Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SwitchArcade Özeti: “Shantae”, “Şalgam Çocuğu Vergi Kaçakçılığı Yapıyor” ve Bugünün Diğer Yeni Çıkanları ve Satışları

SwitchArcade Özeti: “Shantae”, “Şalgam Çocuğu Vergi Kaçakçılığı Yapıyor” ve Bugünün Diğer Yeni Çıkanları ve Satışları

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • SwitchArcade Özeti: “Shantae”, “Şalgam Çocuğu Vergi Kaçakçılığı Yapıyor” ve Bugünün Diğer Yeni Çıkanları ve Satışları
SwitchArcade Özeti: "Shantae", "Şalgam Çocuğu Vergi Kaçakçılığı Yapıyor" ve Bugünün Diğer Yeni Çıkanları ve Satışları

Merhaba sevgili okuyucular, 22 Nisan 2021 SwitchArcade Özetine hoş geldiniz. Bugün pek çok yeni oyun var. Mesela … yirmi beşten fazla. Sonunda gelen ve giden satışlar için biraz zaman ayırarak, bu makale bununla ilgili. Haber için zaman yok, ancak kutlamak için bir şeye ihtiyacınız varsa, Capcom, 27 Temmuz’da Switch ve diğer platformlarda yayınlanacak The Great Ace Attorney Chronicles’ı duyurdu. Bunlar çok güzel oyunlar ve sonunda bir Western sürümü aldıklarına sevindim. Bugünkü gösteriye!

Yeni Çıkanlar

Şalgam Çocuğu Vergi Kaçakçılığı Yapıyor (14,99 $)

{2 }

SwitchArcade’de Öne Çıkın!

Oyunu bir mem üzerine oturtmak her zaman risklidir. Yeni başlayanlar için, bu tür şeyler geçici olma eğilimindedir. Bir oyun yapmak için geçen sürede, memler eski tarih olma eğilimindedir. Ancak meme taze olsa bile, sinir bozucu veya özgün olmadan tonu doğru bir şekilde almaya çalışmak zor olabilir. Şalgamlı Çocuk Vergi Kaçakçılığı Yapıyor Yoshi memesinden ilham alıyor ve bunun en gevşek anlamda olduğunu söylemekten mutluluk duyuyorum. Yozlaşmış bir belediye başkanı, vergilerini düzgün ödemediği için zavallı Şalgam Çocuğu çiviledi, bu yüzden sıcak sudan kurtulmak için bir arayışa girer. Ve bulabildiği vergilerle ilgisi olan her şeyi yırtıp at. Gerçekten vergi kaçırmaya devam ediyor arkadaşlar. Bu son derece tuhaf, yukarıdan aşağıya bir aksiyon-macera ve onu seviyorum. Her neyse, “onayla” nın “B” düğmesine kötü bir şekilde eşlenmesi dışında. Bunu önümüzdeki hafta gözden geçireceğim.

Shantae (9,99 $)

SwitchArcade’de Öne Çıkanlar! { 5}

Orijinal Shantae, Game Boy Color oyununun bu mükemmel yorumuyla Switch’e geliyor. Evde sayanlar için bu, her bir Shantae oyununun artık Switch’inizde oynanabileceği anlamına geliyor. Düzgün. Daha da iyisi, bu hem oyunun standart sürümünü hem de renk paletini ayarlayan ve ekstra bir dönüşüm ekleyen Game Boy Advance ile geliştirilmiş sürümü içerir. Kayıt durumları, çoklu görüntüleme seçenekleri, kontrollerde iyileştirmeler ve hatta küçük bir sanat galerisi elde edersiniz. Bence bu, Shantae’nın maceralarının en küçüğüdür, ancak birlikte çalıştığı donanım seviyesi için çok fazla çekicilik barındırıyor. Eski bir oyunun da bu yüksek kaliteli seviyeye ulaştığını görmek her zaman güzeldir.

