Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SwitchArcade Özeti: “Küçük Fare Ansiklopedisi”, “EQI” ve Bugünün Diğer Yeni Çıkanları ve Satışları

SwitchArcade Özeti: “Küçük Fare Ansiklopedisi”, “EQI” ve Bugünün Diğer Yeni Çıkanları ve Satışları

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • SwitchArcade Özeti: “Küçük Fare Ansiklopedisi”, “EQI” ve Bugünün Diğer Yeni Çıkanları ve Satışları
SwitchArcade Özeti: "Küçük Fare Ansiklopedisi", "EQI" ve Bugünün Diğer Yeni Çıkanları ve Satışları

Merhaba sevgili okuyucular, 23 Nisan 2021’de yapılacak SwitchArcade Round-Up’a hoş geldiniz. Bu yoğun haftayı kapatırken bakmamız gereken birkaç yeni sürüm var, ancak bu, dünün çılgın karışımından biraz geride kaldı. Yine de kontrol etmek için bazı iyi oyunlar. Satışlarımız da var! Beklediğim kadar çok satış değil, yine de satış. Oh, ve havalı hafta sonu çıkış kutusu. Bunu kim sevmez? Çok heyecanlı arkadaşlar. En iyisi ona ulaşmalıyız!

Yeni Çıkanlar

Little Mouse Ansiklopedisi (12,99 $)

{ 2}

SwitchArcade’de Öne Çıkın!

Bu bir oyun değil, daha çok etkileşimli bir ansiklopedi, ama ona ne demek isterseniz, oldukça sevimli. Oyun dünyasında dolaşan küçük bir fare olarak oynuyorsunuz. Bir şeyleri araştırmak, dört farklı habitatta keşfedilecek 160’tan fazla hayvan ve bitki türü içeren, onlar hakkında bilgi içeren kartlar ortaya çıkarır. Biraz zaman geçirmenin hem eğitici hem de soğuk bir yolu. Neye bulaştığınızın farkında olduğunuz sürece, Little Mouse Ansiklopedisi gerçekten harika.

Dungholes (9,99 $)

{2 }

Bu yukarıdan aşağıya aksiyon oyunundaki fikir, kilitli kapılar için anahtarlarla birlikte elmasları kapmaya çalışan ölümcül zindan katlarında koşmanızdır. Zemin genellikle altınızdan düşer ve her yerde tuzaklar vardır. Çok basit, ama çılgın eylem işe yarıyor. Temizlenecek 60’tan fazla seviye var ve bunu yapmak biraz beceri ve ara sıra şans eseri gerektirecektir. Kaka tünellerinden elmasları geri getirme fikrinden hoşlandığımdan emin değilim, ama sanırım Ay için yeterince iyiyse, burada yeterince iyi olmalı.

Büyük Usta Sudoku (4,99 $) {5 }

Görünüşe göre bu mod için yuvalanmış mod desteklenmiyor. Zaten bu sadece başka bir sudoku oyunu. İşlemler için bir ince bağlam sağlayan Dakota Jane adında küçük bir karaktere sahip oluyorsunuz, ancak bir kez girdiğinizde aynı eski sudoku. Biliyorsunuz, sevebilirsiniz ve eğer öyleyse, muhtemelen bunun gibi birkaç oyuna zaten sahipsinizdir. Burada bulmacalar için dört zorluk seviyesi ve deneyiminizi geliştirmek için kullanabileceğiniz birkaç isteğe bağlı zil ve ıslık vardır. Bu kadar.

EQI (4,99 $)

Bugün ucuzlar savaşında EQI, şu ana kadar kazanan Ben endişeliyim. Bu, yirmiden fazla aşamada son derece heyecanlı ortamları keşfettiğiniz, etrafınızdaki dünyayı döndürdüğünüz ve ileriye doğru yolu açmak için uzamsal bulmacaları çözdüğünüz birinci şahıs oyunudur. Gerçekten kısa bir oyun, ancak sunum o kadar çılgın ki gezintiye çıkmaya değer. Şimdi, rotasyon mekaniğinin biraz sorunlu olabileceğini ve oyunun bazen size hata payı bırakmadığını kabul edeceğim, ancak uzunluğu göz önüne alındığında bunun gibi birkaç sorunun üstesinden gelebileceğini düşünüyorum.

