Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SwitchArcade Özeti: “Streets of Rage 4” Genişlemesi Geliyor, Artı “Trails of Cold Steel IV” ve Bugünün Diğer Yeni Çıkanları ve Satışları

SwitchArcade Özeti: “Streets of Rage 4” Genişlemesi Geliyor, Artı “Trails of Cold Steel IV” ve Bugünün Diğer Yeni Çıkanları ve Satışları

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • SwitchArcade Özeti: “Streets of Rage 4” Genişlemesi Geliyor, Artı “Trails of Cold Steel IV” ve Bugünün Diğer Yeni Çıkanları ve Satışları
SwitchArcade Özeti: "Streets of Rage 4" Genişlemesi Geliyor, Artı "Trails of Cold Steel IV" ve Bugünün Diğer Yeni Çıkanları ve Satışları

Merhaba saygılı okuyucular, 9 Nisan 2021 SwitchArcade Round-Up’a hoş geldiniz. Cuma günleri genellikle haber yapmadığımı biliyorsunuz çünkü vaktim olmayan çok fazla yeni sürüm ve satış var başka bir şey için? Pekala, birkaç şirket son 24 saat içinde ilgi alanıma doğrudan hitap etmeye karar verdi, bu yüzden yeni sürümlerin ve satışların çığ gibi yükselmesine neden olacak birkaç haber alıyorsunuz. Bugünün baskısında pek çok güzel şey var arkadaşlar. Onu kaçırmak istemeyeceksin. Başlayalım!

Haberler

‘Streets of Rage 4’ Genişleme Yapıyor

Streets of Rage 4, geçen yılın en sevdiğim oyunlarından biriydi. Ne söyleyebilirim? Orijinal üçlemeyi ve beklentilerimin üzerinde ve ötesinde sunulan devam filmini sevdim. Ama işler her zaman daha iyi olabilir, değil mi? Mr. X Nightmare, oyun için yaklaşan bir DLC genişletmesidir ve oyuna yeni bir Hayatta Kalma modu, karakter özelleştirmesi ve bazı yeni silahlar ve düşmanlar ile birlikte üç yeni oynanabilir karakter ekler. Bununla birlikte yeni bir zorluk ayarı, mevcut karakterler için palet değişimleri ve daha fazlasını sunan ücretsiz bir güncelleme olacak. Üç yeni karakterden sadece biri resmen ortaya çıktı: Hikayenin ilk aşamalarında kahramanlarımızı kovalayan inatçı polis memuru Estel. Fragmanda diğer ikisi için silüetler var ve kim olduklarını tahmin etmek zor değil. Ama bunu size eğlenceli bir alıştırma olarak bırakacağım.

‘NEO The World Ends With You’ 27 Temmuz 2021

Bu devam filminin iyi bir fikir olduğundan hâlâ emin değilim, ama hoşuma gitsem de beğenmesem de gelecek. Aslında şimdi ne zaman geleceğini biliyoruz: 27 Temmuz 2021. En son fragman sadece bu çıkış tarihini göstermekle kalmıyor, aynı zamanda bazı karakterleri ve konseptleri de tanıtıyor. Aynı zamanda ilk oyundan çok önemli bir karakterin geri dönüşünü de taklit eder, bu yüzden hiç şımartılmayacaksanız, kendinizi uyarılmış sayın. Her neyse, bu benim doğum günüme oldukça yakın, bu yüzden bu yıl hediyemin ne olacağını biliyorum!

‘Wonder Boy: Asha in Monster World’ Yeni Fragmanını Çıkardı

{ 7}

Wonder Boy: Asha in Monster World çıkış tarihi yaklaştıkça, klasik Monster World IV’ün bu yeniden yapımı için kendimi heyecanlandırırken buldum. İlk fragman biraz kaba görünüyordu ve dürüst olmak gerekirse, mükemmel derecede iyi bir 2D oyunun 3D yeniden düzenlemesini yapma fikrine ısınmam biraz zaman aldı, ama şimdi bunu aştım. Daha yeni fragmanlar çok daha iyi görünüyordu ve bu sonuncusu şimdiye kadarki en iyisi. Batı’da oyunun çıkış tarihinin belirsiz bir “Q2 2021” dışında resmi olarak duyurulduğunu sanmıyorum, ancak 22 Nisan’da Japonya’daki oyun piyasaya sürülüyor ve bazı Batılı perakendeciler için Mayıs’ta tarihler var, bu yüzden Zaten uzun bir zaman alacağını sanmıyorum.Bu oyunun fiziksel versiyonunu Batı’da sipariş ederseniz, oyunun kartuştaki orijinal Genesis versiyonu ile birlikte geleceğini unutmayın. ikramiye ve dijital satın alanların bunu elde etme imkanına sahip olacağını sanmıyorum.