Atelier Mysterious Trilogy Deluxe Pack (89,99 $)

Atelier Sophie : The Alchemist of the Mysterious Book DX (39,99 $)

Atelier Firis: The Alchemist and the Mysterious Journey DX (39,99 $) {2 }

Atelier Lydie & Suelle: The Alchemists and the Mysterious Paintings DX (39.99 $)

{ 4} SwitchArcade’de Öne Çıkanlar!

Switch’teki toplam ana hat Atelier oyun sayısını havalı on bire çıkaran Atelier Mysterious Trilogy, Atelier Sophie, Atelier Firis ve Atelier Lydie & Suelle’nin lüks versiyonlarını içeriyor. Bu listedeki son oyun, birkaç yıl önce Switch’te biraz kaba bir biçimde yayınlandı, ancak bu yeni DX sürümü bu bağlantı noktası üzerinde birçok iyileştirme yapıyor ve daha iyi bir deneyim. Bu noktada, muhtemelen Atelier oyunlarının ne hakkında olduğunu biliyorsunuzdur. Yapmamanız durumunda, bu oyunlar sevimli karakterlere ve genellikle kabarık hikayelere sahip zanaatkarlık ağırlıklı JRPG’lerdir. Gizemli Üçleme genellikle grubun en iyisi olarak görülmese de, içerdiği üç oyunun hoşuna gidecek çok şey var. Arkadaşlar, yakında bu üçlemenin tamamını gözden geçireceğim.

Arcade Arşivleri A-Jax (7,99 $)

Bazıları Konami’nin shoot-em-up’larından biri, türün tarihinin en ünlü ve önemli eserlerindendir. A-Jax onlardan biri değil. Bazı bölgelerde Typhoon olarak bilinen bu 1987 oyunu, siz 3D aşamalarından birine ulaşıncaya kadar sıradan bir dikey ateş etme oyunu gibi görünüyor. Fena bir oyun değil, ama caddede sesinizin üstünden bağırarak koşacak bir şey değil. Daha da kötüsü, bu oyun zaten bu fiyatın iki katından biraz daha fazla bir fiyata bir dizi başka oyunla birlikte Konami Arcade Classics Anniversary Collection’a dahil edilmiş durumda.Arabanız otomatik olarak silahlarını ateşleyecektir, bu yüzden sadece diğer araçların etrafında manevra yapmaya ve bozuk paraları ve neye sahip olduğunuzu toplamaya odaklanmanız gerekir. Madeni paraları, arabanızı pit stoplarda yükseltmek için kullanabilirsiniz ve bu, hemen hemen her zamanki sonsuz koşucu güçlendirme seçimi artı bazı ilave ateş gücü ve kalkanlardır. Sadece bir araba ile başlıyorsunuz, ancak kilidini açabileceğiniz iki araba daha var. Bunun için dokuz dolar ödemeyi bir kenara bırakın, bunu ücretsiz olarak indirmeye zahmet edeceğimi sanmıyorum. Belki farklı hissediyorsunuzdur.

Çocuk Odasından Kaçış ~ Nyanzou ve Kumakichi’nin Maceraları: Kaçış Oyunu Serisi ~ (4,90 $)

{6 } Bu aptalca uzun bir başlık. Bu, bir süre önce ortaya çıkan arsız hayaletle kaçış odası oyunlarıyla aynı geliştiriciden geliyor. Bu oyunlardan biraz daha kolay olması gerekiyordu, ancak gerçekte aynı zorluk seviyesiyle ilgili. Nyanzou ve Kumakichi adlı iki peri, yaramaz bir hayalet tarafından bir çocuk odasına kilitlenir ve çıkmalarına yardım etmeniz gerekir. Bunu reklam desteğiyle ücretsiz olarak mobil cihazlarda oynadım. Sorun değil. Açıkçası korkunç yerelleştirme, kasıtsız kahkahalara neden oluyor ve bulmacalar iyi. Yerinde olsam mobil cihazınızda oynardım, ancak sunduğu şey için beş dolar tam olarak fena sayılmaz.

