26 Nisan’a kadar 19,49 $)
Undead Darlings: No Cure for Love (29,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 23,99 $)
{3 } MindSeize
(23,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 17,99 ABD Doları)
Orangeblood (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 13,99 ABD Doları)
Gizle ve Dans Et! (4,99 ABD Dolarından 3,99 ABD Doları) 26 Nisan’a kadar)
Filament (16,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 8,49 ABD Doları)
Ev: Ölüm Sonrası (7,99 ABD Doları ile 4/26 arasında 6,39 ABD Doları)
{3 } Cehennemden Geri Dönen Komşular
(14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
T ick Tock: İki Kişilik Bir Hikaye (5,99 ABD Dolarından 4/26 ABD Dolarına 2,99 ABD Doları)
Ekron Savunucuları (13,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 6,99 ABD Doları)
Talos Prensibi { 4} (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
Yol: Sınır Mücadelesi (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 5,99 ABD Doları)
Debris Infinity (4,99 ABD Doları’ndan 3,99 ABD Doları) 4/26)
Passpartout: The Starving Artist (9,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 4,99 $)
SubaraCity (5,00 $’ dan 4 / 26’ya kadar 2,50 $)

{ 6}
Slimes’in Tutkusu (4,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 1,99 $)
Frutakia 2 (5,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 2,39 $)
Rage in Peace (12,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 5,19 ABD Doları)
Touhou Genso Wanderer Yeniden Yüklendi (49,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 19,99 ABD Doları)
Touhou Kobutu V: Seri Savaş (19,99 ABD Dolarından 4 / 26’ya kadar 4,99 ABD Doları)
Minit (9,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 3,99 ABD Doları)
Banner Saga (24,99 ABD dolarından 4 / 26’ya kadar 4,99 ABD doları / 26)
Banner Saga 2 (24,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
Banner Saga 3 (24,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
{3 } Full Metal Furies
(5,99 $ ‘dan 19,99 $’ dan 26/4)
Rogue Legacy (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 4,49 ABD Doları)
A Gummy’nin Hayatı (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
{3 } Geri Koşmaktan Nefret Ediyorum (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 3,74 ABD Doları)
Shantae: Yarı Cin Kahramanı (29,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 17,99 ABD Doları)
Shantae ve Yedi Siren (29,99 ABD Dolarından 4 / 26’ya kadar 20,99 ABD Doları)
Broforce (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 3,74 ABD Doları)
İnce Şerit (14,99 ABD Doları’ndan 4 / 4’e kadar 3,74 ABD Doları) 26)
Ölüm Melekleri (14,99 ABD Dolarından 4 / 26’ya kadar 8,99 ABD Doları)
Tricky Towers (14,99 ABD Doları’ndan 4 / 26’ya kadar 7,49 ABD Doları)
Ölü Eşzamanlılık: TCT (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 4,99 ABD Doları)
Kamiko (4,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları)
Sonsuz Minigolf (14,99 ABD Dolarından, 4/26)
Grimvalor (12,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 6,49 ABD Doları)
Kuruyemişlerinizi Kurtarın (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 2,99 ABD Doları)
The VideoKid (4,99 ABD Dolarından 4/26 ABD Dolarına 1,99 ABD Doları)
Bir Güvensizlik Vakası (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 3,74 ABD Doları)
Hammerwatch (9,99 ABD Dolarından 3,49 ABD Doları) 26 Nisan’a kadar)
Cat Quest (6,99 ABD Doları 12,99 ABD Dolarından 4/26)
Mutant Futbol Ligi (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
Fimbul (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 4,49 ABD Doları)