{ 3} Dead Dust (4,99 $)

Gittiler ve metinlerini dükkan açıklamasına iki kez kopyalayıp yapıştırdılar. Zengin bir adamın kızını kurtarmaya çalışan bir ödül avcısı olarak oynadığınız Vahşi Batı temalı, yukarıdan aşağıya bir nişancı oyunu. Bunu yapmak için, haydutlarla savaşmanız, birçok Yerli Amerikalıyı öldürmeniz ve hatta uzaylılarla vurmanız gerekecek. Kurbanlarınızın kanlı cesetlerinden ganimet toplayın ve terör saltanatınızı sürdürmenize yardımcı olacak yeni ekipman satın almak için kullanın. Korkunç olması dışında Enter the Gungeon veya Nuclear Throne gibi oyunlarla belirsiz benzerlikleri vardır.

Trails and Traces: The Tomb of Thomas Tew (4,99 $)

Pekala, zamanı geldiğinde kredi verin: alliteratif başlıkta mükemmel bir iş çıkardınız, millet. Bu iyi şeyler. Bu, uzun zamandır ölmüş bir korsanın mezarını arayan bir dedektif hakkında komik, işaretle ve tıkla tarzı bir macera oyunudur. Yeterince iyi, ancak türün standartlarına göre özellikle harika olmasa da. Bununla ilgili en dikkat çekici şey, bir bulmaca için kullanılan, ancak oyundaki her NPC’de farklı bir tepki almak için kullanılabilen bir megafon almanızdır.Cascadia Games tarafından geliştirilen bu oyun, bazı sevimli görsellere sahip, düzgün, küçük bir Metroidvania tarzı oyun. Geçmesi birkaç saat sürer ve sonuna doğru ilerlerken çok fazla direnç göstermez, bu bazıları için bir engel olabilir. Sorun değil. Bunun hakkında bundan daha fazla ne söyleyeceğimi gerçekten bilmiyorum. Anahtarda halihazırda bir sürü fantastik Metroidvania yoksa, bu bir insanı dürtmek bile isteyebileceğim bir şeydi. Ancak mevcut pazar bağlamında, her açıdan o kadar orta yol ki, ona karşı güçlü hisler toplamada sorun yaşıyorum.

Skylia Kehaneti (6,99 $) { 4}

Ruhlar oyunlarından çok ilham alan oyunlardan açıklamalarında bahsetme ihtiyacı duyduklarına karşı kendimi hemen temkinli buluyorum. Bu, oyununuzun Earthbound’dan ilham aldığını söylemek gibi kırmızı bayraklardan biridir. Eğer gerçekten doğru anladıysan muhtemelen söylemene gerek kalmayacaktı. Çok sık olarak, oyunların Souls oyunlarından ilham aldıklarını söylediklerinde gerçekten zor oldukları anlamına gelir. Ve gerçekten de Skylia Kehaneti budur. Kontroller sağlam, ancak düşmanların ve tehlikelerin düzenlenme şekli, kayda değer bir sabrı ve zamanı olmayanlar için işleri çok tatsız hale getiriyor. Fiyat oldukça makul, bu nedenle kendi kopuk kollarıyla (mecazi anlamda) kafasına dayak yemekten hoşlananlar, kumbarayı kırmadan buna girebilirler.

Zindan ve Mezar Taşı (24,99 $)

Bu, BQM’nin arkasındaki insanlardan geliyor: Block Quest Maker ve bir nevi parçası gibi görünüyor. Dungeon and Gravestone roguelite bir aksiyon RPG oyunudur ve oldukça yetkin bir oyun gibi görünmektedir. Izgara tabanlı olmasına rağmen, düşmanlar ve tuzaklar gerçek zamanlı olarak hareket ediyor gibi görünür, bu nedenle hızlı düşünmeniz ve hareket etmeniz gerekir. Tamamlanacak 500’den fazla görev, bulunacak çok sayıda ganimet ve balık tutma gibi bazı yan etkinlikler var. Tuhaf yönlerini öğrenmek için zaman ayırmaya istekli olan oyuncuyu ödüllendiren çok önemli bir oyundur. Bununla birlikte, bu fiyat onu, gezgin kasabası Shiren’e tehlikeli bir şekilde yaklaştırıyor ve ne olduğu için eğlenceli olsa da, pek iyi Shiren değil. Japon tarzı haydutlara düşkünlüğünüz varsa, en azından bunu satışa çıktığı zaman dilek listenize eklemek isteyeceksiniz.