Asdivine Cross (14,99 $)

{6 }

Bu oyunu bir zamanlar mobil biçiminde inceledim. Beş yıl önce, neredeyse. O zamanlar formülden oldukça yorulmuştum ve bu, Kemco / EXE-Create eklemlerinin geldiği kadar formülsel. Yarım on yıllık diğer türev sürümleri, Asdivine Cross hakkındaki fikrimi gerçekten geliştirmedi. Korkunç falan değil. Olmayı amaçladığı çıplak kemik JRPG deneyimi gibi işliyor. Ancak daha iyi Kemco oyunları ve daha da iyi Asdivine oyunları var ve bu sadece mobil versiyondan bahsediyor. Fiyatı neredeyse ikiye katlamak ve görsellerini herhangi bir iyilik yapmayan daha büyük ekranlara koymak, bir oyunun tavsiye edilmesini daha da zor hale getiriyor. Önceki Asdivine girişlerinden birini çalışırken görmek istiyorsanız, işte burada.

Bamerang (6,99 $)

{6 } Bugün her zamankinden daha az çok oyunculu parti oyunu. İşte biri. Bu, bumeranglarla birbirinizi çekmeye çalıştığınız, yukarıdan aşağıya bir arena dövüş oyunu. Yerel çok oyunculu aracılığıyla en fazla dört oyuncu katılabilir ve oynamak için en az ikisine ihtiyacınız olacaktır. Bununla birlikte, üç veya daha fazla oyuncuyla en iyisidir. Burada tek oyunculu mod yok, bu yüzden koltukta yan yana oturabileceğiniz kimse yoksa, bunu satın alma zahmetine girmeyin. Savaşmak için 20’den fazla harita var ve bazı ek çeşitlilikler sunuyor. Temel amaç, altın parçalarının gökten düşmesi ve diğer oyunculardan daha fazlasını toplamanız gerektiğidir. Bir bumerang tarafından vurulursanız, parçalarınızdan bazılarını düşürürsünüz. Diğer oyuncuları bumerang yapın, altını toplayın ve kendinizi boomerang’a çevirmekten kaçının. Basit. Kötü bir oyun değil ama gerçekten çevrimiçi çok oyunculuya ihtiyacı var. Bazı solo içerikler de yardımcı olabilir.

World End Economica ~ Tamamlandı ~ (29,99 $)

Bu, tam üçü- Spice and Wolf’un yazarı Isuna Hasekura’dan bölüm görsel romanı. Uzak gelecekte, insanlar Ay’ı kolonileştirdiler. Yine de her şey güzel değil. Ay’da doğan insanlara karşı ayrımcılık büyük bir sorundur ve bu tür ilk örneklerden biri Haru’dur. Her şeye rağmen büyük bir hayali var. Ancak büyük hayaller büyük para gerektirir ve bu yüzden bir servet kazanmaya çalışmak için borsaya dalar. Burada yapacak bir seçim yok, sadece boş zamanlarınızda sindirmek için bir hikaye. Bireysel bölümlerde daha karışık bir takım değerlendirmeler görülmesine rağmen, oyuncular arasında oyuna katılım oldukça iyi olmuştur. Yine de, arkasında yetenekli bir profesyonel yazar ve sunumun arkasındaki alışılmış Sekai Games kalitesiyle, bu, öncülü ilgi çekici bulanlar için sunabilir.

MotoGP 21 (39,99 $)

Bu seri, her yeni taksitle daha iyi hale geliyor ve bu dördüncü Switch taksit, şimdiye kadarki en iyisi. MotoGP, Moto2 ve Moto3 sınıfları, 120’den fazla resmi sürücü, 20’den fazla parkur ve hatta imza bisikletleriyle bir grup tarihi sürücü alırsınız.Zaten MotoGP 20’niz varsa, geçen yıla göre yeterince büyük bir gelişme olup olmadığından emin değilim, ancak yıllık spor olayları gittikçe kötü değil. Doğal olarak, henüz bu seriye girmediyseniz ve gitmek istiyorsanız, gidilecek yol budur.