Yeni Çıkanlar

Fata Morgana’daki Ev: Revenants Sürümü (39,99 $)

SwitchArcade’de Öne Çıkanlar!

Ah, bu çok güzel bir görsel roman. Bir ruh Kimliğine veya neden orada olduğuna dair hiçbir anısı olmayan bir konakta uyanır. Ruh, bir hizmetçiyle tanışır ve o, ruhun hafızasını canlandırıp canlandırmadığını görmek için konağın geçmişini keşfetme fikrini ortaya çıkarır. Bin yıl ve söylediğimde bana güven kapsamı ve teslimatı açısından uygun şekilde destansıdır. Bu Dreams of the Revenants Edition, ana hikayeyi, A Requiem for Innocence adlı bir ön filmi ve Reincarnation adlı bir devam filmi ve diğer birkaç kısa hikayeyi içeriyor. Görsel romanlardan hoşlanıyorsanız, buna bir göz atmak isteyeceksiniz. Demek istediğim, henüz yapmadığınızı varsayarsak.

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV (59,99 $)

SwitchArcade’de Öne Çıkanlar!

Nihayet buradayız: The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel’in sonucu taşınabilir biçimde mevcuttur.Bu, PlayStation 4’te biraz önce ortaya çıktı ve işlerin nasıl sonuçlandığına dair bazı karışık görüşler olduğunu söylemek güvenli. Demek istediğim, bunu beklerdin. Bu Switch portu, üçüncü oyunda gördüklerimize kalite olarak benziyor, ancak incelemem için hazırlanırken karşılaştığım oyunda derinlemesine en az bir tane gerçekten tuhaf metin hatası vardı. Yine de bunu düzeltebilecek bir günlük yama mevcuttur. Kontrol etmem gerekecek. Her neyse, yakında bu konudaki düşüncelerimi okuyabileceksin. Korkunç bir önemi yok sanırım. Bu diziyi daha önce oynamadıysanız, muhtemelen son bölümle başlamayacaksınız ve Trails of Cold Steel ile bu kadar ileri geldiyseniz, ne söylersem söyleyeyim, büyük olasılıkla onu göreceksiniz. {1 }

Hayır Deyin! Daha fazla (14,99 ABD doları)

SwitchArcade’de Öne Çıkın!

Bazen bir ekran görüntüsü sizi bir oyunda satmak için yeterlidir ve Bu, o davalardan biri. Şuna bak. İnanılmaz. İlgimi artırdıktan sonra, daha ileri araştırmalar evet, bu oyunun harika bir şey olduğunu ortaya çıkardı. Her zamanki gibi itilen normal bir insan olarak oynuyorsunuz, ancak kendi kendine yardım koçundan biraz destek aldıktan sonra hayır demeyi öğreniyorsunuz. Ve nasıl. İnsanları sinirlendirmek için çeşitli şekillerde hayır diyerek seviyelerde yolunuzu kasıp kavuruyorsunuz, uyanışınızda mutlak kaos bırakıyorsunuz. Bu, stres atmak için bir çay masasını çevirdiğiniz bir Taito arcade oyunu olan sevgili Cho Chabudai Gaeshi ile aynı ruha sahip gibi geliyor. Bu oyunun en sıkı tasarıma sahip olduğunu falan söylemeyeceğim, ancak iyi bir fikir epey ileri gidebilir ve bu da işe yarar.