Hükümdarlıklar: Krallar ve Kraliçeler (7,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 3,99 ABD Doları)
Reigns: Game of Thrones (3,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları) { 12} Cehennem Diğer Şeytanlardır (9,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 3,99 ABD Doları)
Katana Sıfır (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 8,99 ABD Doları)
Aggelos {4 } (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 4,49 ABD Doları)
Limbo (9,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları)
İçeride (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 4,99 ABD Doları) {12 } Yağan Paralar (5,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 3,59 $)
Wizard of Legend (15,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 6,39 $)
GoNNER ( 9,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 1,99 $)
YumeNikki -Dream Günlüğü- (19,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 9,99 $)
Ninja Striker! (3,99 $ ‘dan 4 / 4’e 1,99 $ 26)
Alchemic Dungeons DX (7,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 3,99 $)
Broken Sword 5: Serpent’s Curse (29,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 7,49 $)
Gris (16,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 6,79 ABD Doları)
Tilki n Ormanları (9,99 ABD Doları’ndan 2,99 ABD Doları) il 4/26)
Milanoir (12,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 2,50 $)
Quad Fighter K (7,99 $’ dan 4 / 26’ya kadar 3,99 $)
{3 } Cansız Gezegen: Prömiyer
(19,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 4,99 ABD Doları)
Outlast: Terör Paketi (24,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 4,99 ABD Doları)
Outlast 2 {4 } (29,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 5,99 ABD Doları)
Lanota (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
Masters of Anima (9,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 2,49 ABD Doları)
Kahraman Değil: Süper Şık (12,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 3,24 ABD Doları)
Semblance (9,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları)
Paralı Krallar: Yeniden yüklendi (19,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 11,99 ABD Doları)
Yeniden düzenlendi (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 11,24 ABD Doları)
Tumblestone (14,99 ABD Doları’ndan 4’e kadar 5,99 ABD Doları) / 26)
Hunter’s Legacy: Purrfect (6,99 $ ‘dan 4 / 26’ya kadar 3,14 $)
Stickbold! Yakan Top Macerası (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 4,49 ABD Doları)


Thumper (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 7,99 ABD Doları)
Krallık: Yeni Topraklar (14,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 2,99 ABD Doları)
Kingdom İki Taç (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 11,99 ABD Doları)
Samuray Savunucusu: Ninja Savaşı ( 7,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 3,99 ABD Doları)
Güneşe Yakın (24,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 12,49 ABD Doları)
Zeus Görevleri Yeniden Düzenlendi (8,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 5,39 ABD Doları )
The Messenger (19,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
Kutudan Çıktı (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 5,24 ABD Doları)
MagiCat (4,99 ABD dolarından 4 / 26’ya kadar 1,99 ABD doları)
Treadnauts (14,99 ABD dolarından 26 Nisan’a kadar 3,74 ABD doları)
Kero Blaster (9,99 ABD dolarından 4 / 26’ya kadar 3,99 ABD doları )
The Adv.Bertram Fiddle 2. Bölüm (9,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 4,99 ABD Doları)
Johnny Turbo’s Arcade, Çeşitli (7,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 2,79 ABD Doları)
Opus: The Dünyayı Bulduğumuz Gün (4,99 ABD Dolarından 26 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları)
Opus: Fısıltı Roketi (8,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 3,59 ABD Doları)
Evan’ın Kalıntıları (6,99 ABD dolarından 4 / 26’ya kadar 4,89 ABD doları)
Hakinowa Explorer Plus (11,99 ABD dolarından 4 / 26’ya kadar 8,39 ABD doları)
Tek Yönlü Heroics Plus (14,99 ABD dolarından 4 / 4’e kadar 10,49 ABD doları 26)
Ruiner (19,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
The Coma 2: Vicious Sisters (14,99 ABD Doları’ndan 26 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
{3 } Gece Görüşmesi
(19,99 ABD Dolarından 4 / 26’ya 9,99 ABD Doları)
Runbow (14,99 ABD Dolarından 5/5’e kadar 2,99 ABD Doları)
Önce Güvenlik! (2,99 ABD Dolarından 1,99 ABD Doları) 5/5’e kadar)
Araçlar Hazır! (19,99 ABD Doları’ndan 5/5’e kadar 4,99 ABD Doları)
Rigid Force Redux (19,99 ABD Doları’ndan 5/5’e kadar 9,99 ABD Doları)
Ender Lilyum: QotK (24,99 ABD Dolarından 6/21 tarihine kadar 22,49 ABD Doları)