Effie (19,99 $)

{1 }

Bu 3B platform oyunu birkaç yıl önce PlayStation 4’te ve geçen yıl PC’de çıktı. Oyunun genel karşılaması orta seviyede görünüyor. Fena değil, harika değil. Galand adında bir karakter olarak oynuyorsunuz ve o gençliğini onu lanetleyen bir cadıdan kurtarmaya çalışıyor. Birincil aracı, hem silah, hem ulaşım aracı hem de bulmacaları çözmek için kullandığı bir kalkandır. Çatışma biraz temelde ve hikaye belki de olabildiğince bütünleşik değil, ancak 3B platform oyunlarını seviyorsanız Effie ile çok fazla hayal kırıklığına uğrayacağınızı sanmıyorum.

Dökümcü (19,99 $)

Onlar Smelter’ı dağıttı. Üzgünüm, yapmak zorundaydım. Ben Kanadalı’yım. Bu, yukarıdan aşağıya strateji bileşenine sahip havalı görünümlü bir 2D aksiyon oyunudur. Hey, bekle bir dakika. Bu kombinasyonu biliyorum! Adını söylemeyeceğim çünkü onu uğratmak istemiyorum, ama bu iki oyun tarzını bir araya getirme eylemi ilgimi artırıyor. Bu konuyu araştıracağım ve önümüzdeki hafta size uygun bir inceleme yapacağım. Şimdilik gerçekten söyleyebileceğim tek şey, inanılmaz derecede umut verici göründüğü. Beklentilerimi karşılayıp karşılamadığını yakında size bildireceğim.

BraveMatch (4,99 $)

Oh hey , Bunlardan biri. Düşmanlara saldırmak veya saldırılara karşı savunmak için aralarında bir çizgi çekerek bir grup taşı eşleştirin. Bu oyun yalnızca elde taşınır, bu yüzden bunun için parmağınızı kullanacağınızı tahmin ediyorum. Belirsiz bir şekilde Dungeon Raid’e benziyor, ancak heyecanlanmam için yeterince yakın değil. Altı farklı kahraman, yirmi farklı düşman türü ve savaşmak için bir dizi sahne arka planı var. Mana ve Altın toplayın ve yeni becerilerin, silahların ve zırhın kilidini açabileceksiniz. Beş dolara eğlenceli bir rulo olabilir, ancak ellerim şu anda ona çok fazla zaman ayıramayacak kadar dolu.

Asobu Taytı (21,00 $)

{ 10}

Bejeweled ama tayt giyen anime kızları var. Aşina olabileceğiniz Miru Tights adlı bir web animasyonuna dayanmaktadır. Muhtemelen hayır, ama ben senin bütün kalplerini göremiyorum. Hala. Oyunda on beş seviye vardır ve oynadıkça puan biriktirirsiniz. Daha sonra bu noktaları animasyonların ve resimlerin kilidini açmak için kullanabilirsiniz. On beş aşamalı bir 3’lü eşleştirme oyunu için yirmi bir dolar. Bilmiyorum arkadaşlar. Bence bunu haklı çıkarmak için oldukça ciddi bir tayt fetişine ihtiyacın var. Eğer bu sensen… peki, yoluma çıkmama izin verme. Aplomb ile Bejeweled Taytınızın keyfini çıkarın.

Sakura Succubus (9,99 $)

Hala sahip olan birçok yetişkin görsel romanı var. daha müstehcen unsurları sıyrılmış olsa bile sunacak çok şey var. Winged Cloud’un Sakura oyunları aralarında mı? Hmm. Kendi kendinize test etmek istiyorsanız, burada bir Sakura Succubus’un Anahtar bağlantı noktası, onu Genç derecelendirmesine düşürmek için yeterli içeriğe sahip değil. Kahraman, sıkıcı, normal bir ahbap. Doğal olarak, kendisini bir çantayı sallayabilen ve ondan altı daha iyi adama vurabilen üç muhteşem kadın tarafından dövüşürken bulur. Bu tür şeyler için fiyat fena değil ve Sakura oyunlarının cinsel içerik dışında hiçbir değeri yokmuş gibi değil. İşte olan bu. İstediğinin bu olup olmadığına karar vermeni sana bırakacağım.