Yoko ve Yuki: Dr. Rat’s Revenge (4,99 $)

Yuki, Dr. Rat tarafından kediyi kestirir ve onu kurtarmak Yoko’ya düşer. Bu, ileriye doğru ilerlemek için aşamaları döndürebileceğiniz platform oyunlarından biridir. Ayrıca ipleri kesmek için kullanabileceğiniz bir makas ve gizli nesneleri ortaya çıkarmak için kullanabileceğiniz bir sprey olabilir. Biraz şirin bir sanat tarzına sahip ve olması gerektiği gibi çalışıyor gibi görünüyor. Keşke bunun hakkında söyleyecek daha çok şeyim olsaydı, ama bununla ilgili hiçbir şey gerçekten aklıma gelmiyor. Kesinlikle bu konuda çok fazla “beş dolarlık eShop oyunu” enerjisi var.

Skyland: Heart of the Mountain (14,99 $)

Hey, Artifex Mundi. Burada ne bekleyeceğinizi biliyorsunuz: gizli nesneler ve birçoğu. Son zamanlarda bu kategorideki rekabet daha da zorlaşıyor ve bu yayıncı en pahalı seçim olmaya devam ediyor. Premium etiketi haklı gösterebilir mi? I Sorulacak kişi ben değilim. Her neyse, bu sizi nihayetinde herkesi kurtaracağınız ve hatta babanızın ölümünün ardındaki gerçeği bulacağınız bir fantezi dünyasına sokar. Bulmacalar ve mini oyunlar, maceranıza eşlik eder. Oldukça iyi yapılmış bazı sanat eserleri ve bu şirketin yazma hayranlarının tipik kalitesi beklemeye başladı. Doğal olarak bir süredir diğer platformlarda çıktı ve oyunculardan ve eleştirmenlerden kesinlikle ortalama yorumlar almış gibi görünüyor. Yüksek değil, ama kesinlikle düşük değil. Öyleyse ne yaparsan yap. Bunun için elimde olan tek şey bu.

Ravensword: Shadowlands (6,99 $)

{ 1}

Selam, bla geçmişten st. Umarım çoğu TouchArcade okuyucusu Ravensword: Shadowlands’i hatırlar. Orijinal oyunun daha büyük ve daha kötü devamı, sekiz buçuk yıl önce iOS’ta piyasaya sürüldüğünde gerçek bir göz kamaştırıcıydı. Vay vay vay. Tamam, elimizden kum taneleri gibi kayan zamana odaklanmayalım. Um. O yüzden, bu, mobil oyunculara Elder Scrolls benzeri bir deneyim yaşatmak için etkileyici bir indie çabasıydı. Ve bu anlamda gerçekten harikaydı. Bundan kısa bir süre sonra, oynaması ücretsiz gatcha-and-grind, RPG türünü mobil cihazlarda devraldı ve Ravensword: Shadowlands’i bir dönemin zirvesi olarak bıraktı. Peki 2021’de Nintendo Switch’te durum nasıl? Açıkça artık görünüşüyle ​​geçemeyecek, ancak daha düşük maliyetli bir WRPG deneyimi arıyorsanız, bunun hala sunabileceği bir şey olduğunu düşünüyorum. Bunu önümüzdeki hafta gözden geçireceğim.

Luckslinger (9,99 $)

Bir hip-hop Batı retro- tarzı 2D aksiyon oyunu? Kulağa oldukça hoş geliyor ve evet, çok perişan değil.Şans topluyorsunuz ve yeterince şansınız varsa, bazı faydalar göreceksiniz. Örneğin, mermiler sizi özlemek için kıvrılabilir. Harika fikir, muhtemelen olması gerektiği kadar ileri götürülmemiş, ama yine de ilginç. Oyun yeterince sağlam ama biraz tanıdık geliyor. Bu tarz Batı temalı bir sürü oyun görmediğimiz için tema oyuna çok yardımcı oluyor. Ayrıca, bir ördek yardımcınız var. Bu harika. Olması gereken bir şey değil, ama sesini beğenirseniz, bunun için gitmenin oldukça güvenli olduğunu düşünüyorum. Zorlu bir oyuna hazır olun, çünkü bu oyunun retro tarzı başka bir yolu.