Satışlar Yarın, 16 Nisan Cuma Sona Eriyor

{4 }

3D Bilardo: Bilardo ve Snooker (19,99 ABD Doları’ndan 16 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
3D Mi niGolf (19,99 ABD dolarından 4 / 16’ya kadar 9,99 ABD doları)
4 × 4 Dirt Parça (11,99 ABD dolarından 4 / 16’ya kadar 5,99 ABD doları)
BallzOut (2,00 ABD dolarından 2,00 ABD doları 16 Nisan’a kadar)
Muz Hazineleri Adası (9,90 ABD Doları’ndan 16 Nisan’a kadar 4,85 ABD Doları)
Savaş Gemisi (19,99 ABD Doları’ndan 16 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
{3 } Bloo Kid 2 (4,99 ABD dolarından 4 / 16’ya kadar 1,99 ABD doları)
Boot Hill Ödülleri (14,99 ABD dolarından 4 / 16’ya kadar 9,74 ABD doları)
Boot Hill Heroes ( 9,99 $ ‘dan 4 / 16’ya kadar 6,49 ABD doları)
Bridge Constructor Ultimate (14,99 ABD Dolarından 4 / 16’ya kadar 5,24 ABD Doları)
Araba Sürüş Okulu Sim (13,99 ABD dolarından 4/16 tarihine kadar 6,99 ABD doları )
Carnage: Battle Arena (14,99 $ ‘dan 4 / 16’ya kadar 2,99 $)
Citizens of Space (14,99 $’ dan 4 / 16’ya kadar 4,49 $)
Şehir Sürüş Simülatörü (11,99 ABD dolarından 4 / 16’ya kadar 5,99 ABD doları)
Clue: Klasik Gizem Oyunu (29,99 ABD dolarından 4 / 16’ya kadar 14,99 ABD doları)
Colt Kanyonu ( 14,99 ABD Dolarından 4/16 tarihine kadar 7,49 ABD Doları)
Çıkmaz İş (16,99 ABD Dolarından 4/16 ABD Dolarına 1,99 ABD Doları)
Deadly Fighter 2 (3,99 ABD Dolarından 4/16’ya 1,99 ABD Doları)
Disney Oyunları: Aladdin ve Lion King (9,99 f 19,99 $ ‘dan 4 / 16’ya kadar)
Doodle Derbisi (7,99 $’ dan 4 / 16’ya kadar 1,99 $)

DOOM 1993 (2,49 $ 4 / 16’ya kadar 4,99 $)
DOOM 2016 (59,99 $ ‘dan 4 / 16’ya kadar 29,99 $)
DOOM 3 (9,99 $’ dan 4 / 16’ya kadar 4,99 $)
{ 3} DOOM 64 (4,99 $ ‘dan 4 / 16’ya kadar 2,49 $)
DOOM Eternal ​​(59,99 $’ dan 4 / 16’ya kadar 29,99 $)
DOOM II Classic (2,49 $ 4,99 ABD Doları’ndan 16 Nisan’a kadar)
Drakula’nın Mirası (19,99 ABD Doları’ndan 16 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
Dünya Atlantis (14,99 ABD Doları’ndan 16 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları)
Football Manager 2021 Touch (39,99 ABD dolarından 16 Nisan’a kadar 29,99 ABD doları)
Unutulmuş Masallar: Ölüler Günü (14,99 ABD dolarından 16 Nisan’a kadar 7,49 ABD doları)
Galaktik Savunma Filosu (4,99 ABD dolarından 4 / 16’ya kadar 1,99 ABD doları)
Mezar Tehlikesi (19,99 ABD dolarından 4 / 16’ya kadar 9,99 ABD doları)
Yerçekimi Kahramanları (14,99 ABD dolarından 13,49 ABD doları
Gunman Clive HD Koleksiyonu (4,99 $ ‘dan 4 / 16’ya kadar 2,49 $)
Hatsune Miku: Project DIVA (39,39 $’ dan 4 / 16’ya kadar 19,69 $)
Arasında (14,99 ABD dolarından 16 Nisan’a kadar 1,99 ABD doları)
Fligh Adası t Simülatör (19,99 ABD Dolarından 4 / 16’ya kadar 9,99 ABD Doları)
Son Savaş (19,99 ABD Doları’ndan 16 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
Little Squire’s Quest (9,90 ABD Doları’ndan 4,85 ABD Doları) 4/16)
Mahjong Deluxe 3 (19,99 ABD dolarından 4 / 16’ya kadar 9,99 ABD doları)