Skyland Rush – Hava Saldırısı (6,99 $)

{6 } Bu, bir şekilde Jetpack Joyride’dan esinlenmiş gibi görünen ücretsiz mobil sonsuz bir uçuş oyununun bir limanıdır. Birbirine dikilmiş, bozuk para toplayan ve ölmemeye çalışan sonsuz seviye parçalarının içinden uçuyorsunuz. Mobil oyundaki çeşitli UİSA’ların buraya dahil edilmediğini varsayıyorum, bu nedenle, bu tür şeylerin potansiyel etkisinin olmadığı bir sürüm istiyorsanız, yedi doların ödenmesi gereken korkunç bir bedel olmadığını düşünüyorum.Switch’imde oynamaktan hoşlandığım türden bir şey değil ama farklı hissediyorsanız bir göz atmak isteyebilirsiniz. Yine de iPhone’umda oynamaya devam edeceğim.

Binaların da Duyguları Var! (19,99 ABD Doları)

Bilinçli binalar. Bu oyunun menüsünde bulunan şey budur. Şehir kurma simülasyonundaki bu alışılmadık dönüşte Halfway Oteli olarak oynuyorsunuz. Tüm binalar canlıdır, ancak iki yakını gerektiği gibi bir araya getiremezseniz yıkılacaklar. Binalarla arkadaş olun ve şehrinizi size özel kılmak için onları en iyi yerlere taşıyın. Kesinlikle farklı bir yaklaşım ve bu kadar tanıdık bir kavram söz konusu olduğunda bunun iyi bir şey olduğunu düşünüyorum. Henüz bunu bir tur atamamış olsam da, kesinlikle gideceğim. Temiz görünüyor ve başka hiçbir şey olmazsa beni sıkmayacağına eminim.

Picross S6 (9,99 $)

{6 } Biliyorsun, burada göğsümden bir şey çıkarmam gerekiyor. Jüpiter’in video oyunu nonogramlarını beslemek için piyasadaki herhangi bir şirketten daha fazlasını yaptığını biliyorum, ama son zamanlarda? Geride kalıyorlar. Sert bir şekilde geride kalıyorlar. Bugünlerde Switch’te pek çok Picross tarzı oyun var ve Jüpiter’in gösterişsiz yaklaşımı eskisi gibi benim için yeterli değil. Demek istediğim, henüz dokunmatik kontrolleri bile uygulamadılar. Hala Jüpiter’in Picross oyunlarından birine hazırsanız, bu oyun normal, Mega Picross, Clip Picross, Color Picross ve Extra’ya yayılmış 485 bulmaca sunacaktır. Para için çok fazla oyun ama ilk beşi de öyleydi.

Infinite Adventures (14,99 $)

Oh, şuna bak. İsimden sonra daire içinde süslü bir “R”. Başlık, tescilli bir ticari markadır ve bunu bilmenizi istiyorlar. Bunu aşmak, oldukça sağlam bir sıra tabanlı zindan tarayıcısı. Çok heyecan verici bir şey değil, ama çok da kötü değil. Ekibinizi özelleştirmek için aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda sınıf, yarış ve sanat eseri var. Partinizi kötü isimlendirilmiş Sonsuz Labirent’in 24 katına götüreceksiniz. Oh, ama bekle! Bu katlar prosedürel olarak oluşturulmuştur, bu yüzden sonsuz olduğunu tahmin ediyorum. Daha doğrusu, küçük insan beynimize sonsuz görünmek için yeterli olanaklar sunar. Belirli bir bakış açısına göre sonsuz, diğerinden sonlu. Her halükarda, bu prosedürel nesil, zindan zeminlerinin bu türden diğer bazı oyunlar kadar sıkı bir şekilde tasarlanmadığı anlamına gelir. Yine de bu işler oldukça iyi.