Gravity Heroes (14,99 $)

{6 } Bu, yerçekimine dayalı bir bükülme dışında, Contra gibi koş ve topçularla bazı benzerlikleri olan bir 2D aksiyon-platform oyunudur. Yerçekimini istediğiniz zaman doğru çubuğu kullanarak değiştirebilirsiniz, bu da gerektiğinde tavanlara ve duvarlara vurmanızı sağlar. Oyunun bazı güzel görselleri var ve eğer arkadaşlarınızla birlikte kooperatif modunu oynarsanız keyifli bir deneyim bulabilirsiniz. Tek başına oynarsan işler daha az hoş olur. Oyun açıkça çok oyunculu için ayarlanmış ve tek başına bir boğuşma cezalandırıcı bir slog gibi hissettiriyor. Hiçbir şekilde kötü bir oyun değil, ama en azından endişelendiğim kadarıyla, gerçekten sadece çok oyunculu ile ilgileniyor. Maalesef burada çevrimiçi çok oyunculu bir oyun olmadığından en iyi şekilde yararlanmak için yerel arkadaşlara ihtiyacınız olacak.

Toree 3D (0,99 $)

{1 }

Bugün bir 3B platform oyunu arıyorsanız ve harcayacak yalnızca bir dolarınız varsa, çok şanslısınız çünkü gerçekten burada satın alabileceğiniz bir tane var. Küçük boyutlu bir 3D platform oyunu olarak tanımlanan Toree 3D, biraz yeniden oynatma değeri eklemeye çalışmak için hız sıralaması ve toplanabilir öğeler içeren dokuz seviyeye sahiptir. Kilidi açılacak iki gizli karakter de var. Düşük poli estetiği, 90’ların oyunlarının duygularını uyandırmak içindir ve bu hedefte ne kadar başarılı olduğuna karar vermeyi size bırakacağım. Burada söylenecek fazla bir şey yok. Bir oyun bu kadar ucuz olduğunda, paranızın karşılığını o kadar iyi olmasa bile alacağınız şans oldukça yüksektir.

Patlayan Kedi Yavruları (9,99 $)

Gerçek bir kart oyununa dayalı olarak, bu, aynı adı taşıyan mobil sürüme benzerdir, tek farkı, üç ekstra genişletme ve ön fiyatta birkaç başka ürün paketlemesidir. Elbette DLC aracılığıyla diğer genişletmeler de mevcuttur. Öyleyse bekleyin, neyi genişletiyoruz? Amacın Patlayan Yavru Kediyi çekmemek olduğu bir oyun. Başa çıkmanın yolları var, ama patladığında onu tutmaya başlarsan, işte budur. Sanırım UNO, Old Maid ile tanışıyor? Ama daha komik. Bunu bilgisayar yapay zekasına karşı oynayabilir, yerel çok oyunculu olarak aynı odadaki diğer oyunculara karşı oynayabilir veya hatta çevrimiçi olarak atlayabilir ve orada rakipler (teoride) bulabilirsiniz. Bunu aynı anda beş oyuncuya kadar oynayabilir. Yeterince eğlenceli. Zaten muhtemelen gerçek kartlardan daha ucuz.

Savaş Çözümü – Basit Matematik Oyunu (3,99 $)

Merhaba arkadaşım, sıradan bir matematik oyunu mu oynuyorsunuz? Bugünlerde bütün çocukların söylediği bu. Her zaman gündelik matematik oyunlarını birbirleriyle oynarlar. Benim zamanımda matematik oyunları biraz daha önemli bir şeydi. Biraz daha ciddi. Biraz daha kararlı. Ama hayır, bugünün çocukları dizeye bağlı olmayan cebirsel denklemlerle ilgili. Hayal kırıklığı. Bu oyun, her biri kendi özelliklerine sahip olan makineleri ve kuleleri görüyor. Savaşlar matematik problemlerini çözmenizi gerektirir. Bir sahne oyunu düzeninde giyinmiş, sanırım gidilecek tek yol bu. Bak, matematiği bir sonraki RPG hayranı kadar seviyorum, ama bu benim için biraz fazla. Belki farklı hissedersiniz.

Satışlar

(Kuzey Amerika eShop, ABD Fiyatları)

Bugünün gelenler listesindeki büyük hitleri arıyor, Bandai Namco’ya kalmış. Şirketin ürün gamını satışa çıkarması alışılmadık bir durum değil, ancak çoğunlukla iyi şeyler olduğu için her zaman dikkate alınmaya değer. Bu oyunların yanı sıra, Vaporum, Graceful Explosion Machine ve belki de G-MODE Archives29 Zanac’ı işaret ederim. Hafta sonu giden kutusunun içinde bazı güzel şeyler var, özellikle Dotemu’nun Streets of Rage 4, Ys Origin ve Windjammers gibi oyunları. Her zamanki şeyi yapın ve her ihtimale karşı listeleri kendiniz kontrol edin.