Mario ve Sonic 2020 Oyunlarında (59,99 $ ‘dan 4 / 16’ya kadar 39,99 $)
Moai VI: Beklenmeyen Misafirler (18,99 $’ dan 4 / 16’ya kadar 9,49 $)
Olimpik Boks (7,99 $ – 4/4 / 16)
Omvorm (4,99 ABD Dolarından 16 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları)
Outbuddies DX (17,99 ABD Dolarından 16 Nisan’a kadar 6,29 ABD Doları)
Balkabağı Jack { 1} (29,99 ABD dolarından 4 / 16’ya kadar 19,79 ABD doları)
Puyo Puyo Tetris 2 (39,99 ABD dolarından 4 / 16’ya kadar 29,99 ABD doları)
Renzo Racer (19,99 ABD dolarından 4’e kadar 9,99 ABD doları / 16)
Rock of Age 2: B&B (14,99 $ ‘dan 4 / 16’ya kadar 5,99 $)
Sezon Maçı (9,99 $’ dan 4 / 16’ya kadar 4,99 $)
2. Sezon Maçı (9,99 $ ‘dan 4 / 16’ya kadar 4,99 $)
3. Sezon Maçı: CotWC (9,99 $’ dan 4 / 16’ya kadar 4,99 $)
Secrets of Magic 2: W&W (9,99 ABD Dolarından 16 Nisan’a kadar 4,99 ABD Doları)
Sihrin Sırları: Büyüler Kitabı ( 9,99 ABD dolarından 4/16’ya kadar 4,99 ABD doları)
SEGA YAŞLARI, Çeşitli (7,99 ABD dolarından 4 / 16’ya kadar 3,99 ABD doları – 5,99 ABD doları)
SEGA Genesis Klasikleri (29,99 ABD Dolarından 4’e kadar 14,99 ABD doları / 16)
Shining Resonance Refrain (29,99 $ ‘dan 4 / 16’ya kadar 11,99 $)
Shinobi Blade (9,90 $ ile 4/16 arasında 4,85 $)
Gümüş Zincirler (24,99 ABD Dolarından 16 Nisan’a kadar 17,49 ABD Doları)
SolSeraph (14,99 ABD Doları’ndan 4 / 16’ya kadar 4,49 ABD Doları)


Sonik Kuvvetler (19,99 ABD dolarından 4 / 16’ya kadar 9,99 ABD doları)
Sonic Mania (19,99 ABD dolarından 4 / 16’ya kadar 9,99 ABD doları)
Yaz Spor Oyunları (24,99 ABD dolarından 4 / 16’ya kadar 12,49 ABD doları / 16)
Super Blackjack Battle 2 Turbo (7,99 $ ‘dan 4 / 16’ya kadar 1,99 $)
Super Club Tennis (29,99 $’ dan 4 / 16’ya kadar 9,98 $)
Super Monkey Ball: BB HD (29,99 $ ‘dan 4 / 16’ya kadar 19,99 $)
Super Punch Patrol ​​(4,99 $’ dan 4 / 16’ya kadar 2,49 $)
Tales of Doğu: Yükselen Güneş (14,99 ABD Dolarından 16 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
Takım Sonic Yarışları (29,99 ABD Doları’ndan 4 / 16’ya kadar 19,99 ABD Doları)
The Elder Scrolls V: Skyrim (59,99 ABD dolarından 16 Nisan’a kadar 29,99 ABD doları)
{3 } Berabere
(14,99 ABD Dolarından 16 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları)
Toby: Gizli Maden (11,99 ABD Doları’ndan 16 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları)
Kabile Kartı ( 6,99 ABD dolarından 4/16 tarihine kadar 5,59 ABD doları)
Truberbrook (29,99 ABD dolarından 16 Nisan’a kadar 10,49 ABD doları)
Kamyon Simülatörü (11,99 ABD Dolarından 4/16’ya kadar 5,99 ABD doları)
Valkyria Chronicles (19,99 ABD Dolarından 4 / 16’ya kadar 9,99 ABD Doları)
Valkyria Chronicles 4 (29,99 ABD Doları’ndan 4 / 16’ya kadar 17,99 ABD Doları)
Vambrace: Cold Soul {1 } (24,99 ABD Doları’ndan 16 Nisan’a kadar 8,74 ABD Doları)
Kış Sporları Oyunları (24,99 ABD Doları’ndan 16 Nisan’a kadar 12,49 ABD Doları)
Wolfenstein II: Yeni Colossus (59,99 ABD Doları’ndan 29,99 ABD Doları) 16 Nisan’a kadar)
Wolfenstein Youngblood (29,99 ABD Dolarından 16 Nisan’a kadar 14,99 ABD Doları)
Wolfenstein Youngblood Deluxe (39,99 ABD Doları’ndan 16 Nisan’a kadar 19,99 ABD Doları)

{ 5} Hepsi bugün için arkadaşlar.Perşembe günü bu kadar çok satışı düşürmek çok acımasız. Şimdi dinleneceğim. Yarın başka bir tren kazası için görüşürüz. İyi bir Perşembe dilerim ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkürler!

.

Kaynak : https://toucharcade.com/2021/04/15/switcharcade-round-up-fez-saga-frontier-remastered-and-too-many-other-new-releases-plus-too-many-new-sales/
SwitchArcade Özeti: “FEZ”, “SaGa Frontier Remastered” ve Çok Fazla Yeni Sürüm, Artı Çok Fazla Yeni Satış YAPILAN YORUMLAR