House Cleaning Survival (23,99 $)

Hey, bize Blaster Master, Batman for the NES, Journey to Silius, Ufouria: The Saga ve daha fazlasını getiren yayıncıdan yepyeni bir oyun. Ve bu sefer sadece başka bir mahjong solitaire oyunu değil! Ama aynı zamanda muhtemelen Sunsoft ile ilişkilendireceğiniz türden bir oyun da değil. Çeşitli odalardaki gerçekten pis pisliklerin üstesinden gelmek için temizlik ekipmanınızı kullanmanız gerekir. Cidden, bu… duvardaki kaka mı Sunsoft? Tanrım. Her neyse, bir şeyleri hortumla yıkarsınız, çöpleri alırsınız, bulaşıkları yıkarsınız, çamaşır yıkarsınız ve evler güzel ve temiz olana kadar genellikle temizlersiniz. Pek eğlenceli gibi görünmüyor, ancak sanırım bu iğrenç yerleri yeniden parlatmak için bir “zen bahçesi” duygusu var.

Satış

(Kuzey Amerika eShop, ABD Fiyatları)

Vay canına, bugün sadece yüz yeni satış mı var? Geçen haftaki saçmalıktan sonra eShop benim için kötü hissediyor sanırım. Bugünden bazı önemli noktalar: Tangledeep, roguelike muamelesi. Kuukiyomi 2, önemli sosyal becerileri öğrenmesi gerekenler için. 20XX, hem koşmayı hem de silahla vurmayı sevenler için. Ve hafta sonu giden kutusunda mı? Gerçekten iyi Hintler, aslında hafta sonu giden kutusunun bazen olduğunu biliyorum. sıkıcı, ancak bu sefer gerçekten dikkatlice bakmalısınız.

Satışta Yeni Oyunlar Seçin

eCrossminton (14,99 ABD Dolarından 4 / 26’ya kadar 3,74 ABD Doları)
Axiom Verge (19,99 ABD Dolarından 29 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
Legend of Keepers: Bir Zindan Yöneticisinin Kariyeri (19,99 ABD Dolarından 4 / 29’a kadar 15,99 ABD Doları)
Uzay Savaşçısı (4,99 ABD Dolarından 4/29 ABD Dolarına 3,49 ABD Doları)
Demon’s Tilt (19,99 ABD Dolarından 11,99 ABD Doları) 29 Nisan’a kadar)
Düello El Felaketi: İzleyici (9,99 ABD Doları’ndan 4/29 ABD Doları’na kadar 4,99 ABD Doları)
Tangledeep (19,99 ABD Doları’ndan 4/30’a kadar 11,99 ABD Doları) {11 } Police Stories (14,99 $ ‘dan 5/1’ e kadar 4,49 $)
Raiden IV x MIKADO remix (29,99 $ ‘dan 5 / 6’ya kadar 26,99 $)
Turmoil {4 } (14,99 ABD dolarından 5 / 6’ya kadar 2,99 ABD doları)
The Copper Canyon Dixie Dash (7,49 ABD Doları’ndan 5/6’ya kadar 3,74 ABD Doları)
A Palooza Öğle Yemeği ( 5/6)
Şalgam Çocuğu Vergi Kaçakçılığı Yapıyor (14,99 ABD dolarından 5 / 6’ya kadar 11,99 ABD doları)
Demon Çukuru (9,99 ABD dolarından 5/6’ya kadar 2,99 ABD doları)
Straimium Immortaly (11,99 $ ‘dan 5 / 6’ya kadar 4,07 $)


XenoRaptor (14,99 $’ dan 5 / 6’ya kadar 4,49 $)
{3 } Verlet Swing
(14,99 ABD dolarından 5 / 6’ya kadar 5,09 ABD doları)
Oniken: Durdurulamaz (9,99 ABD dolarından 5 / 6’ya kadar 2,99 ABD doları)
Odallus: Karanlık Çağrı (11,99 ABD dolarından 5 / 6’ya kadar 3,59 ABD doları)
Tallowmere (6,99 ABD dolarından 5 / 6’ya kadar 2,79 ABD doları)
Valfaris (24,99 ABD dolarından 5/6’ya kadar 11,24 ABD doları)
Slayaway Camp: Butcher’s Cut (14,99 $ ‘dan 5 / 6’ya kadar 3,74 $) {1 1} Nefarious (14,99 $ ‘dan 5 / 6’ya kadar 3,74 $)
Letter Quest Remastered (11,99 $’ dan 5 / 6’ya kadar 2,99 $)
Slain: Back From Hell (19,99 ABD dolarından 5 / 6’ya kadar 4,99 ABD doları)
Keşfedilmemiş (15,00 ABD Dolarından 5/6 ABD Dolarına 4,50 ABD Doları)
İki Kez İşlem Yapmayın (12,49 ABD Dolarından, 5/6)
Monster Slayers (14,99 $ ‘dan 5 / 6’ya kadar 3,74 $)
DayD: Through Time (9,99 $’ dan 5 / 6’ya kadar 2,99 $)
{ 3} Süper Kan Hokeyi
(14,99 ABD dolarından 5 / 6’ya kadar 7,49 ABD doları)