Satışta Yeni Oyunlar Seçin

Super Daryl Deluxe (19,99 ABD Dolarından 4/14 tarihine kadar 4,99 ABD Doları)
Dağıtım (9,99 ABD Dolarından 4/14 ABD Dolarına 1,99 ABD Doları)
Zarif Patlama Makinesi (12,99 ABD Dolarından 3,20 ABD Doları 15 Nisan’a kadar)
Tükürükler (14,99 ABD dolarından 4 / 15’e kadar 8,99 ABD doları)
Yılan Kral (7,99 ABD Doları ile 4/15 arasında 1,99 ABD doları)
{3 } Spinny’s Journey (14,99 $ ‘dan 4 / 17’ye kadar 10,49 $)
Stellar Interface (12,99 $’ dan 4 / 19’a kadar 1,99 $)
Bossgard (19,99 $ ‘dan 4/21)
Uzun Erişim (14,99 ABD Dolarından 21 Nisan’a kadar 4,49 ABD Doları)
Morbid: Yedi Acolyte (24,99 ABD Dolarından 4/21 tarihine kadar 17,49 ABD Doları) {12 } Crimson Keep (19,99 ABD Dolarından 21 Nisan’a kadar 5,99 ABD Doları)
Vaporum (24,99 ABD Doları’ndan 21 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
Riot: Sivil Kargaşa (19,99 ABD Dolarından 4 / 21’e kadar 5,99 ABD Doları)
Yürüyen Sebzeler: Radikal (12,99 ABD Dolarından 21 Nisan’a kadar 3,89 ABD Doları)


Dragon Ball FighterZ (59,99 ABD Dolarından 22 Nisan’a kadar 9,59 ABD Doları)
Dra gon Ball Xenoverse 2 (49,99 ABD Doları’ndan 22 Nisan’a kadar 7,99 ABD Doları)
Süper Dragon Ball Heroes WM (59,99 ABD Doları’ndan 22 Nisan’a kadar 14,99 ABD Doları)
Jump Force Deluxe {4 } (49,99 $ ‘dan 4/22’ ye kadar 29,99 $)
Naruto Ninja Storm Üçlemesi (39,99 $ ‘dan 4 / 22’ye kadar 19,99 $)
Naruto Ultimate Ninja Storm 4 (49,99 $’ dan 24,99 $ 22 Nisan’a kadar)
Tek Parça Sınırsız Dünya Kırmızısı (39,99 ABD doları – 22 Nisan tarihleri ​​arasında 9,99 ABD doları)
Tek Parça Korsan Savaşçıları 3 (39,99 ABD doları ile 4/22 arasında 9,99 ABD doları )
One Piece Pirate Warriors 4 (59,99 $ ‘dan 4 / 22’ye kadar 29,99 $)
My Hero One’s Justice (59,99 $’ dan 4 / 22’ye kadar 14,99 $)
{ 3} My Hero One’s Justice 2
(59,99 USD’den 22 Nisan’a kadar 23,99 USD)
Sword Art Online: HR Deluxe (49,99 USD’den 22 Nisan’a kadar 14,99 USD)
Kılıç Online Art: Fatal Bullet (59,99 ABD Dolarından 22 Nisan’a kadar 14,99 ABD Doları)
Kaptan Tsubasa: RoNC (59,99 ABD Doları’ndan 22 Nisan’a kadar 29,99 ABD Doları)
Taiko no Tatsujin: RA 1 (29,99 ABD Dolarından 22 Nisan’a kadar 17,99 ABD doları)