Mystic Fate (9,99 $)

Bu, voksel tabanlı bir aksiyon macera oyunudur ve dürüst olmak gerekirse o kadar da ilginç göründüğünü düşünmüyorum. Gerçi ben gerçekten bir voksel insanı değilim. Belki bir voksel insansınız ve bu size harika görünüyor. Özel güçlere sahip Aris adında genç bir kahraman olarak oynuyorsunuz. Bu durumda madeni para ve kılıç gibi görünen metalden yapılmış silahları kontrol edebiliyor. Simyacının Zindanı’nda savaşın ve Asfand diyarına barış getirecek olan kayıp küreleri kurtarmaya çalışırken düşmanlarla savaşın. Peki, ne yaparsan yap.

Devil Slayer Raksasi (14,99 $)

Bu, yukarıdan aşağıya bir aksiyon roguelite bu, şaşırtıcı derecede zengin bir yakın dövüş sistemi lehine olağan shoot-em-up eylem rotasından uzaklaşıyor. Birazcık lokması olan farklı bir şey arıyorsanız, sonuçlar şaşırtıcı derecede tatmin edicidir. Her biri kendi becerilerine ve silahlarına sahip yedi farklı karakter var. Görünüşe göre gelecekte oyuna daha fazla içerik gelecek, ama burada olanlar bile yeterli. Seviyeler yöntemsel olarak oluşturulur, savaşacak 150’den fazla farklı türde düşman vardır ve karakterinizi özelleştirmek için kullanabileceğiniz 200’den fazla kalıntı vardır. Temel olarak, kemikte epeyce et var. Emin olmak için bazı kaba kenarlar, ancak harika bir oyun.

Touhou Hyouibana ~ Ortak Çiçeklerin Antinomy’si. (34,99 $)

Evet, başlıkta bir nokta var. Tahminin benimki kadar iyi. Her neyse, bu Touhou karakterlerini kullanan başka bir oyun.Çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz ve benim sınırlı deneyimlerimden elde edebileceğim şeyden kesinlikle bir arkadaş getirmek isteyeceksiniz. CPU rakipleri, bir dövüşçü için normalden çok daha çabuk yoruluyor. Touhou hayranları, muhtemelen sadece karakter parçalarını almak için hikayeyi ilerletmek isteyeceklerdir.

War of Stealth – Assassin (14,98 $)

Bu, gizliliğe odaklanan yukarıdan aşağıya bir nişancı oyunudur ve hareket halinde bir indirim vagonu Metal Gear’a çok benzer. Yine de o kadar iyi oynamadığını düşünüyorum. EShop’taki oyun açıklaması, İngilizce konusunda kesin bir kavrayışa sahip olmayan biri tarafından açıkça yazıldığı için burada çok yardımcı olmuyor. Oyunun “kaba ve doğrusal mizah ” içerdiğini iddia ediyor ve bunun neyi gerektireceği konusunda kesinlikle hiçbir fikrim yok. Bu tanıma göre oyunu gizlice oynayabilir veya savaşırken yanan silahlara binebilirsiniz… silahlı askerler ve zombiler? Ah evet, bu klasik kombinasyon. Daha fazlasını öğrenmek için buna on beş dolar harcamıyorum. Yaparsanız, hikayenizi yorumlarda anlatmaktan çekinmeyin.

Satış

(Kuzey Amerika eShop, ABD Fiyatları)

Yazma sırasında Rayark’ın VOEZ ve Implosion gibi oyunları başta olmak üzere satışlarda ortaya çıkan birkaç ilginç şey . Listede ayrıca: beş dolarlık Bubsy! Nispeten ucuz Tropico 6! Çok ucuz ama sonunda uygun fiyatlı Drawn to Life: Two Realms! Ufacık giden kutusunda endişelenecek pek bir şey yok, bu yüzden fantezi hissini hiçbir şey etkilemiyorsa yarın için biraz kuruş tasarruf etmekte ücretsiz. Küçük bir kuş bana büyük bir indirim olacağını söyledi.