Kara Paradoks (14,99 ABD dolarından 5 / 6’ya kadar 4,49 ABD doları)
{ 3} Frost (12,99 ABD Dolarından 5/6 ABD Dolarına 3,89 ABD Doları)
Ters Tarama (12,99 ABD Dolarından 5 / 6’ya kadar 3,24 ABD Doları)
Skelly Selest (9,99 ABD Dolarından 2,99 ABD Doları 5 / 6’ya kadar)
Golem Gates (24,99 $ ‘dan 5 / 6’ya kadar 7,49 $)
Fall of Light: Darkest Edition (14,99 $’ dan 5 / 6’ya kadar 4,49 $) { 11} Yaprak Dökümü (9,99 ABD dolarından 5 / 6’ya kadar 3,99 ABD doları)
Küpler: Arena (14,99 ABD dolarından 5 / 6’ya kadar 5,99 ABD doları)
Ekranın Arkası {4 } (9,99 ABD dolarından 5 / 6’ya kadar 3,99 ABD doları)
10 İkinci Çalıştırma İadesi (4,99 ABD dolarından 5 / 6’ya kadar 1,99 ABD doları 6)
Blacksea Odyssey (12,99 ABD dolarından 5 / 6’ya kadar 3,24 ABD doları)
Snakeybus (11,99 ABD dolarından 5 / 6’ya kadar 7,19 ABD doları)
# Breakforcist Savaşı (9,99 ABD dolarından 5 / 7’ye kadar 1,99 ABD doları)
Keşif (7,99 ABD dolarından 5 / 7’ye kadar 5,99 ABD doları)
NekoMiko (9,99 ABD dolarından 5 / 9’a kadar 4,99 ABD doları)


Prison Princess (19,99 ABD dolarından 5 / 9’a kadar 9,99 ABD doları)
Fantasy Tavern Sextet Cilt 1 (7,99 ABD dolarından 5’e kadar 5,59 ABD doları / 9)
Fantasy Tavern Sextet Vol. 2 (7,99 $ ‘dan 5 / 9’a kadar 5,59 $)
TroubleDays (7,99 $’ dan 5 / 9’a kadar 4,79 $)
{ 3} NinNinDays
(7,99 ABD dolarından 5 / 9’a kadar 3,99 ABD doları)
KukkoroDays (7,99 ABD dolarından 5 / 9’a kadar 4,79 ABD doları)
Effie (19,99 ABD dolarından 5’e kadar 16,99 ABD doları / 10)
Chess Royal (2,99 ABD dolarından 5/10 ABD dolarına kadar 2,29 ABD doları)
Uçan Kahraman X (9,99 ABD dolarından 5 / 10’a kadar 6,99 ABD doları)
Canlı Yayın: Hotel Izanami’den Kaçış (19,99 ABD Dolarından 5 / 10’a kadar 16,99 ABD Doları)
Yükseliş (5,99 ABD Doları’ndan 5 Ekim’e kadar 1,99 ABD Doları)
Kuukiyomi 2: Daha Çok Düşün! (4,99 ABD dolarından 5/12 tarihine kadar 3,74 ABD doları)
Orman Evi (14,99 ABD dolarından 2,99 ABD doları u 5/12 tarihine kadar)
Strikey Sisters (9,99 ABD dolarından 5/12’ye kadar 3,99 ABD doları)
Mini Motor Yarışı X (19,99 ABD’den 5/12’ye kadar 4,99 ABD doları)