Taiko no Tatsujin: RA 2 (29,99 ABD Dolarından 4 / 22’ye kadar 17,99 ABD doları )
Taiko no Tatsujin: RA Paketi (49,99 ABD dolarından 4 / 22’ye kadar 29,99 ABD doları)
Taiko no Tatsujin: Drum n Fun (49,99 ABD dolarından 4/22 tarihine kadar 14,99 ABD doları)
Bay.of the Last Human (12,99 $ ‘dan 4 / 22’ye kadar 3,89 $)
Uncanny Valley (9,99 $’ dan 4 / 22’ye kadar 2,49 $)
Omega Strike (4,49 $ 22 Nisan’a kadar 14,99 ABD Doları)
Boru İtme Cenneti (10,99 ABD Doları’ndan 22 Nisan’a kadar 2,74 ABD Doları)
Elli (7,99 ABD Doları ile 4/25 arasında 5,99 ABD Doları)
{ 3} Legends of Talia: Arcadia (2,99 $ ‘dan 4 / 28’e kadar 2,69 $)
G-MODE Archives29 Zanac (4,99 $’ dan 4 / 28’e kadar 4,49 $)
Death Tales (9,99 ABD Doları’ndan 28 Nisan’a kadar 1,99 ABD Doları)
Cobra Kai: KK Saga Devam Ediyor (39,99 ABD Doları’ndan 28 Nisan’a kadar 19,99 ABD Doları)
GI Joe Operasyon Karartması ( 39,99 ABD dolarından 28 Nisan’a kadar 19,99 ABD doları)
Nickelodeon Kart Yarışçıları (29,99 ABD dolarından 28 Nisan’a kadar 7,49 ABD doları)
Nickelodeon Kart Yarışçıları 2 (39,99 ABD dolarından 28 Nisan’a kadar 19,99 ABD doları )
Kuukiyomi: Düşünün! (4,99 $ ‘dan 4 / 28’e kadar 3,74 $)
Toridama: Brave Challenge (4,99 $’ dan 4 / 28’e kadar 3,74 $)

{ 5}
Sudoku, 3 Sonbahar Yaprağını Rahatlatın (4,99 ABD dolarından 4 / 28’e kadar 1,99 ABD doları)
Sokak Haydutları: Liste (39,99 ABD dolarından 4 / 28’e kadar 9,99 ABD doları )
Zombieland: Double Tap RT ( 39,99 ABD Dolarından 28 Nisan’a kadar 9,99 ABD Doları)
Amerikan Ninja Savaşçısı (29,99 ABD Doları’ndan 28 Nisan’a kadar 7,49 ABD Doları)
Rapala Balıkçılık Pro Serisi (19,99 ABD Doları’ndan 28 Nisan’a kadar 4,99 ABD Doları )
Big Buck Hunter Arcade (19,99 $ ‘dan 4 / 28’e kadar 4,99 $)
Goosebumps the Game (9,99 $’ dan 4 / 28’e kadar 2,49 $)
Dünün Kökeni (14,90 ABD Doları’ndan 28 Nisan’a kadar 2,98 ABD Doları)
Dünya Neverland: Elenea Krallığı (29,99 ABD Doları’ndan 28 Nisan’a kadar 14,99 ABD Doları)
Cartoon Network Battle Crashers (9,99 ABD dolarından 4 / 28’e kadar 2,49 ABD doları)
Kırmızıyı Görüyor: Etkileşimli Film (9,99 ABD dolarından 4 / 29’a kadar 2,99 ABD doları)
CMS (14,99 ABD dolarından 4 / 4’e kadar 2,99 ABD doları 29)

Bu Hafta Sonu Satışları

#womenUp, Puzzles Dream (6,19 ABD dolarından 4’e kadar 2,06 ABD doları / 10)
Fobi (9,99 ABD dolarından 4 / 10’a kadar 1,99 ABD doları)
Hasat Ömrü (19,99 ABD dolarından 4 / 10’a kadar 3,99 ABD doları)
LocO- Sporlar (5,99 ABD Dolarından 4/10 ABD Dolarına 1,99 ABD Doları)
Geçit Köpekleri (4,99 ABD Dolarından 4 / 10’a kadar 1,99 ABD Doları)
Unutulmuş Ülke (14,99 ABD Dolarından, 4/10)
Da Vinci’nin Evi 2 ( 4 / 10’a kadar 9,99 ABD doları)
Luftwaffe’nin Asları: Filo (14,99 ABD Dolarından 4/11 ABD Dolarına 4,49 ABD Doları)
Aramızda (5,00 ABD Doları’ndan 4/11’e kadar 4,00 ABD Doları)
Another World (9,99 $ ‘dan 4 / 11’e kadar 3,99 $)
Beach Buggy Racing (9,99 $’ dan 4 / 11’e kadar 4,99 $)
Blazing Chrome { 1} (16,99 ABD dolarından 4/11’e 6,79 ABD doları)
Kanlı Zombiler (14,99 ABD Dolarından 4 / 11’e kadar 5,99 ABD Doları)
Birlikte Davranış (19,99 ABD Dolarından 4/11’e kadar 1,99 ABD Doları )
Dark Devotion (19,99 $ ‘dan 4 / 11’e kadar 7,99 $)
Death Race 2020 (5,99 $’ dan 4 / 11’e kadar 1,99 $)