İndirimli Yeni Oyunlar Seçin

{6 } Hayata Çekilmiş: İki Gerçek ms (9,99 ABD dolarından 4 / 28’e kadar 1,99 ABD doları)
Palindrome Sendromu: Kaçış Odası (9,99 ABD dolarından 4 / 29’a kadar 7,99 ABD doları)
Super Glitch Dash (6,99 ABD doları 9,99 ABD Dolarından 4/29 tarihine kadar)
Siber Protokol (9,99 ABD Dolarından 4/29 ABD Dolarına 1,99 ABD Doları)
Nirvana Pilot Yume (4,99 ABD Dolarından 29 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları) {9 } OMG Police: Car Chase TV (4,99 $ ‘dan 4 / 29’a kadar 1,99 $)
Clumsy Rush (4,99 $’ dan 4 / 29’a kadar 1,99 $)
Art Sqool (12,99 ABD dolarından 4 / 29’a kadar 4,54 ABD doları)
Ay: Astray (14,99 ABD dolarından 5 / 3’e kadar 7,49 ABD doları)
DEEMO (29,99 ABD dolarından 5 / 3)
DEEMO -Reborn- (25,00 ABD Doları – 5/3 ABD Doları arası 17,50 ABD Doları)
VOEZ (25,00 ABD Doları ile 5/3 ABD Doları arasında 12,50 ABD Doları)
Cytus Alfa (49,99 ABD dolarından 5 / 3’e kadar 24,99 ABD doları)
Patlama (11,99 ABD dolarından 5 / 3’e kadar 5,99 ABD doları)


Tropico 6 { 4} (49,99 ABD dolarından 5 / 3’e kadar 34,99 ABD doları)
Aslan Şarkısı (9,99 ABD dolarından 5 / 3’e kadar 5,99 ABD doları)
Pipolar Arasında (7,99 ABD dolarından 5 / 3’e kadar 3,99 ABD doları 3)
Gangsta Paradise (9,99 ABD dolarından 5 / 3’e kadar 4,99 ABD doları)
Çiçek Toplayıcıları (19,99 ABD dolarından 5 / 3)
Futbol Draması (9,99 ABD dolarından 5 / 6’ya kadar 8,99 ABD doları)
Yapraklar Altında (12,99 ABD dolarından 5 / 6’ya kadar 8,44 ABD doları)
Bubsy: Ateşli Paws (24,99 ABD Dolarından 5/6 ABD Dolarına kadar 4,99 ABD Doları)
Bukalemun (4,99 ABD Dolarından 5/6 ABD Dolarına 1,99 ABD Doları)
F-117A Gizli Dövüşçü (1,99 ABD Doları 4,99 ABD Doları’ndan 5/6’ya kadar)
Gölge Böceği (8,99 ABD Doları’ndan 5 / 6’ya kadar 6,29 ABD Doları)
Maymun Kral: Bulutların Efendisi (4,99 ABD Doları’ndan 5/6’ya kadar 1,99 ABD Doları )
Donuk Gri (4,99 ABD dolarından 5/6’ya kadar 3,99 ABD doları)
Kutsal Olmayan Toplum (9,99 ABD dolarından 5 / 6’ya kadar 1,99 ABD doları)
Demon’s Rise : Derinler için Savaş (6,99 ABD Dolarından 5/10 ABD Dolarından 2,49 ABD Doları)