Cloudpunk (24,99 ABD dolarından 5 / 12’ye kadar 14,99 ABD doları)
Aragami: Shadow Sürümü (29,99 ABD dolarından 5/12 tarihine kadar 11,99 ABD doları)
HoPiKo (9,99 ABD Dolarından 5/12 tarihine kadar 2,99 ABD Doları)
Sparklite (24,99 ABD Doları’ndan 5/12 tarihine kadar 9,99 ABD Doları)
Savaş Grubu 2 (başlayan 2,99 ABD Doları) 5/12 tarihine kadar 9,99 ABD doları)
Mum: Alevin Gücü (19,99 ABD Dolarından 5/12 ABD Dolarına 5,99 ABD Doları)
Sürüklenme Efsaneleri (9,99 ABD Dolarından 5/12’ye kadar 4,99 ABD doları)
Savaşı Yıkmak (9,99 ABD dolarından 5/12’ye kadar 7,99 ABD doları)
Tek Başına: Kalbin Adaları (19,99 ABD Dolarından 5/12’ye kadar 5,99 ABD doları)
{3 } Şiddeti Kutlamada (12,99 ABD Dolarından 5/13 ABD Dolarına 6,49 ABD Doları)
Mistik Kader (9,99 ABD Dolarından 5 / 13’e kadar 4,99 ABD Doları)
Sakura Succubus (7,99 ABD Doları 9,99 ABD Dolarından 5/13’e kadar)
İşte Ejderhalar (17,99 ABD Dolarından 5/13 ABD Dolarına kadar 8,09 ABD Doları)
Ölü Z Et (9,99 ABD Doları’ndan 5/13’e kadar 4,99 ABD Doları) { 11} Jolly Roger Altında (19,99 ABD dolarından 5/13 tarihine kadar 12,99 ABD doları)

{1 6}
Super Soccer Blast (7,99 $ ‘dan 5 / 13’e kadar 5,99 $)
Urban Tricky (14,99 $’ dan 5 / 13’e kadar 4,94 $)
Mantar Kahramanları (5,99 ABD Dolarından 5/13 ABD Dolarına kadar 2,39 ABD Doları)
Odysseus Kosmos ve Robot Görevi (14,99 ABD Dolarından 5 / 13’e kadar 11,99 ABD Doları)
ZOMB (1,99 ABD Doları 9,99 $ ‘dan 5/13’ e kadar)
Üzgünüm James (9,99 $ ‘dan 5/13’ e kadar 4,99 $)
Warhammer 40k: Space Wolf (17,99 $ dan 5/13’e kadar 8,99 $ )
Balthazar’ın Rüyası (8,00 ABD Dolarından 5/13 ABD Dolarına 2,00 ABD Doları)
Sonsuz Satır (3,99 ABD Dolarından 5 / 13’e 1,99 ABD Doları)
X Satırları { 4} (3,99 ABD dolarından 5/13’e kadar 1,99 ABD doları)
AeternoBlade II: DR (19,99 ABD Dolarından 5/13’e kadar 14,99 ABD Doları)
Büyük Yolculuk (9,99 ABD Dolarından 5/13)
Hyperforma (14,99 ABD Dolarından 5/13’e kadar 2,09 ABD Doları)
Çıkış (4,99 ABD Doları’ndan 13 Mayıs’a kadar 2,49 ABD Doları)
Ghoulboy { 4} (9,99 ABD dolarından 5 / 13’e kadar 1,99 ABD doları)


Crazy Strike Bowling EX (9,99 ABD dolarından 5 / 13’e kadar 3,99 ABD doları)
20XX { 4} (17,99 $ ‘dan 5 / 13’e kadar 8,99 $)
Bit Dungeon Plus (8,99 $’ dan 5/13)
Dünyanın Altı Tarafı (10,00 ABD Dolarından 5/13 ABD Dolarına 2,50 ABD Doları)
Urban Deneme Oyun Alanı (14,99 ABD Dolarından 5/13’e kadar 1,99 ABD Doları) {11 } Trax: Build It Race It (14,99 $ ‘dan 5 / 13’e kadar 2,99 $)
Ice Cream Surfer (8,00 $ – 5/13 arasında 2,00 $)