{8 }
Death Road to Canada (14,99 $ ‘dan 4 / 11’e kadar 7,49 $)
FIFA 21 Legacy Sürümü (49,99 $’ dan 4 / 11’e kadar 29,99 $)
{3 } Uçan Askerler
(17,99 ABD Dolarından 4 / 11’e kadar 8,99 ABD Doları)
Fuser (59,99 ABD Doları’ndan 4 / 11’e kadar 29,99 ABD Doları)
Fuser VIP (99,99 ABD Dolarından 4/11)
Ghost Sweeper (4,99 $ ‘dan 4 / 11’e kadar 2,99 $)
Ghostrunner (29,99 $’ dan 4 / 11’e kadar 7,49 $)
Hexagroove : Taktik DJ (29,99 ABD Doları – 4/11 ABD Doları)
Kunai (16,99 ABD Dolarından 6,79 ABD Doları 4 / 11’e kadar)
Metaloid: Origin (6,99 $ ‘dan 4 / 11’e kadar 4,19 ABD Doları)
n Verlore Verstand (13,99 ABD Dolarından 4/11’e kadar 2,09 ABD Doları)
Boş (19.99 $ ‘dan 4 / 11’e kadar 9,99 $)
Need for Speed ​​Hot Pursuit (39,99 $’ dan 4 / 11’e kadar 19,99 $)
Ori ve The Blind Forest (19,99 ABD dolarından 4 / 11’e kadar 13,99 ABD doları)
Pang Adventures (9,99 ABD dolarından 4 / 11’e kadar 3,99 ABD doları)


Riptide GP: Renegade (9,99 $ – 4/11)
Rivals of Aether (29,99 $ – 4/11 arası 17,99 $)
Rusty Spout Rescue Adv. (4,19 $ 6,99 ABD dolarından 4/11’e kadar)
Streets of Rage 4 (24,99 ABD Dolarından 4/11’e 16,19 ABD Doları)
Torchlight II (19,99 ABD Dolarından 4/11’e kadar 11,99 ABD Doları) { 2} Torchlight III (39,99 ABD Dolarından 4/11 ABD Dolarına 19,99 ABD Doları)
Tyd wag vir Niemand (9,99 ABD Dolarından 4 / 11’e kadar 1,99 ABD Doları)
Nihai Tavuk Atı (14,99 $ ‘dan 4/11’e kadar 8,99 $)
Vigil: The Longest Night (21,99 $ ’dan 4/11’e kadar 16,49 $)
Windjammers (14,99 $’a kadar 5,99 $, 4/11)
Harika Çocuk: Ejderhanın Tuzağı (19 dolardan 7,99 ABD doları .99 4/11’e kadar)
Ys Menşei (19,99 ABD Dolarından 4/11’e kadar 7,99 ABD Doları)

Hepsi bugün ve bu hafta için arkadaşlar.Ayrıca bazı incelemelerimiz, bazı Mini Görünümlerimiz, biraz haberlerimiz ve tabii ki bol miktarda satışımız olacak. Umarım hepiniz harika bir hafta sonu geçirirsiniz ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkürler!

.

Kaynak : https://toucharcade.com/2021/04/09/switcharcade-round-up-streets-of-rage-4-expansion-coming-plus-trails-of-cold-steel-iv-and-todays-other-new-releases-and-sales/
SwitchArcade Özeti: “Streets of Rage 4” Genişlemesi Geliyor, Artı “Trails of Cold Steel IV” ve Bugünün Diğer Yeni Çıkanları ve Satışları YAPILAN YORUMLAR