Goonya Savaşçısı (14,49 ABD Dolarından 5 / 11’e kadar 11,59 ABD Doları)
{ 3} Babil Kulesi
(5,99 ABD dolarından 5 / 11’e kadar 1,99 ABD doları)
Kahvaltı Barı Tycoon (4,99 ABD dolarından 5 / 11’e kadar 1,99 ABD doları)
Okçuluk Patlaması ( 3,99 ABD dolarından 5/11’e kadar 2,99 ABD doları)
Gökyüzü Yolculuğu (6,99 ABD Dolarından 5/11’e 1,99 ABD Doları)
Kurbağa Çevirin (7,50 ABD Dolarından 5/11’e kadar 1,99 ABD Doları) { 9} Arcanoid Breakout (4,99 $ ‘dan 5 / 11’e kadar 2,99 $)
Final Light, The Prison (6,99 $’ dan, 5/12)
Bridge Constructor: Walking Dead (9,99 $ – 5/12 arası 6,99 $)
OctaFight (5,99 $ – 5/12 arasında 2,99 $)
{ 3} Slime-san (11,99 ABD dolarından 5 / 12’ye kadar 3,59 ABD doları)
Xtreme Club Racing (9,99 ABD dolarından 5 / 12’ye kadar 1,99 ABD doları)
Park Inc ( 2,99 ABD dolarından 5/12 tarihine kadar 2,39 ABD doları)
Sushi Reversi (13,99 ABD dolarından 5/13’e kadar 9,99 ABD doları)
Kırılma Noktası (4,99 ABD Dolarından 5/13’e kadar 3,99 ABD doları) {9 } Madoris R (5,00 ABD Dolarından 5/13 ABD Dolarına 4,00 ABD Doları)
Dış Sipariş (12,99 ABD Dolarından 5 / 13’e Kadar 1,99 ABD Doları)
Battojutsu ( 5/13 tarihine kadar 4,99 ABD doları)
Yenileyici Yan Bulmaca: GH (27,99 ABD dolarından 5/13 tarihine kadar 16,79 ABD doları)

Satışlar Yarın, 23 Nisan Cuma Sona Eriyor { 1}

Köprü Oluşturucu Portalı (14,99 ABD Dolarından 4/23 ABD Dolarına 4,49 ABD Doları)
Clay Skeet Atıcılığı (3,99 ABD Dolarından 4 ABD Dolarına 2,99 ABD Doları / 23)
Dragon Audit (9,99 ABD Dolarından 23 Nisan’a kadar 8,99 ABD Doları)
Birlikte Yemek Yapalım (19,99 ABD Doları ile 4/23 tarihleri ​​arasında 13,99 ABD Doları)
Tek Satır Boyama (6,99 ABD dolarından 4 / 23’e kadar 3,49 ABD doları)
Pancake Bar Tycoon (4,99 ABD dolarından 2,49 ABD doları 23 Nisan’a kadar)
Super Treasure Arena (9,99 $ ‘dan 4 / 23’e kadar 1,99 $)
The Inner World (11,99 $’ dan 4 / 23’e kadar 2,39 $)
The Inner World: Last Wind Monk (14,99 $ ‘dan 4 / 23’e kadar 2,99 $)
The Skylia Prophecy (6,99 $ – 4/23 arasında 5,59 $)
Onlar Bombalar! (13,99 $ ‘dan 4/23’ e 9,79 $)
What the Dub?! (7,99 $ ‘dan 4 / 23’e kadar 6,99 $)
Windscape ( 23 Nisan’a kadar 19,99 ABD doları)

Bugün için hepsi bu kadar arkadaşlar.Yarın tüm bu oyunların özetleriyle birlikte yeni ve süresi dolan satışların listelerine sahip olacağız. Umarım hepiniz harika bir Perşembe geçirirsiniz ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkürler!

.

Kaynak : https://toucharcade.com/2021/04/22/switcharcade-round-up-shantae-turnip-boy-commits-tax-evasion-and-todays-other-new-releases-and-sales/
SwitchArcade Özeti: “Shantae”, “Şalgam Çocuğu Vergi Kaçakçılığı Yapıyor” ve Bugünün Diğer Yeni Çıkanları ve Satışları YAPILAN YORUMLAR