{ 3} Bu Hafta Sonu Biten Satışlar

Kavga (9,99 ABD Dolarından 4 / 24’e kadar 1,99 ABD Doları)
Kaçış Yok Kalesi 2 (4,99 ABD dolarından 4 / 24’e kadar 1,99 ABD doları)
Kes (9,99 ABD Dolarından 4/24 ABD Dolarına 1,99 ABD Doları)
Dark Quest 2 (10,99 ABD Dolarından 4 / 24’e kadar 2,74 ABD Doları / 24)
Beni Buradan Çıkarın (4,99 ABD dolarından 4 / 24’e kadar 1,99 ABD doları)
Gunslugs (7,99 ABD Doları ile 4/24 arasında 3,19 ABD doları)
Gunslugs 2 (7,99 ABD Dolarından 4/24 ABD Dolarına 3,19 ABD Doları)
Odium’dan Çekirdeğe (4,99 ABD Dolarından 4 / 24’e kadar 1,99 ABD Doları)
Parti İkramları (1,99 ABD Doları, 24 Nisan’a kadar 2,49 ABD Doları)
Gönderildi (5,99 ABD Doları’ndan 4 / 24’e kadar 1,99 ABD Doları)
Bir Gladyatörün Hikayesi (10,99 ABD Doları’ndan 4/24’e kadar 2,74 ABD Doları)
Süper Kahraman Dövüş Kulübü (9,99 ABD Dolarından 4/24 ABD Dolarına 1,99 ABD Doları)
Ünite 4 (14,99 ABD Dolarından 4 / 24’e kadar 1,99 ABD Doları)
Wondersh ot (9,99 ABD dolarından 4 / 24’e kadar 1,99 ABD doları)
Wreckin ‘Ball Macerası (4,99 ABD dolarından 4 / 24’e kadar 1,99 ABD doları)


ZikSquare (6,99 ABD Doları ile 4/24 ABD Doları arası 1,99 ABD Doları)
7 Milyar İnsan (14,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 7,49 ABD Doları)
88 Kahraman: 98 Kahramanlar Sürümü ( 29,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 5,99 ABD Doları)
Büyülü Bir Liseli Kız (14,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 8,99 ABD Doları)
Macera Pinball Paketi (8,99 ABD dolarından 4 / 4’e kadar 2,96 ABD doları 25)
Karınca Yuvası (9,99 ABD Dolarından 4 / 25’e kadar 3,99 ABD Doları)
Harika Bezelye (5,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 3,99 ABD Doları)
Blackmoor 2 { 4} (4,99 ABD dolarından 4 / 25’e kadar 4,49 ABD doları)
Cake Bash (19,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 14,99 ABD Doları)
Clouds & Sheep 2 (9,99 ABD dolarından 4 / 25’e kadar 1,99 ABD doları / 25)
Conga Master Party (9,99 ABD dolarından 4 / 25’e kadar 1,99 ABD doları)
Crashbots (9,99 ABD dolarından 4 / 25’e kadar 3,99 ABD doları)
Meraklı Sefer (14,99 ABD Dolarından 4 / 25’e kadar 8,99 ABD Doları)
Derin Olanlar (4,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 1,99 ABD Doları)
Deru: İşbirliği Sanatı (itibaren 4,99 ABD Doları) 25 Nisan’a kadar 14,99 ABD Doları)


Elli (7,99 ABD Dolarından, 4/25)
Enerji Bakiyesi (2,99 ABD Doları’ndan 4/25 ABD Doları’na kadar 2,00 ABD Doları)
Enerji Döngüsü (2,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 2,00 ABD Doları)
Enerji İstilası (2,99 ABD Doları – 4/25 ABD Doları arası 2,00 ABD Doları)
Etherborn (16,99 ABD Doları’ndan 25 Nisan’a kadar 7,64 ABD Doları)
Hata: Birinci Aşama (14,99 ABD Doları’ndan 8,99 ABD Doları) 25 Nisan’a kadar)
Saygısız Ölüm (19,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 3,99 ABD Doları)
Şişeyi Kapın (4,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 1,99 ABD Doları)
{ 3} Çim Kesici: Mutasyona Uğramış Çimenler
(6,99 ABD Dolarından 4 / 25’e 1,99 ABD Doları)
Cennet Kasası (17,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 10,79 ABD Doları)
Horizon Chase Turbo {4 } (19,99 ABD Dolarından 4 / 25’e kadar 6,79 ABD Doları)
İnsan Kaynakları Makinesi (14,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 7,49 ABD Doları)
Ironcast (12,99 ABD Doları’ndan 4/25’e kadar 6,49 ABD Doları)
Jet Lancer (14,99 ABD Dolarından 25 Nisan’a kadar 9,89 ABD Doları)
Hafif İzleyici (14,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 7,49 ABD Doları)

{ 11} Little Inferno (14,99 ABD Doları’ndan 25 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
Metropolis: Lux Obscura (7,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 2,99 ABD Doları)
Kız Arkadaşım Deniz Kızı!? (24,99 ABD Doları’ndan 25 Nisan’a kadar 12,49 ABD Doları)
Nairi: Shirin Kulesi (4,99 ABD Dolarından 4/25 ABD Dolarına 1,99 ABD Doları)
Asla Vazgeçme (14,99 ABD Dolarından 4 / 25’e 7,49 ABD Doları)
Tek Gözlü Kutkh (1,99 ABD Doları 4,99 ABD Doları 25 Nisan’a kadar)
OVIVO (6,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 1,99 ABD Doları)
Pawarumi (19,99 ABD Doları 25 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
{3 } FOTOĞRAFLAR!
(24,99 ABD Dolarından 25 Nisan’a kadar 18,74 ABD Doları)
Gezegen RIX-13 (4,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 1,99 ABD Doları)
Aşırı Yük (3,89 ABD Doları 12,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar)
Relic Hunters Zero: Remix (12,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 8,70 ABD Doları)
Rakip Megagun (14,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 7,49 ABD Doları)
Yoldan Yararlanma (19,99 ABD Dolarından 4/25 ABD Dolarına 9,99 ABD Doları)


Günlerden Sonra Suçtan Önce İkiye Katlama (45,99 ABD Dolarından 4 Eylül’e kadar 36,79 ABD Doları / 25)
Safari Pinball (2,99 ABD dolarından 4 / 25’e kadar 2,00 ABD doları)
Sigi (4,99 ABD dolarından 4 / 25’e kadar 1,99 ABD doları)
SkyTime { 4} (2,99 ABD Dolarından 4 / 25’e kadar 2,00 ABD Doları)
Anarşi Durumu: Aylık (7,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 1,99 ABD Doları)
SteamWorld Dig (9,99 ABD Dolarından 4/25)
SteamWorld Dig 2 (19,99 $ ‘dan 4 / 25’e kadar 7,99 $)
St eamWorld Heist (19,99 ABD Doları’ndan 25 Nisan’a kadar 4,99 ABD Doları)
SteamWorld Görevi (24,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 12,49 ABD Doları)
Adama Yapıştır (2,39 ABD Doları 11,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar)
Mara’da Yaz (24,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 16,99 ABD Doları)
Dışarı Yüzün (5,99 ABD Doları’ndan 4/25’e kadar 1,99 ABD Doları) {11 } The Adventure Pals (14,99 ABD Doları’ndan 25 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
The Darkside Detective (12,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 5,84 ABD Doları)
The Spectrum Retreat { 4} (12,99 ABD dolarından 4 / 25’e kadar 6,49 ABD doları)


Through the Darkest of Times (14,99 ABD dolarından 4 / 25’e kadar 7,49 ABD doları)
Kasabalar : Bir Krallık Yeniden İnşa Edildi (19,99 ABD Dolarından 4 / 25’e kadar 7,99 ABD Doları)
Öncüleri (29,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 5,99 ABD Doları)
Trover Evreni Kurtarıyor (16,49 ABD Doları 29,99 $ ‘dan 4 / 25’e kadar)
Vasilis (4,99 $’ dan 4 / 25’e kadar 1,99 $)
Fısıldayan Söğütler (9,99 $ ‘dan 4 / 25’e kadar 1,99 $)
{ 3} Goo Dünyası
(14,99 ABD Dolarından 4 / 25’e 7,49 ABD Doları)
Ölümden Daha Kötü (9,99 ABD Doları’ndan 4 / 25’e kadar 1,99 ABD Doları)

Bugünlük bu kadar ve bu hafta arkadaşlar.Demek istediğim, bunlardan biri Yeni Pokemon Snap. Oyunların geri kalanı için iyi şanslar. İyi şanslar. Yine de bu, R-Type Final 2 ve Battle Axe gibi kişilerin denemesini engellemeyecek. Zamanında hepsine bakacağız. Şimdilik umarım harika bir hafta sonu geçirirsiniz ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkürler!

.

Kaynak : https://toucharcade.com/2021/04/23/switcharcade-round-up-little-mouses-encyclopedia-eqi-and-todays-other-new-releases-and-sales/
SwitchArcade Özeti: “Küçük Fare Ansiklopedisi”, “EQI” ve Bugünün Diğer Yeni Çıkanları ve Satışları YAPILAN YORUMLAR